Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:30 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: пит]  
Авторkonzert (Нерегистриран)
Публикувано13.02.09 22:11



Запазете спокойствие-ще и е нужна опора и грижи.Но това е една от най-не страшните операции.Не бързайте с хранителните добавки.Нека да мине операцията,ще видите дали ще бъде с анус претер и нещата полека -лека ще се регулират.Тук много хора ще ви дадат съвет.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: *jull**]  
Авторпит (Нерегистриран)
Публикувано13.02.09 22:13



Благодаря ти *jull**за бързия отговор и за подкрепата.А на тези сантиметри имаме ли някакъв шанс да избегнем анус претера или ........





Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: konzert]  
Авторпит (Нерегистриран)
Публикувано13.02.09 22:19



на първо време за лъчетерапията която започва в понеделник какво трябва да и давам освен натанала и зеленчуковите сокове(цвекло+морков+ябълка)



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: пит]  
Авторkonzert (Нерегистриран)
Публикувано13.02.09 22:57



Давайте мужик корен. И ма го в аптеките.А вие от къде сте?



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: пит]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.02.09 07:43



От личния опит в семейството ми ще споделя, че Деодан е създаден точно за борба с последствията от лъчетерапията.
Потърсете чрез Гугъл сайта на фирмата-производител и разговаряйте с д-р Богданов. Ако се затрудните, ще ви помогна.

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: konzert]  
Авторпит (Нерегистриран)
Публикувано14.02.09 10:36



От Пловдив.Какво ви е мнението за виталните гъби ?



Тема Подуване на кореманови [re: пит]  
Автор Mariq Zh (непознат )
Публикувано14.02.09 11:07



Здравейте, аз знам че този тип рак в много от случайте е свързано с подуване на корема , поне на баща ми е така, той не е на анус претер, тъй като сме "отписани" и се лекуваме в момента с газ, но коремът не му спада и му е много твърд, това естествено е свързано и с храната, той почти не поема такава- страшно е слаб. Ако някой може да ни помогне с това надуване, даваме му и таблетки за задържане на водатата( ако е от това) , но те не помагат





Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: пит]  
Автор elb (непознат)
Публикувано14.02.09 11:25



Здравей.При майка ми образуванието също беше на края в началото казваха на 6-7 см.друг викаше на 5 после на 3 и всичкото това в рамките на седица -две не през големи интерали от време.Тя е с анус претер също беше и на предоперативна лъчетерапия,пиеше само сокове от моркови ,цвекло и бирена мая.Понесе я леко.Не знам как ще е при съпруга ти но майка ми разбра че ще е с анус претер малко преди операцията ,просто никой не беше ни беше споменал за това че като е толкова навън тумора е твърде вероятно да е с анус претер като и казаха беше доста згромулясващо.Така че подгответе се психически а пък ако може да се размине с това ще е супер.



Тема Re: Подуване на кореманови [re: Mariq Zh]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.02.09 12:56



В Клуба е писано доста за събиране на вода (асцит). Има предложени рецепти, опитвали ли сте някои от тях?




"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Подуване на кореманови [re: *jull**]  
Автор Mariq Zh (непознат )
Публикувано14.02.09 15:11



Ние му даваме хапчета за това, мисля че Флорантрил се казваха, но май не му помагат много, подуването пак си му остава. Най- много да му олекне за малко, но после бързо ( след около 30мин) пак е така. Май това си е характерно за рак на дебелото черво. Незнам. А иначе май съм пропуснала темите за събирането на вода

. Ще ти бъда много благодарна ако ми пратиш линк. Но нзитина нз дали е от това , че събира вода или е от метастазите по червата му




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.