Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re:Разочаровананови [re: Arven]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано25.07.11 09:39



Нямам опит в това, но дали няма да ти свършат работа неща като водорасли, китайски гъби и разни масла, които ги продават фирми, търгуващи на принципа на ейвън?



Тема Re: Arvenнови [re: Arven]  
Автор Cleo78 (новак)
Публикувано27.07.11 23:21



Ох, мила Арвен... как те разбирам. Мама влезе в болница в деня след раждането на малкия. Една година пред него бях усмихната майка, когато в сърцето ми зееше дупка от болка по болнта ми майка.



Тема Re:Разочаровананови [re: Юлия 50]  
Автор Cleo78 (новак)
Публикувано27.07.11 23:24



Колко вярно е последното изречене... колко добавки и лекарства ни останаха от мама, защото тя отказваше да ги пие под предлог, че не били предписани от лекар и имали странични ефекти. Е, можах да я накарам да ги пие и това си е...



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Arven]  
Автор Cleo78 (новак)
Публикувано27.07.11 23:26



Никакъв аулин! Парацетамола също не е за вас! Има пластири, които са по-добрия вариант. Пробвайте билки, ако е склонна да пие чай.



Тема Re: Arvenнови [re: Cleo78]  
АвторArven (Нерегистриран)
Публикувано28.07.11 10:39



Здравейте,
Благодаря на всички ви за подкрепата.
Мама отпада с всеки изминал ден. Храни се много малко,...вече не излиза дори на терасата. На 5 август трябва да сме в ИСУЛ. Незнам как ще го направим...
Престанах да отрупвам масичката пред нея с храна и напитки и тя е доста по-спокойна. Разбрахме се, че няма да я тормозя с храна, а тя ще ми казва кога и какво би хапнала.
Мисля, че така и няма да започнем химиото.





Тема Re: Arvenнови [re: Arven]  
Автор Cleo78 (новак)
Публикувано28.07.11 11:29



Ако имате финансова възможност пробвайте с интегративна медицина -

. Те правят доста процедури и някои са пак вид химиотерапия, но много по-леки. Ние правихме няколко курса, но за нас беше късно.

Редактирано от *jull** на 28.07.11 12:56.



Тема Re: Arvenнови [re: Cleo78]  
АвторArven (Нерегистриран)
Публикувано28.07.11 13:39



И за нас е късно вече, Клео!
Метастазите са навсякъде. Опитвам се единствено и само да и дам покой. Най-много я измъчва безпомощността. Тя винаги е била корав човек, много организирана и всеотдайна. Винаги е гледала нещата в перспектива и винаги е имала "план А", и "план Б", а сега е немощна и зависима,...и без перспектива.



Тема Re: Arvenнови [re: Arven]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано28.07.11 13:50



арвен, не се отчайвай мила, никога не трябва да се губи купаж, наистина е много трудно, но ако ние не си вярваме сами, няма кой... тук всички те подкрепяме и се молим да се справите с това презизвикателство!

Не съди, ако не искаш да бъдеш съден


Тема Re: Arvenнови [re: Arven]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.07.11 14:42



Опитайте (ако може да приема) чай от билките хвощ и решетка.
В темата с алтернативите има такава рецепта за чистене от метастази.
Човек някак все не иска да се примира, опитва до последния момент...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Arvenнови [re: Arven]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано28.07.11 15:19



Arven, а пробвахте ли лечението с газ? Мисля, че при баща ми то се отразява най-добре... не знам но опитай

Не съди, ако не искаш да бъдеш съден



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.