Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Юлия 48]  
Авторgali4pb (Нерегистриран)
Публикувано27.05.09 01:49



Теди, да, има морфин на хап4ета - мама бе на морфин сулфат от 30 млгр. и котирахме болките успе6но - давах й и Солпадин - от аптеката без рецепта, за да покриваме интервалите между морфина.
Освен сок4етата пробваи и с бебе6ки пурета, мисля, 4е коментирахме и за те4ната храна Липофундин - са6то е много добра!
Смелост, Теди!

Извинявам се за правописа, но нямам кирилица в момента...
Галя



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: gali4pb]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано27.05.09 01:53



Защо не използваш за кирилизиране функцията КРЕДОР?
Намира се горе вдясно над прозореца, в който пишеш.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: tediO1]  
АвторtediO1 (Нерегистриран)
Публикувано31.05.09 20:52



Постингът е преместен.

Редактирано от Buba67 на 31.05.09 22:35.



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: tediO1]  
Автор Юлия 48 ()
Публикувано31.05.09 21:21



Постингът е преместен.

Редактирано от Buba67 на 31.05.09 22:34.



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: gali4]  
Автор m rita (непознат )
Публикувано07.09.09 16:40



Предварително се извинявам ако не съм влязла където трябва, защото не боравя добре с новите технологии.
Имам голям проблем и искам съвет ако може.
Поставиха диагноза рак на панкреаса на майка ми.
Оперираха я във ВМА като и махнаха жлъчката и жлъчните пътища, но в епикризата не я препращат към онко комисия.
Изминаха два месеца от операцията и искам да я заведа на контролен преглед.Дали ще трябва да правим скенер или само кръвни иследвания?



Тема Re: за онкокомисиитенови [re: m rita]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.09.09 17:23



m rita здравей. Не чакай някой да те праща. Взимай епикризата и отивай в онкодиспансера /Младост 1, ако сте от София/ с личната карта на мама. На регистратурата ще и направят картон и ще и пратят документите на комисия, както и при лекар, който да я поеме за наблюдение и лечение. След като комисията си каже думата, ще разбереш и какви изследвания на колко време ще правите. Успех и да докладваш как се развиват нещата!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 07.09.09 17:24.



Тема за онкокомисиинови [re: m rita]  
Автор nelly_83 (минаващ)
Публикувано07.09.09 19:43



Миличка не чакай изобщо някой да те прати, ами отиди в онкологията в Дървеница, ИСУЛ или онкодиспансера, точно както Бубето те е посъветвала.
Не губи повече време.
Успех, стискаме палци, ако имаш още въпроси питай спокойно ние сме насреща.



Редактирано от nelly_83 на 07.09.09 19:44.



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: *jull**]  
АвторБapни (Нерегистриран)
Публикувано27.09.09 23:29



Сега прочетох цялата тема "Баща ми е болен от рак на панкреаса". И колкото невероятно да е , на мен ми се струва, че всичко това е започнало да го пише моето дете за мен , защото всичко е много еднакво с моето преживяване с тази гадна болест. Но най важното е, с което може би трябва да започна , е че аз се излекувах. Да аз се излекувах . Само с химиотерапия . Туморут ми беше около 10 см. , но вече го няма .... Трудно дори аз да повярвам.Но удоволствието да чуеш за себе си това , е несравнимо с нищо .... Желая на всеки който има подобни проблеми да изпита това ... ЖЕЛАЯ ви го от сърце . Ако мога да помогна с нещо , ваш съм . Пишете ако искате "ceco_lv@abv.bg"



Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Бapни]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано28.09.09 00:46



Поздравления за чудесната новина, като се има предвид, че панкреатичният рак е от най-коварните и нелечимите! Така че ти можеш да се смяташ за късметлия и човек, който ще даде кураж на хора в твоето (доскорошно) положение. Ще те моля да разкажеш подробно за успешното си лечение и нека то да става тук, в Клуба, за да бъде достъпно до всички!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Баща ми е болен от Рак на Панкреасанови [re: Бapни]  
Автор tajno_cvetence (тъжна)
Публикувано28.09.09 16:55



Поздравления и от мен!!!


Съпругът ми си отиде точно преди три години и три месеца, само на 45 от рак на панкреаса. Може би защото изпитвам чувство на вина, че не можах да го спася, от тогава следя всички случаи, тук и в реалния живот на болни, с диагноза карцином на панкреаса и разсейки в черния дроб. Всичките завършиха фатално. При всички тях и туморните маркери бяха много над нормата. Много се радвам за теб! Бъди жив и здрав! Радвай се на близките си и бъди много щастлив!

Красиво е да се усмихваш, но въпрос на сила е да останеш усмихнат и в най-трудните моменти...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.