Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Buba67]  
АвторTeoдop Pиxтep (Нерегистриран)
Публикувано27.03.10 19:26



Здарейте.Освен вената доктора ни каза,че и аортата е засегната отделно целият панкреас бил превзет от тази гад.Нашият доктор е професор Дамянов от ИСУЛ.Туморът в главата е 5-7см след като са я отворили,а преди на изследванията ни казаха че има 5-6мм.Възможно ли е толкова бърз разтеж говорим за период от 10 дни.
Относно този доктор,да интересувам се поради причината,че нещо не се връзват приказките на този доктор.
Сигурно е добър специалист,но няма информация за това дали разбира туморните образувания.
Разбрах за лекарството АНТИМАЛИНГОЦИТ някъква информация има ли някой за него.
Четох че има излекувани,но нашата държава не желае да го патентова поради причината,че искал пари.
Ако това е проблема да се издаде лек за Раковите образувания съм съгласен дори на протест все пак всеки има право на личен избор дали да живее,а не някъкви грозни хартийки.



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Teoдop Pиxтep]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.03.10 21:59



Оставих ти координатите на бележка.
За съжаление може да нарастне толкова бързо тумора. Нямахте ли скенер с контраст или ЯМР преди операцията?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Buba67]  
Автор hospitalier (минаващ)
Публикувано28.03.10 19:09



Ако става за въпрос -може да се опита с операция.Но на практика е много рискована.В повечето случаи наистина е ангажирана тази вена при неопластични образувания на панкреаса.Да - може да се опита с ангиопластика.Има слуачи на успешни операции факт е- но прецентът е доста малък.Поне при нас доц.Владов беше категоричен че не става-освен това той е и наш познат на семейството.
А що се отнася до приказки от рода на,,може да се направи операция а тези които не я правят нямат достатъчно опит,,както го е казал коремния хирург от Стара Загора меко казано пресилено непрофесионално изказване но това не ме учудва .Още повече че сме правили консултация и със водещи специалисти в Германия.Но пак казвам че при всеки е индивидуално и е добре човек да прави консултации с няколко специалисти а не да се води от това че някой е набеден за водещ коремен хирург в световен мащаб.



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: hospitalier]  
АвторTeoдop Pиxтep (Нерегистриран)
Публикувано29.03.10 10:57



Привет.Нашият специалист ни каза,че няма как да се направи операция поради причината,че не само вената но и аортата са засегнати.
А за лекарството антималингоцит мисля че успяхме да намерим 1 кутия.
Вие имате ли инфо за него.
А това че е направена операция без ефект ще има ли усложнения от кислорода който е попаднал в вътрешностите



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Teoдop Pиxтep]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано29.03.10 12:05



Отвори справочника /постоянна тема на първа страница/. Вътре има тема за Добавки. В нея ще намериш информация.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Teoдop Pиxтep]  
Автор Юлия 5O ()
Публикувано29.03.10 16:20



(А това че е направена операция без ефект ще има ли усложнения от кислорода който е попаднал в вътрешностите)
Teoдop.при отваряне и затваряне,тумора започва да расте като луд,и за нула време от 5 ще стане на 12мм(от личен опит при дъщеря ми)





Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Юлия 5O]  
Автор besraboten (непознат )
Публикувано31.03.10 00:42



ъъъъ значи търся си работа и попадам на тая тема и като ви слушам ме е срам, че се оплаквам от каквата и да е, но срам не срам ще си кажа. Значи изгубих пет часа да търся в нета нещо за рака и съм на мнение, че ако доцент с 20 годишен стаж ти каже, че ще ритниш кофата просто няма как да греши. Освен това ако ти кажат от някоя от специализираните болници да им се махаш от главата щото не могат да направят нищо повече за теб - значи надали имаш алтернатива. Та рових в нета за варианти с тая гадост нали. Резултата е че варианти с повече от пет процента шанс нямя, ако в спец болница нещата не са потръгнали с всичките специалисти и машинария при тях. Все пак намерих нещичко и сега както нета ми е безплатен, работа нема, време бол, та си търся някой богат с 3-4 терминална фаза дето са го изгонили от спец болница ама ако живее още 20-30 години ще направи още 20-30 милиона и е навит на под пет процента шанс да се оправи да се изръси 1 бон за мен и още десетина за опита или ако има още поне 4-5 месеца и не се е разбързал за такова още 2-3 бона за опита. Иначе тука някой беше казал как може в 21 век още да няма лекарство - абе то и сега 70 % ги хващат и сегашните лекарства ама явно това не е въшки, че да си обръснеш главата и готово. Надеждата е в генетичните открития според мен.
Ей тук някаква далавера пак http://lydblog.wordpress.com/2010/02/17/stavrinol-stavrev-rak-izmama/

А тоя линк е за по-богатите щото тук някой спомена и чужди клиники, но според мен в тоя занаят или си спец в спец болница или си мошенник пък и у нас от трима двама се оправят, но тия твърдят, че и при тях било така, но в по-късна фаза ги приемат. Незнам как е напрактика.

http://www.coir.ru/index.php



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Mopдop]  
АвторTeoдop Pиxтep (Нерегистриран)
Публикувано31.03.10 14:37



Здравейте.За този сайт за какво точно става дума
Не мога да си го преведа
дай повече инфо
ако има лек парите са без значение
все пак това са хартии,а живота си е живот,той е безценен



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Teoдop Pиxтep]  
Автор besraboten (непознат )
Публикувано01.04.10 06:39



Абе някой като каже, че не знае руски и това ми го казва на бъргарски въобще не му вярвам. Четеш кирилицата на руски и все едно че четеш български и ако има букви дето са ти нови просто ги пропускаш. Иначе нямам идея дали това на сайта е истина или не.Прото това намерих в нета. Аз от медицина разбирам толкова колкото и от китайски. Рака е една от чумите на нашето време.Ако питаш първият срещнат на улицата дали има роднина или познат , който да е имал рак най-вероятно ще ти каже да. Това чудо го е нямало преди години. Като гледам няма по-правилно решение от това да се оставиш в ръцете на нашите лекари-специалисти - просто там са големите инвестиции. Ако обаче те ти кажат че нямаш шанс - кво да правиш. Хората почват да играят на ролетка с всякакви алтернативи. Може би ако се опитат повече такива алтернативи за по-кратко време шансовете се увеличават - кой знае. Аз съм безработен и не виждам много перспективо пред себе си. Гледам обявите за работа че се търсят лекари и заплатете са добри. Мисля си да влеза медицина ама нямам кити и кво кво - разтърсих се в нета и и аз намерих една от тея много "алтернативи" дето дава по-малко от пет процента шанс и то е само за хора тръгнали по пътека осемдесет и едно демек безнадеждни. Сега пробвам дали мога да я продам за 0.5 хилки на някой бизнесмен слезнал от джипа си и тръгнал по пътека осемдесет и едно :) Не е смешно. Като ти гренгреняса корен на зъб и бактериите започнат да го разпадат от газовете и налягането адски боли. ако и тумура притиска тако и е подобно тогава се чудя защо се майтапя с тая пътека?



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: besraboten]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.04.10 08:25



Преди доста време съм разглеждала този сайт, изчетох и отзиви на хора, които са правили опит
да се лекуват по метода на проф. Надежда Атоненко. На мен лично не ми вдъхна доверие.



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.