Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Гледайнови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано28.07.14 20:06



!

слабостта, тъгата и болката провокират интелигентност и следва да им отдаваме почит - Аiumi

Тема По-ранонови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано28.07.14 20:17



не успях да го изгледам, но ще пробвам отново. Благодаря ти !





Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: Nerv]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано28.07.14 22:44



Настървението на хората - да си измерят пишките виртуално - винаги ми е било забавно и енигматично.


Не, че не го понасям, напротив. Любопитно ми е доста. Винаги съм се чудила кому е нужно бай Фуй да се доказва пред Г-н/Г-жа Никои. Гаче от тях му зависи житието и битието, фиша, здравето, семейството и так дале.
Но понякога този устрем дразни, особено, когато е с очевидно желание да се удари с бутонките. Да се ритат умрели кучета - не ми е любима гледка. Язе съм Овень - борец за защита на онеправданите.
Цинизмите и думи като патка, путка и пр. - въобще не ме притесняват.
Жестоко досега не са ме наранявали. Просто по дефолт съм имунизирана, не се вживявам твърде. Преди много време - незнайно защо един образ беши решил, че ще ме заболи ханшът от туй, че ще се надигне завесата на моята виртуална инкогнитост, един вид - трябваше да бъде страховито. Е..заболя ме гъдзът, направо.
Аз съм от хората, които правят много ясно разграничение между реал и виртуал, просто забавление. За мен - лично - не е в състояние нищо да ме обиди, просто нямам повод. Но..ми става тъпо, когато хората изтерясват, включват лайномети и направо..са излагат мощно.
А още по - смешно е, когато иде реч за зрели хора, попрехвърлили отдавна средношколските грешки на растежа.



Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: impulce]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано28.07.14 23:39



Е, то ако не е да си го извадиш накрая на купона, па да го треснеш у масата, та да стане на трески [плота]и бар-тендера да събира счупен чаши, питки и парцали и да поглежда крадешком - няма ли някой друг да се Яви да изтрещи и той..., ми то къв фиртуал е то тва бе алооуууу!!!

. А за излагането - на всеки може да се случи. Човещина. Форум излага ме се като на изложба, белки ни аресате...

слабостта, тъгата и болката провокират интелигентност и следва да им отдаваме почит - Аiumi

Тема Е не е...нови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано28.07.14 23:41



... задължително. Просто там е отговорът на въпросите на коите се правиш, че не знаеш отговорите...

слабостта, тъгата и болката провокират интелигентност и следва да им отдаваме почит - Аiumi


Тема Re: Има, има...нови [re: nbb]  
Автор Church enemy (Faith savior)
Публикувано29.07.14 04:40



Не мисля..чехще съумее.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!


Тема Re: Тинови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Church enemy (Faith savior)
Публикувано29.07.14 04:41



Не.
Чалгата я обичам като Хитлер -евреин.



Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!

Тема Re: Знаеш ли,нови [re: nbb]  
Автор Church enemy (Faith savior)
Публикувано29.07.14 04:58



Ами дано.
При мен поне за момента не ме разбират.
Имаше народен празник..събор в града ни.
Кмета както винаги беши поканил народни ансамбли,оркестри..хора,ръченици,кебапчета и селения общо взето.
За 20мин най-малко 4 пъти чух лозунги как щели 7 километрово хоро чак до града да кандидатстват за рекорд на гинес.
Как всички били с него..докрай.Как знаели че се обичат взаимно.
Прекалено партийно ми прозвуча.
Върха беше като говорителката се изцепи...нямало къща в града ни където поне една гайда да нямало..и щели да поканят цяла България за рекордното хоро за в бъдеще.
Като утихна тая..се поизрепчих...има къща без гайда..моята.
И с китари поне две..макар и без струни.
Представяш ли си да се появиш с фестивална тениска със една дузина дет и блек мтъл банди на гърба описани..и с шапка на ДИО.
Нап раво се почуствах като прасе в джамия едва ли не.
Така или иначе само наминахме..ама събрах сума ти ококорени погледи на селски бекове и лелки които и през 80те имаха същите овчи прически.
Незнам..от прост човек и селяндур за кмет...гледащ кебапчетата..менчетата с вино..хората и ръчениците..по-лошо няма.
Ами взаимно се заслужават - избирателите му и той.
Града загива и агонизира...нашия пир по време на чума.
Маанетата и чалгарите знаят най-добре.
Просто съм им свикнал на погледите.
Имам дълъг стаж на дългокос метъл в селяндурски град.
Пък ако ще и много родолюбив и на войводи.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!

Редактирано от Church enemy на 29.07.14 05:04.



Тема Събудих сенови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано29.07.14 05:03



по никое време и ще погледам филма. А аз отговорите, които ме интересуват, ги получих - смисълът на моя живот е да обичам и да бъда обичана. За другите не знам, всеки има право на избор все пак.





Тема Re: Събудих сенови [re: nbb]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано29.07.14 08:52



А аз отговорите, които ме интересуват, ги получих - смисълът на моя живот е да обичам и да бъда обичана.

В такъв случай виртуалното ти натрапничество на непознати анонимни хора е безсмислено и излишно. Обичането се случва в реалния живот.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.