Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: iliana.k]  
Автор lenkatag (неуморна)
Публикувано24.01.09 15:05



прочетох, че има 3 вида натанал. Илиана, ти от кой вид пиеш и кой те насочи?
Благодаря ти за бързите отговори! Желая ти само щастие!!!



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: elb]  
Автор darilka (непознат )
Публикувано24.01.09 20:51



Благодаря ви.
Засега иа малко подобрение, но вдига температура, днес я свалихме с антибиотик и ще се борим.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: lenkatag]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано24.01.09 21:30



Аз пиех от спиртния Натанал и си го харесвах.Около 10мин. се чувствах замаяна и не сядах да шофирам.Опитах и от другият, но не ми хареса.Избрах си го сама,но от аптеката ми казаха как да го приемам и ми препоръчаха да вземам и куркума.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: darilka]  
АвторMasha (Нерегистриран)
Публикувано29.01.09 22:07



Здравейте, всички,

Обръщам се към всички за съвет. Вчера разбрахме, че мъжът ми, на 55 г., има рак на дебелото черво с разсейки – 2, на черния дроб. Намираме се в Холандия и лекуващият лекар каза, че няма смисъл от операция, а направо трябва да се започне с химиотерапия. Четох за д-р Юлиянов и възможностите за едновременна операция на рака на дебелото черво и за премахване на метастазите. В някои от мненията прочетох, че при разсейки също се е започвало с химиотерапия. Какво ще ме посъветвате?



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: Masha]  
Авторnesi (Нерегистриран)
Публикувано29.01.09 22:36



Химиотерапията забавя развитието на рака но само операцията дава шанс за излекуване. Моя близка беше в подобна ситуация и първо се оперира за да се махнат туморите и после направи и химиотерапия за да може да се унищожат и ако има някъде останали ракови клетки по тялото.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: Masha]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано30.01.09 00:04



Ако имате възможност, свържете се с д-р Юлиянов и разговаряйте с него по конкретния проблем!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: *jull**]  
Автор Mariq Zh (непознат )
Публикувано30.01.09 19:53



Здравейте, баща ми , е с диагноза рак на дебелото черво,с множество метастази,простиращи се по целите черва в момента пие пречистен керосин.Но от няколко дни неможе да се изхожда,и стомаха му се подува отказва и да се храни.Моля ви ако някой знае да ми каже дали има начин да пие някакви разхлабителни чайове или нещо от сорта за да може да се облекчи поне малко.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: Mariq Zh]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано30.01.09 20:03



На моят баща най-добре му действа чай от майчин лист.Сутрин на гладно да го пийне много концентрирано. Едно пакетче от чая в не повече от 30-40 мл вода. Пакетче най-обикновено. Както всички билкови чайове.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: *jull**]  
АвторMasha (Нерегистриран)
Публикувано31.01.09 12:03



Благодаря ви много за отговорите. Ще опитам да се свържа с д-р Юлиянов, ще говоря подробно и с онколога тук за възможностите. Благодаря ви за подкрепата!



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: diana1OO]  
Автор Mariq Zh (непознат )
Публикувано31.01.09 13:02



Здравей diana100,извинявай за въпроса ,но баща ти е бил със същата диагноза така ли?А при вас как и по какъв начин протича лечението.Пиете ли пречистена газ.Благода за помоща и съвета




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.