Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: *jull**]  
АвторTeoдop Pиxтep (Нерегистриран)
Публикувано01.04.10 13:06



Здравейте.От всичко което чета няма нищо по съществино което да бори рака.
Как може в толкова напреднала медицина да няма лек на една от най жестоките болести.
Трябва ли да умират всички без да имат алтернатива.
Всичко ли в този живат са тези пари
Дано да има лек и най-накрая да го пуснат
не трябва фармацевтите да решават дали животът на всеки един отделен човек е ценен или не е
А до това за "антималингоцит"се обадих на някъква жена с която си поговорих.
Тя ми каза,че има излекувани хора дори и депутати
Един от тях е Иван Костов
Ако това лекарство,което найстина действа то цената която се иска не трябва да бъде проблем.
Живота на всеки един гражданин по света не само в България е по ценен от парите.
Дано в най-скоро време да се докаже истинноста на лека за рак,за да можем ние който вървим по дългия път да имаме поне една посока.
Желая ви здраве и приятно посрещане на празниците



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Teoдop Pиxтep]  
Автор MamaD (член)
Публикувано01.04.10 20:57



Този Иван Костов кой ли не го е излекувал. Това с Антомалигноцита е третата версия която чувам. 1-во чух от "достоверен" източник, че врачка му е развалила магия и е оздравял. Преди дни един мъж сподели, че бай Кольо от Асеновград го е излекувал с гъба която се пие и сега ти съобщаваш, че Антималигноцита го е излекувал. А той изобщо болен ли е?
Междудругото мъжът с гъбата беше взел за съпругата си с рак на панкреаса. Бай Кольо живее в Асеновград на ул."Чая" - 5, до месокомбината. Човекът твърдеше, че при жена му се чубства добре.
Никой не казва кой излекува Емилия Масларова





Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: MamaD]  
Автор hospitalier (минаващ)
Публикувано02.04.10 02:29



Каква е тази гъба?



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: hospitalier]  
Автор MamaD (член)
Публикувано02.04.10 08:35



Не знам, това е кото човекът ми каза. Някой от Асеновград може да знае. То и нямаше време за подробности.

Ето телефон намерих


Редактирано от MamaD на 02.04.10 08:37.



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Teoдop Pиxтep]  
АвторStef75 (Нерегистриран)
Публикувано07.05.10 21:26



Здравейте! Свекър ми е в момента в болница и след направен ренген, ехограф и кръвни изследвания, мнението на хирурга е, че става въпрос за рак на главата на панкреаса. В понеделник ще направият скенер за да се установи недвусмислено точната диагноза. От два дена чета написаното по темата в този сайт и честно казано съм доста изплашена. Доста съм изчела за антималигноцита и съм склонна да вярвам, че в 90% от случаите помага, стига имунната система да е достатъчно силна за да справи при изхвърлянето на отровите в следствие от разпада. Моля ви от все сърце, ако някой може да съдейства за откриване на лекарството на проф. Христов, да се свърже с мен на e-mail: sti_bg@abv.bg. Благодаря ви предварително и нека Бог да е с всички нас!



Тема Re:Майка ми е болна от Рак на Панкреасанови [re: tediO1]  
Автор ico90 (непознат )
Публикувано24.08.10 18:13



Здравейте . Момче на 19 години съм . Искам да споделя с вас и така може и да ми олекне . Майка ми е болна от рак на панкреаса , а баща ми почина преди 7 години от рак . Казаха ни да отидем на 7 ми септември в ВМА при доцент Владов . Видял съм много болка и страдание и просто нямам сили за още . Искма да ме посаветвате какво да направа . Искам да попитам дали някой знае и се е срещал с този доцент дали е добар лекар . Аз знам че майка ми няма да се оправи и че краят няма да е добар аз знам че сега започват маките . Но просто нямам сили отново да ги изживея . Нямам братя или сестри сам съм как да се справя какво да направя . Замислям се дали да не се самообия но така пак тя ще страда повече преди и тя да ... . ПРиятелката ми ми дава кураж подкрепя ме с каквото може но аз нейздаржам . Искам да попитам след тази диагноза "рак на панкреаса" някой знае ли колко горе долу болния човек може да живе . Ако е възможно може ли някой да ми обясни някой работи хора който са минали по този път . Благодаря ви много за всичко предварително .

