Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:01 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Боже, боже колко...нови [re: Nerv]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано31.07.14 11:22



И пак ти казвам, ако ни обичаш, ще останеш.

Споко, то това никъде не си е тръгнало. Навик му е да си тръгва по няколко пъти седмично поне...за час-два, после се нахлузва като мокра връв и обяснява преизобилно, че изпълнява мисия - да кисне тук, да ни обича, въпреки съпротивата ни и да ни натяква за Любов. Извънземните или балига кои, дето я върнали от оня свят, я натоварили с въпросната мисия да се прай на по-велика от ап. Павел.



Преди време, когато многообичаната и високоуважавана клубарка Сън пишеше тук, това и се цупеше, фръцкаше, късаше с нея, тръгваше си от клуба по 10 пъти на ден. Сега, Сън като се фръцна на свой ред, почна да лее сълзи и похвални слова за нея и, естествено, кой да е виновен, че някоя се направила на сърдит Петко - модът и алиса, обичайните заподозрени.


това е лицемерно и в червата, ма ще му свикнеш.




Тема Re: Speakers Corner...нови [re: Nerv]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано31.07.14 11:26



Откато е VIP стана RIP...

глупости! колкото ВИП 40-50 е умрял. дращят по-бързо, отколкото човек насмогва да чете. клубовете залиняват по други причини, изолирането на професионални, заслужили тролове от тях не е причина.



Тема Хи-хи,нови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано31.07.14 13:05



как не влязох по-рано да те прочета, та да направя този крем за десерт вместо какаов.


Nerv, знаеш ли коя е разликата - аз вече тези неща не само ги знам, а ги осъзнах. И на мен ми беше писнало да ме поучават, да ми казват как да живея моя си живот, но дойде време, когато тези неща ги видях от друга перспектива. И аз знаех, че здравето е най-важното, но разбрах какво значи да се бориш за живота си, да търсиш начин да останеш още малко поне, защото усещаш как живота ти изтича... и никой друг не носи отговорност за това освен самият ти поради неправилно подредени приоритети. Не знам - може би се заблуждаваме, че сме вечни. Да, душата ни наистина е вечна, но физическото ми тяло беше сдало багажа. Да не се повтарям, че на хората тук им е писнало от моите истории.
Живот и здраве след месец ще започна работа и няма да имам време да влизам тук, доколкото се познавам. А и стига вече мазохизъм - според Хюман дизайн трябва да попадна на правилното място, за да намеря правилните хора. С всеки изминат ден се убеждавам, че това място не е тук. Ще се радвам клуба да процъфти с хората, които останаха тук. Явно за тях това е правилното място. И аз се надявам най-после да намеря своето. Ходих сутринта до последните си бивши колеги, защото имам много такива след като съм сменила 8 работни места. Сега съм заредена с любов и ентусиазъм, та ще намина да видя и останалите. Дано и те ми подействат по същия начин. Установих, че тук са само думи, които всеки тълкува по своему. Истинският живот е сред живите хора и е крайно време да послушам Алиса да се върна сред тях.



Тема Re: Хи-хи,нови [re: nbb]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано31.07.14 13:13



И на мен ми беше писнало да ме поучават, да ми казват как да живея моя си живот, но дойде време, когато тези неща ги видях от друга перспектива.

Ахам, реши да не останеш по-назад и захвана да поучаваш хората как да живеят техния си живот.



Сега съм заредена с любов и ентусиазъм
И от самолет се вижда. Да цитирам ли любовно-ентусиазираните ти постинги от по-назад в темата?




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.