Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: mimozitta]  
Автор lenkatag (непознат)
Публикувано11.01.09 10:06



Аз също понякога пиша с главни букви, особено като съм притеснена, така че спокойно. Непрекъснато благодаря, но това ми извира от сърцето. По отношение на срока за химиотерапия питам, защото след изписването от ВМА пище черен дроб - б.о., лимфни възли - б.о и т.н., но в хистологията - има пробив в 5-те лимфни възела . те са отстранени - не мога/а може би не ми се иска/ да тълкувам хистологията, която според това, което чета е лоша.
ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ ЗДРАВЕ И СПОКОЙСТВИЕ!!!



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: lenkatag]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано11.01.09 10:49



Аз също имах мета в лимф, няма страшно...Да пие едно червено вино и няма грижа.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: lenkatag]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.01.09 23:04



Пратих ти на Лични бележки координатите му.

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: *jull**]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано12.01.09 17:53



Най-напред прочетох,че алоето не е подходящо за рак на д.черво във интернет,но не помня къде.След това моя позната,аптекарка ми каза същото.По време на ХТ пиех герисан,сок от моркови и натанал.Понасях химията добре,без гадене и др.В сравнение с другите хора,които бяха на вливки изглеждах по-добре от тях.

п.с. Да не ме сметнете за дистрибутор,само споделям личен опит





Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: iliana.k]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано12.01.09 20:44



Нямам нищо против да беше дистрибутор на сок от моркови, че са голяма играчка...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: iliana.k]  
Автор lenkatag (неуморна)
Публикувано21.01.09 14:14



няколко дни вече ме няма, но през това време почина свекърва ми. Извинявайте, че ви натоварвам. Тя е вече възрастна, но притесненията ми са за съпруга ми и за дъщеря ми. Дъщеря ми е на 24 г. ,тя е намерила баба си и много се изплашила, пищяла и не знаела как ще каже на баща си. кАКВИ МЕРКИ ДА ПРЕДПРИЕМА. помогнете, моля!
Днес открихме че на съпруга ми кожата му се бели. На какво може да се дължи това / измръзнал и го намазах с мехлем и така разбрах, после видях, че има и по ръцеге от раменете надолу, прилича на бяла кар но не е ,беше си направил много хубава баня/ Ако някой знае моля отговорете ми!



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: lenkatag]  
Автор lenkatag (неуморна)
Публикувано21.01.09 14:34



Пропуснах да напиша че съпруга ми е опериран от рак на дебелото черво. Аз кото знам мисла че целият свят го звае, извинявайте!



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: mimozitta]  
Автор lenkatag (неуморна)
Публикувано21.01.09 16:20



извинявай, но ти на дебелото черво ли имаш операция? Пробив в 5-те лимфни възела има моят съпруг от изследването на тумора с който са отрязали и прилежащите към него лимфни възела, а после на епикризата пише - лимфни възли-б.о. Не мога това да разбера. Обяснете ми ,моля!



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: lenkatag]  
Автор mim.i ()
Публикувано21.01.09 16:24



Да не става въпрос за останалите лимфни възли в него. Те може да са чисти.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: mim.i]  
Автор lenkatag (неуморна)
Публикувано21.01.09 16:52



Ще цитирам точно - от хистологичните резултати пише - има пробив в 5-те лимфни възела, а в епикризата - интраоперативно се намери ч. дроб-б.о. , лимфни възли-б.о.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.