Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:13 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: lenkatag]  
Автор mim.i ()
Публикувано21.01.09 16:54



Мисля тогава всичко е наред.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: mim.i]  
Автор lenkatag (неуморна)
Публикувано21.01.09 17:06



mim.i какво те кара да мислиш така ,миличка, нали хистологията била най-важна? Аз честно, не зная какво да мисля, страшно съм объркана.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: iliana.k]  
Автор lenkatag (неуморна)
Публикувано21.01.09 17:07



илиана, извинявай, от къде си купуваш НАТАНАЛ ?



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: lenkatag]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано22.01.09 08:25



Мила, трябва да намериш сили да се успокоиш.Намери жена,която лее восък или куршум и заведи детето да му направят този ритуал против страх.Макър и да не вярваш,ако не помогне поне няма да навреди.
Като влезеш в клуба третата тема е "справочник на темите".От там може да прочетеш за диагнозата,която те интересува,за добавките от къде се поръчват и т.н.Натанала поръчвам на 02 859 50 20 и ми го доставят с куриерска служба.Дано Джули да не сърди,че пиша тук тел.
Моят съвет е да вземеш по-малко количество за да видиш дали ще може да го пие.
Ако мога да помогна със съвет питай каквото те интересува.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: lenkatag]  
Автор mim.i ()
Публикувано22.01.09 08:34



При майка /и тя е с рак на дебело черво/ казаха, че има разсейка в един лимфен възел от материала, който взеха, но се водеше без расзейки. Е хистологията е най- важна разбира се, но това че там има в лимфните възли не значи , че е останало в пациента още от тумора. Така поне аз го разбрах, когато мина операцията. Май много тъпо го обясних. Просто попитайте лекуващия лекар. Той най- точно може да каже.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: mim.i]  
Автор lenkatag (неуморна)
Публикувано22.01.09 20:10



благодаря ти!Не е тъпо, защото и аз така го разбирам, само че не знам дали съм права. Желая на теб и на майчето ти само здраве и пак ЗДРАВЕ!!!



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: iliana.k]  
Автор lenkatag (неуморна)
Публикувано22.01.09 20:14



Благодаря ти от сърце за всичко! Вярвам и има една такава бабичка, която много ни помага. Снощи водих дъщеричката си да и лей куршум. Благодаря много за тел.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: Reny]  
Автор darilka (непознат )
Публикувано23.01.09 18:33



Здравейте,
съжалявам че "нахълтвам" в темата, но влизам в този форум и винаги намирам добри хора, които да помагат.
Та случаят е следният:
Откриха рак на дебелото черво на баба ми, операцията бе в болница Доверие, София, оперира я др.Цветков на 10 Януари 2009 г. Вече си е вкъщи, майка ми се грижи да нея, направиха и хемиколектомия, т.е. с въпросната торбичка за изхождане. Минаха 13 дни след операцията, а тя не се е изходила, само слуз и други неща текат.



Какъв е нормалният период за това и какво може да се направи? Докторът каза да пие Дуфалак и трябва да се получи, но коремът й е подут.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: darilka]  
Автор lenkatag (неуморна)
Публикувано24.01.09 09:25



според мен не бива да се оставя така, а час по скоро за се намери нещо за разхлабване, много е важно след тази операция да ходи нормално по голяма нужда. Има един чай САНИЕ /пише за отслабване/, но по-скоро е за разхлабване. Опитайте ако искате, не вреди ако не помогне.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: darilka]  
Автор elb (непознат)
Публикувано24.01.09 10:50



Течна храна ,нещо за разхлабване (чайове,ленено семе или нещо друго)ако не отидете задължително на лекар.Майка ми е със същата операция след самата операция уж беше добре но след известно време се запече и се получи запушване на тънко черво.За да не се стига до там ,ако не се получи в домашни условия отидете на лекар и не чакайте.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.