Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Има, има...нови [re: Church enemy]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.14 08:14



Ето и тук започнаха да се случват нещата... Ти прогледна за Алиса, някои хора също. Остава самата тя да прогледне и да види хубаво себе си.





Тема Знаеш ли,нови [re: Church enemy]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.14 08:22



и аз бях останала с чувството, че хората са ме забравили, че не ме ценят, защото винаги съм директна и казвам неща, от които боли, но скоро се разхождахме с племенницата и тя ме попита : " Лельо, ние кога ще стигнем, за където сме тръгнали ? Толкова много хора те познават, спират те непрекъснато и ти се радват. Аз дали ще бъда някога така ? " Отговорих й, че от нея зависи, от това как ще се държи с хората. Ако не ги лъжеш, не си лицемерен с тях, все някога ще го оценят, дори на момента да не те разбират.





Тема Тованови [re: Church enemy]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.14 08:26



няма как да се случи. Защо заради един, който не знае как да се държи човешки, трябва да си тръгват безброй много хора ? Все някой трябва да го сложи на мястото му в крайна сметка. Не ми се искаше да бъда точно аз, но го дължа на многото хора, които ми помогнаха в този клуб и най-вече на тези, които лично съм поканила да се върнат.





Тема Е,нови [re: Church enemy]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.14 08:32



няма как тук да бъде по-различно от реала, нали сме същите хора и тук, и там. Пък после се чудим защо е такъв живота ни като цяло.


Но не си прав. Преди години тук беше по-различно. Може би до преди клубните срещи, знам ли... Аз съм се срещала с много хора от тук и то истински хора. Те са ми помагали по някакъв начин, аз на тях също. Затова ме гони носталгията понякога и ми се иска да се върне доброто старо време. Но всичко тече, всичко се променя... Трябва да свиквам с това и да го приема най-вече.



Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: Nerv]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано24.07.14 08:34



Разтролиха се.

Най-непоносимото за изтърпяване във всеки клуб и виртуално място за общуване са спамерите и троловете, особено в гъвкава симбиотична връзка 2 в 1 при определени представители на породата. В 40-50 също си имаме типични представители.

Най-непоносимото при тролския спам е, че авторите му тотално задушават всяка тема, когато се отдадат на порока си. А те, обичайно, влизат във виртуала, за да практикуват спамене и тролене. Не знам какви са корените на този вид паразитизъм и какви потребности удовлетворява, но ефектът е очебиен - цели теми стават нечетивни, страници се пълнят с теми-плява, когато явлението надхвърли санитарния минимум, нормално общуващите потребители започват да се отегчават и да посещават заразеното виртуално пространство все по-рядко и все по-оскъдно. Спамерско-тролската зараза е вредна с това, че докато омръзне до втръс, отврат и тотален игнор, другите потребители винаги се поддават на изкушението да влязат в диалог, обичайно безрезултатен за намеренията им, но представляващ основна храна за спамера и трола.



Тема Важното е,нови [re: Church enemy]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.14 08:36



че си се посмял и си забравил за момент за вегетарианците, тъста, колегите, шефките и т.н.


Хайде, не ни мисли толкова. Събирай слънце и сили за Норвегия, че доколкото знам от познати, хич не ви е лесно там. Поне тези, които аз познавам, не издържаха и се прибраха тук, не им понесе най-социалната държава.



Тема Сляпа ли синови [re: alisalisa-147324]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.14 08:42



или се правиш на такава ?


Хайде аз съм спамер и трол. Но HomoLudens * какво ти направи, че го заръфа още от вратата ? СъН защо стана кокошка след като спря да ти приглася ? Ekna и тя ... Другите да ги изброявам ли ? А в другите клубове да ти давам ли линкове какво се случва, когато ти се появиш ?
Алиса, погледни се отстрани, моля те ! Не може всички да грешат, а само ти да си безгрешна.



Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано24.07.14 11:08



има си и забавни страни. Научавам нови думи, например характрепки (характери-отрепки) и толерипане:)

Понякога се замислям за логореята по специално. Има доста клубари които се отплесват в тази насока. Случва се и на мен, вероятно по-често отколкото ми се иска. Често в дърдорство изпадат и клубари с прилично дар-слово.

И макар да ни е ясно на всички - едва ли на момента си дават (даваме) сметка как интернет - консуматорското общество е дотолкова преситено от словесна плява и залято с инфо-потоци, че колкото по-километричен е даден пост, толкова по-малък е шансът да стигне до някой друг...

И така вием си на месечината, а в облачното безлуние - я има, я няма някоя вълчица дето ще наостри ушите си и почувства воплите на нечие друго самотно сърце в ноща. А най често шумът от вятърничавото бръщолевене или всякакви други разсейки и шумнотевици в тъмното правят така, щотото никой освен нас да не чува думите ни, нежели да се опива сам от магическото им (ще ни се) звучение...


(предимно се шегувам:)

слабостта, тъгата и болката провокират интелигентност и следва да им отдаваме почит - Аiumi


Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: Nerv]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано24.07.14 11:21



Логореята е друга бира, но тя е безобидна - кеф ти четеш предълги постинги, кеф ти - не четеш. Обичайно, пишещите, налазени от потребност за обширни словоизлияния, излагат надълго и нашироко свои умозрения и размишления по любими теми, дори са малко нещо интровертни. Пишат си, за да систематизират поредни размишления и за проверка как се възприемат те от околните.

Рядко са агресивни и не цапат. Докато флеймът, спамът и троленето са най-нехигиеничните виртуални проявления. Не случайно са ограничени и дори забранени в повечето форумни правилници и подлежат на модериране и санкции.

Знаеш, по това се познава добре модерирания форум.



Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: Nerv]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано24.07.14 12:42



По природа съм обидчив (и честолюбив, колкото си щеш). Подозирам, че всички хора сме такива.

Не са всички хора такива.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.