Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Юлия 48]  
Автор cлънчaтka (непознат )
Публикувано19.03.09 17:19



Утре евентуално ще разберем резултатите от хистологията. Засега се чувства добре, храни се , дори много добре, но при операцията не е пипан тумора - бил много голям.
Предстои комисия за ХТ с Гемзар, но аз се притеснявам, че минава времето, а не сме предприели нищо със сестра ми.
Утре ще пиша, ако разбера нещо повече.



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: cлънчaтka]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано19.03.09 20:14



Вие повече от това не можете да направите,сега като започнете химията с Гемзар,ще се почувства още по-добре.Ще чакам да пишеш.



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Юлия 48]  
Автор cлънчaтka (непознат )
Публикувано20.03.09 13:38



Току-що разбрах, че оператора на майка ми е казал на сестра ми за хистологията: "Не се потвърждава това, което мислехме, че е! Няма нужда от химиотерапия" Да се смея ли, да плача ли.
СЛАВА НА БОГА! СЛАВА НА БОГА! СЛАВА НА БОГА!



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: cлънчaтka]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано20.03.09 14:57



Я, тичай в темата "ДОБРАТА НОВИНА", че да те поздравим подобаващо!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: cлънчaтka]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано20.03.09 16:03



Първо си поплачи,за да излезе всичко негативно натрупано в теб,и после продължи да плачеш от радост


Еееее,на това му се вика ДОБРА НОВИНА



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Юлия 48]  
АвторtediO1 (Нерегистриран)
Публикувано25.03.09 01:16



Здравейте на всички отново!
Поплаках си ,но не ми олекна...
В понеделник оперираха баща ми,но за голямо съжаление имал много разсейки,операцията минала успешна това ясно,но са изрязали това,което могат,казаха,че са направили най - доброто....,за което им благодаря на целия екип,голямо внимание оказаха на баща ми и продължават да го правят,защото ние сме от Бургас ,а той е в София и няма как всеки ден да сме при него.Със сестрата ,с която разговаряме всеки ден по телефона каза,че му държала ръката,когато се събудил след операцията,усмихнал й се и я познал.На другия ден поискал да види внучката си (тя е на 2 годинки)В четвъртък ще отидем при него на свиждане и ще говорим с професорката ,която оперира баща ми.
И сега се питам накъде...?
Какво следва?
Страх ме е колко месеца живот му дава и дали има месеци или месец...незнам

Колко време ще се възстановява от тази тежка операция...
съжалявам ,че толкова песимистично пиша,но изгубих голяма част от вярата си...



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: tediO1]  
Автор cлънчaтka (непознат)
Публикувано25.03.09 13:59



Теди, не губи надежда!
Не спирай да се молиш за баща си!
Не лекарите определят дните ни, а Бог!
Молете се всички от дома ти!
Никой не знае колко му остава на тази земя!
Господ да ви дава сили и спокойствие и много, много вяра.



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: tediO1]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано25.03.09 17:08



Паниката няма място в твоята глава,тя е лош съветник,казвам ти то от личен опит.Колко му остава,питаш?Никой не знае.Колкото има дни ,ще си ги живее.Стягайте редиците,и продължавате борбата.
Къде са разсейките?Кои органи са обхванати,и колко?Тези въпроси трябва да задеш на опериращия лекар.Лекаря,ще ти отговори и на другите въпроси,които задаваш.Следва химия.
Съжалявам,за това което преживявате всички.
ПЪТЯ КОЙТО ВЪРВИТЕ,И ЩЕ ИЗВЪРВИТЕ,Е ТРУДЕН,НО НЕ И НЕВЪЗМОЖЕН!КУРАЖ,И УСПЕХ!
И пиши,с каквото мога ще помагам!



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: tediO1]  
АвторtediO1 (Нерегистриран)
Публикувано08.05.09 22:33



моля ви дайте съвети за рецепти от народната медицина против гадене ,баща ми страшно много му е лошо и му се гади,как мога да му облекча макар и временно състоянието,освен лекарствата ,които се изписвяат от лекар..
благодаря предварително



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: tediO1]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано08.05.09 23:04



Ето тук има рецепти:




Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.