Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: Mariq Zh]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано31.01.09 21:37



Не, баща ми не е с такава диагноза, но ставаше въпрос за затегнат стомах и затова препоръчах майчиния лист. Пробвайте, струва стотинки, а е ефекасен. При всички случаи няма да навреди.
Съпругът ми беше с такава диагноза, но той пък не е имал проблем със запек.

Редактирано от diana1OO на 31.01.09 21:39.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: Masha]  
Автор rudim11 (непознат )
Публикувано01.02.09 01:22



Здравейте Маша,
Разбирам, че живеем в една и съща държава, а това ще рече, че може да направим контакт лесно. Имам личен опит в преодоляването на тази болест и ще се радвам, ако мога с нещо да съм полезен. Моят електронен адрес е: draganov@wanadoo.nl



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: Mariq Zh]  
Автор rudim11 (непознат )
Публикувано01.02.09 01:58



Лично аз бях опериран от рак на дебелото черво през 1996 година, преминах през 6 месечен курс на химиопреливане/всяка седмица веднъж/, 3,5години бях с колоностома/анус-претер/изведен край на червото на корема/, не ми опадна и един косъм от главата, но намалих телесното си тегло, като сега се чувствам добре. Е, взимам разни лекарства, но те са по-скоро за профилактика. Готов съм да помогна с каквото мога на всеки болен, но задължително трябва да знаете главното - психически е необходимо да имате позитивно мислене, позитивна настройка!!! Тази болест може да бъде победена! И трябва!!! ГОРЕ ГЛАВИТЕ!!! /имейл: draganov@wanadoo.nl, както и в този форум, доколкото е възможно да се контактува/



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: rudim11]  
Автор misticna-toni ()
Публикувано02.02.09 14:29



За запека свекърва ми пие-дуфалак.Веднага и олеква и се изхожда.Тя е с рак на дебелото черво,но за жалост вече с метастази в черен дроб и кости.Също така е със стома.Ако имаш въпроси мога да помогна....



Редактирано от misticna-toni на 02.02.09 14:31.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: misticna-toni]  
Авторrosko (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 23:02



Здравейте, казвам се Мони.
Преди 2 седмици на свекърва ми откриха рак на дебелото черво с още 2 огнища в черня дроб, които са тръгнали към лимфните възли.
В момента е в болницата, днес я приеха и в четвъртък ще оперират дебелото черво. За черния дрб казаха че няма смисъл.Но личната лекарка ни каза че било по-добре да не се оперира, защото отварянето щяло да активизира другите два тумора. В момента незнаем какво става!!!
Парво да я оперират сега пък не било добре.
Има ли нещо вярно в това. Дали да се откажем от операция или да я направим. Моля някой за съвет.
Благодаря!



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: rosko]  
Авторkonzert (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 23:17



От кой град сте?Т. е. къде сте провеждали консултациите и в коя болница е приета свекърва ви?Търсете идруго мне ние, но мисля,че на хирурзите може да се има повече доверие.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: konzert]  
Авторrosko (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 23:32



От Благоевград.
Първо я приеха в боницата за подуване на краката и там остановиха тумора. След като я изписаха веднага я заведохме на преглед в тукашната онкологочна болница при д-р Таковски и той каза че ще оперира само дебелото черво.
Ходихме и в Дупница в някаква частна клиника и от там същото.
А днес от други хора, включително и личната тази нова информация- по-добре без операция???





Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: rosko]  
Авторrosko (Нерегистриран)
Публикувано02.02.09 23:44



Исках също да попитам за д-р Юлиянов, знае ли някой как мога да се свържа с него. Дайте ми моля идея къде да го търся, защото за първи път чувам за него?



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: rosko]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано03.02.09 01:42



Д-р Юлиянов работи в Университетска болница в Стара Загора, 16-ти етаж.
Можеш да поискаш телефона му от централата на болницата.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: misticna-toni]  
Автор todora82 (непознат )
Публикувано03.02.09 21:14



Здравейте на всички ползвах друго име докато успея да се регистрирам на maria.zhтова е сестра ми.Ами незнам дали е удачен този дуфалакт,защото при него преди да го оперират има6е непроходимост на червата,и според хирурзите да му се оправи проходимостта на червата и то съвсем "леко" е било единственият начин по който да се поблекчи много.Вече 15 дни пие пречистен керосин.В началото се почувства добре има6е апетит ,но сега вече не се чувства добре отказва да яде и има силно къркорене на червата,съпроводено с болки и запек.Ако е нямал сходни проблеми или поне е бил със същата диагноза моля ви дайте ми съвет,може да ми пи6ете и на e mail-todora82@abv.bg




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.