Редактирано от ico90 на 24.08.10 19:05.



Тема Re:Майка ми е болна от Рак на Панкреасанови [re: ico90]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано25.08.10 00:56



Мило момче, искренно ти съчувствам на съдбата, но в никакъв случай не се отчайвай Като майка ти казвам, че не ти е лесно, няма и в бъдеще да ти е леко, но само заради това трябва да се мобилизираш и да се бориш и за живота на майка ти и да се стабилизираш психически, за да можеш да й помагаш сега Незнам къде живееш, но където и да си, трява да бъдеш силен, хубаво е, че до теб имаш приятелка, роднините са хубаво нещо, но ако са добри и отзивчиви, иначе ще ти създадат повече проблеми, отколкото да ти помогнат В нашия форум имаме лекар, който отговаря на въпросите на болните и знам, че работи във СТара Загора като коремен хирург, д-р Александър Юлиянов, но често пътува извън държавата, можеш да зададеш въпросите си към него на първата страница на форума, най-горе, темата е закована ВЪПрОСИ КЪм лЕКАрИТе, а за лекаря който цитираш нямам информация Също бих ти препоръчала и това, прочети и се обърни за помощ тук

Също обърни се към център Неогенезис, г-жа Елена Банова - тя е човек с голямо сърце и ще ти помогне с каквото може Не пишеш в кой стадий е майка ти, има ли правено лечение до сега, има ли разсейки, опитвахте ли алтернативни методи, правена ли е операция, дай повече информация С теб сме, пиши повече, тук ще намериш много информация и добри приятели



Тема Re:Майка ми е болна от Рак на Панкреасанови [re: Kaлoянa_]  
Автор kykлeнcka пиpaня (минаващ)
Публикувано25.08.10 09:19



Ицо, здраввей,

по- смело, момче! От къде знаеш от сега, че майка ти няма да живее? Никой човек няма изписана на челото дата на годност. Ако имахме такава, щяхме да си знаем края. Имате ли записан час при доц. Владов вече?
Доц. Владов оперира майка ми преди три години, от подобно заболяване. Много е кадърен. Задължително попитай и доц. юлианов за неговото мнение!
Няма да се предаваш без бой, Ицо!
Пиши пак, как се чувства мама в момента?



Тема Re:Майка ми е болна от Рак на Панкреасанови [re: kykлeнcka пиpaня]  
Авторico9O (Нерегистриран)
Публикувано25.08.10 13:07



Диагнозата беше поставена вчера след като отидоха да я прибера от ВМА . Тя беше постапила за жлъчка но лекарката ми каза че са открили и тумор . Нямам представа какв е рака нямам представа за нищо . Лекарката каза че няма расейки . С доцент Владов трябва да се видим на 7 -ми септемви той сега е отпуска и ни казаха следващата седмица да се обадиме и да си запишем час за тогава . Майка ми се чуства отпаднала , храни се движи се говори . Но тя самата ми каза че неочаква добар край . Ние с нея сме минали през много премреждия в този тежак живот . Немога да повярвам тя толкова вярваче в господ а Господ така я наказва . Мисля че живота е много несправедлив и суров . Идва ми да се самообия и да приклучи сичко но не го права заради нея и приятелката ми . Просто нямам сили да се боря след това което сам видял и приживял с баща ми сам без надежда за нищо .



Тема Re:Майка ми е болна от Рак на Панкреасанови [re: ico9O]  
Авторico9O (Нерегистриран)
Публикувано25.08.10 13:15



kykлeнcka пиpaня , искам да те попитам да ми обясниш за майка ти как са се развили нещата в момента как е и така нататак . Искам да ми помогнете с малко информация да мога да се справввва поне психически . Защото чуствам че няма да мога да успея сам без подкрепата на никой .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.