Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Симптоматика, методи на лечениенови [re: inatonina]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано23.12.09 10:43



Здравей inatonina. Ето тук сме събрали информация за този вид рак:



На първа страница на клуба има Справочник на темите. Вътре има много споделен опит. Ако имаш въпроси питай за всичко, което се сетиш. Ще ти отговорим и ще помагаме със съвети и опит.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Симптоматика, методи на лечениенови [re: inatonina]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано24.12.09 05:03



Здравей inatonina,,успокой се и изчакай резултатите.През това време чети от линковете които Бубето ти е дала.Там ще намериш цялата информация,ако нещо нети е ясно ще питаш.
Какво друго да ти кажа?Само това,че пътят по който вървите,и ще трябва да извървите е труден,но не и невъзможен.
Пожелавам ВИ много сила,кураж,и много вяра!



Тема Re: Симптоматика, методи на лечениенови [re: Sneji]  
Автор hospitalier (непознат )
Публикувано24.12.09 06:47



Мисля че най добрия продукт от совеи Изофлавони е Соя витал.Пиенето на изофлавони(генистеин)по време на терапия с ГЕМЗАР Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!Туморните клетки изработват защитен механизъм чрез два вида протеини наречени NF -Kb и Амk а соевия изофлавон ги блокира и така Гемзара вече унищожава клетките без проблем.
В момента изучавам и разпитвам водещи специалисти по Аюрведа за продукта Трифала и способоста му да убива раковите клетки на панкреаса защото при мишки показва 100%ефективност.Другото което проучвам е билката Мужик корен и онкологичната клиника на специалиста по тибетска Медицина Юрий Захаров.Методите му са много добри а наистина той е голям специалист по онкологичните заболявания и е др на медицинските науки.



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: valer4o]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано01.01.10 03:19



Не сте ли чували за лакарството АНТИМАЛИГНОЦИТ и Продан Христов
http://www.antimalignocyt.com/view.html?tip=2



Тема Re: Окончателна диагнозанови [re: Mordor]  
АвторPиxтep (Нерегистриран)
Публикувано25.03.10 14:41



Много спешно ми трябва повече информация за тази болница в Швейцария.Леля ми я оперираха сутринта,на само я отвориха и я затвориха без да направят операцията.Много ще ти бъда благодарен ако ми дадеш повече информация за тази клиника.Аз се казвам Теодор.а моят имеил е rihter1985@abv.bg
Ако някой има друга информация моля да пише



Тема Re: Клиника в Шввейцариянови [re: Pиxтep]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано25.03.10 15:04



Докато се включи мордор, няколко мнения по-нагоре намерих линк на клиниката, с адрес, телефони и мейл. Можеш да направиш запитване по мейла какво могат да направят по вашия случай. По телефона също става, но мисля, че ти трябва някой който говори немски, както и епикриза и направени изследвания.


Ако ползваш преводача на гугъл, пак се изясняват доста неща.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 25.03.10 15:04.



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Mopдop]  
Автор Teoдop Pиxтep (непознат )
Публикувано25.03.10 23:26



Здравейте днес писах по темата за рак на панкреаса който са открили на леля ми.Вида рак е Анапластичен карцином на главата на панкреаса с единични местази в черен дроб.
Днес я отвориха оперативно,но не са направили операция защото е засегната вената и аортата моля за някаква помощ незнам какво следва.
Докторите както обикновено казват няма шанс.
А Аз не искам да се примиря,че ще си отиде по такъв начин.
Туморът който са и открили е с големина около 8 сантиметра
Ще съм благодарен на всеки който може да помогне
дори и за частни болници в чужбина където правят такива операции.



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Teoдop Pиxтep]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано25.03.10 23:32



Засегнатата вена не е толкова голям проблем. Прави се ангиопластика /слага се изкуствена вена/. Сигурно имате скенер с контраст, направете още една консултация с хирург с изследването, без да разкарвате жената. Препоръчвам Д-р Юлиянов - хирург, онколог работи в университетската болница в Стара Загора. Мога да ви дам координати при интерес, още повече, че той прави термоамблация на метите в черен дроб. Той е водещ хирург не само тук, но и в света.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 25.03.10 23:39.



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Buba67]  
Автор hospitalier (минаващ)
Публикувано26.03.10 23:17



Напротив -точно тази вена е ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ и прави този рак неоперабилен.Ангиопластика при карцином на рак на панкреаса -абсурд!Само трима души в България са специалисти в операциите на панкреаса -става въпрос за частична или тотална панкреатектомия единия е доц.Никола Владов.Ние се консултирахме с него и беше категоричен.За всеки случай се консултирахме и с още един специалист.
Според мен не е проблем че тумора е неоперабилен.Най големия проблем идва от съпъстващите симптоми на онкологичното заболяване а при рака на панкреаса те са:
-проблеми с храносмилането,гадене,тежест,диария
-безапетитие
-обща слабост,уморяемост ,загуба на тегло
-нарушени кръвни показатели и смущения в еритропоетазата
-нарушение на имунната функция -инфекции и възпаления
-смущения в работата на жизненоважни органи -бъбреци,черен дроб(хипербилирубинемия),сърце,бокли в кръстната област и белите дробове
-тотално психично изтощтение



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: hospitalier]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.03.10 10:10



Няма огромен проблем. Копирам ти мнeние на MD, няколко поста по-нагоре.

Така наречената "онази" вена е проблем само за хирурзите, които нямат достатъчен опит (и умения) в хирургията на панкреаса и черния дроб.

Освен това, още преди две години точно доцент Владов и екипа му направиха операция на панкреаса с ангиопластика на вената на моя приятелка. Така, че прави се такава операция, стига да прецени хирурга и да няма други причини за обратното, каквито и да са те. Не можеш да даваш категорично мнение, защото всеки случай е различен.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 27.03.10 10:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.