Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:22 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: aqua]  
Автор LlDl_ru (търсеща)
Публикувано22.05.08 11:54



От зелен чай няма да я хване разстройство, а то е реакция от химията...
Аз така се мъчих по време на моята химия, а разбрах от Инета, че диарията може да се получи като страничен ефект от химиотерапията , никой от докторите не ми го е обяснил тогава, всичко разбирах само от Инета

.
Опитвах се тогава да пия някакви капсули от акула - ама ми беше много зле от тях - връщах рибеното масло; много ми се ядеше киселото - диарията се увеличаваше, което доведе до възпаление на червото...
Всеки различно понася химията...
Аз си намерих един чай, който ми помогна да се чувствам по-добре - МУРСАЛСКИ ЧАЙ / другото название - пирински /
Нищо не можех да ям през тези вливки и още 10 дни след това , а само пиех този чай...
И още един чай РойБос, най-обикновен, без добавките
А хемоголобина си вдигнах след химията със ВСЕКИДНЕВЕН сок от един портокал+една ябълка+един морков, остатъка от плодовете също го изяждах с малко квасена сметана /за да се усвои моркова/ и гъба Рейши- по една капсулка на ден в продължение на 30 дни
Това е моят опит...

Смисъла на Живота ? - В самият ЖИВОТ !!!

Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: LlDl_ru]  
Авторaqua (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 09:23



A бихте ли ми обяснили ако знаете какво точно значи:
НЕДИФЕРЕНЦИРАН ЖЕЛАТИНОЗЕН КАРЦИНОМ НА ДЕБЕЛОТО ЧЕРВО С ПРОРАСТВАНЕ В МУСКУЛАРИСА ДО СРЕДАТА НА ЧРЕВНАТА СТЕНА...Т2 НX М0
и наложително ли е да приемем химиотерапията.....Майка все повече повтаря, че има вътрешно усещане че е добре вече, и ако иде на химиотерапия това ще я убие по-скоро





Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: aqua]  
Авторmimcho (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 12:20



Здравейте,
не се страхувайте от химиотерапията, моя татко я понесе много добре.И когато ходихме с него в ИСУЛ и с други хора с тази диагноза разговарях и те споделяха че добре понасят терапията. Има много леко неразположение, но моя татко вообще не се оплакваше. Така че дайте кураж на майка си да не се притеснява.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: mimcho]  
Авторone_angel (Нерегистриран)
Публикувано24.05.08 21:50



Изтрита латиница!

Редактирано от vesela.bg на 25.05.08 00:46.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: one_angel]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано24.05.08 22:15



One angel моля те да напишеш отново постинга си, но на кирилица. Латиницата ще я изтрия. Благодаря ти!



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: vesela.bg]  
Авторone_angel (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 00:42



Изтрита латиница!

Редактирано от vesela.bg на 25.05.08 00:45.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: one_angel]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано25.05.08 00:45



Помолих вече да пишеш на кирилица, и този постинг ще го изтрия.
Кирилицата е задължителна тук!
Благодаря ти!

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: vesela.bg]  
Авторpeti (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 13:32



Привет на всички!За първи път намерих този Клуб през м.септември 2007г,тогава когато откриха на майка ми карцинома на сигмата.Възхищавам се на хората които се държат мъжки.А ми да разкажа на кратко за нас.мин.година откриха болестта на майка ми ,оперираха я ,оказа се ,че няма нужда от допълнителни манипулации и лечение.А да не пропусна 1 месец след операцията започна да яде сушени сини сливи сутрин на гладно и ленено семе с кисело мляко,чувства се добре ,да не кажа отлично ,правиме контр.изсл.няма нищо ,дай боже да няма никога.Но едно запомнете мили хора:ЗА ВСЯКА бОлЕСТ ИмА И бИлЕ!ПОЗДрАВИ НА ВСИчКИ!НЕ ПАДАЙТЕ ДУХОм!!!!



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: Aни]  
Авторимa пoлзa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.08 16:12



Моята племеница която е на 2.3г.има синусов тумор.Той е злокачестен.След мн. сълзи от питане на питане стигнахме до хора излекувани от зк.рак с мн. разсейки.И ние започнахме да пием така наречените хабчета от 100 процентови билки.Сякаш има резултат.Някои ако го интересува ще питам за наименованието им.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: имa пoлзa]  
Авторone_angel (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 01:18



Изтрита латиница!

Редактирано от vesela.bg на 26.05.08 10:05.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.