Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: one_angel]  
Автор *jull** (())
Публикувано26.05.08 07:48



Мила, напиши тук имейла си или се регистрирай, за да мога да ти изпратя няколко рецепти за лечение на този вид рак.



П.П. И моля те, пиши на кирилица, която е задължителна за нашия Клуб (да не ти се скара Администраторът, че знаеш ли колко е страшен!!!)...



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: *jull**]  
Авторsara (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 09:35



Здравей, Джул. Баща ми е опериран и е с анус претер. Може ли да ми ги изпратиш и на мене или да ги пуснеш до всички. Мейла ми е sant1@abv.bg. Благодаря!



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: one_angel]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано26.05.08 10:06



One angel, за трети път те моля да пишеш на кирилица.
Пишеш от България, което означава, че нямаш никакви причини да не пишеш на кирилица!

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: имa пoлзa]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 10:56



към"ИМА ПОЛЗА",моля Те,питай за тези хапчета,как е тяхното наиминование,аз също имам детенце със злокачествен тумор.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: vesela.bg]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано26.05.08 18:27



явно анджел си има доста по спешни проблеми от това на кирилица ли пише.
В такъв тип форум където става въпрос понякога за доста спешни, страшни и ужасни неща и човека който пише има нужда да му се отговори не мисля че кирилицата може да е задължителна.Тя може да е желателна, но задължителна........все пак който не му харесва да не я чете и да не отговаря.
Съвсем спокойно може да и напишеш че така по малко хора ще и отговорят и е добре да пише на кирилица, но да си задава въпроса 3пъти и да го триеш .....изобщо не е коректно.Това момиче явно е мн уплашено и дезориентирано та да се занимава с езика на който пише.И това определено си личи от това че постоянно пуска един постинг



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: sara]  
Автор *jull** (())
Публикувано26.05.08 18:43



Изпратих рецепти на имейла!





Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: vesela.bg]  
Авторизrpeв (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 18:52



ама по всички статистики това е най-лескуваният рак!!! до 90%. дори имам близки, много близки, без последвала ХТ си живеят живота след операцията, преди 10 г. ХТ не била толкова щадяща болния и тя я отказала.Днес обаче нещата стоят по-различно. около мен, по време на моята и на околните, дето се засичхме на всеки 4 седмици в Онкологията в повечето случаи всичко вървеше по общата схема: частично косата, частично гадене, частично парене в устата и повишена чувствителност към миризми и вкус, отпадналост, е, да, не можеш да обиколиш блока след петия сеанс и го правиш на почивки, сега - тиам всяка сутрин и ям и пия много от нещата, за които чета и научавам тук! изобщо няма място за униние!!!!!





Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: изrpeв]  
Автор *jull** (())
Публикувано26.05.08 20:05



Ами, я , сподели какво ядеш и пиеш!

Извън шегата, хранителният (и питейният!) режим е много важно условие за добрата ремисия. Много хора наистина не знаят как да съчетават или редуват храните, добавките, витамините и пр. и се нуждаят от някаква примерна схема. За съжаление, обаче, никой не им я изготвя и те трябва да се учат от чужд или свой опит. Така че може да помогнеш в тази насока, дори да опишеш и режима си на физическо натоварване. Доколкото разбирам, тичаш, така че може да опишеш - по колко тренираш, друг спорт упражняваш ли, с какво се храниш, как и колко почиваш... Разбира се, всичко е индивидуално, но за повечето хора е по-лесно да имат пред себе си някакъв образец, а те да променят каквото и колкото е нужно според състоянието си. А не да се чудят откъде и как да започнат.

От това би могло да се получи една добра тема... Стига да има ентусиасти да я списват!





Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: *jull**]  
Авторone_angel (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 00:45



моят е-маил е one_angel@abv.bg , но искам да знаеш 4е дядо ми има много разсеики и то навсякаде по 4ервата и дробовете



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: kattt_1]  
АвторДинa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 13:33



Както виждате почти всички пишът на кирилица, аз смятам, че се лигавят по скоро!




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.