Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Добре,нови [re: nbb]  
Автор aiumi ()
Публикувано25.07.14 22:11



ае сега, от къде пък се появи хомолуденс,
и то с презумпцията, че не го харесвам?! нещо за него, някога да съм казвала?

или може би ти, като прочете това:
"някои, дето са си намазали жалките злобни душици с 5 слоя мед, и си мислят, че хоп готово - вече са станали едни много сладки и добрички същественца :) "

и ведага си представи хомолуденс?!
това ли ти е мнението за него?

леле! и твърдиш, че сте приятели?! тва значи е нещо като в оная приказка: "с такива приятели, врагове не ти трябват"

***

по отношение на ратна - никога не съм я "ръфала" - само и бих един як ритуален шут, от мое име, и от името на клуба, когато я видях, как злорадства, че са загинали 11 души при наводнението в аспарухово, част от които деца. и освен това много други хора пострадаха,
и докато нормалните хора бяха потресени, и се опитваха да помогнат както могат, наша ратна се изкефи много.
и никой от клуба не реагира на тази нечовешка изцепка!
е аз просто се почувствах длъжна!

това, да си миролюбив, не означава, че в името на мира, ще оставиш някого да се гаври с когото и както си иска! има граници, които не може да се прекрачват безнаказано.
да си миролюбив означава, да не търсиш конфликти, да не си дребнав, да прощаваш.
но да простиш на някого, не означава, че после ще го оставиш да си разиграва коня както си иска, нали ;)

освен това -
мое лично убеждение е:

да проявяваш търпимост към лоши постъпки
е същото, като да се противопоставяш на добри дела.

да се държиш добре с, и да подкрепяш лоши хора
е същото, като да се държиш зле с добри хора.

така увеличаваш злото в света, и намаляваш доброто,
нищо, че привидно не правиш кой знае какво :)



Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: aiumi]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано25.07.14 22:28



Ако думата "пълно" е причината - ловко да извадиш думите ми извън контекст ще поясна само за заспалите:

- Понякога дори и само един гадняр създава непрриятното усещане за пълна гадост. Във всеки случай - никога и никъде не липсват. Както и интриганстващите нищожества.

слабостта, тъгата и болката провокират интелигентност и следва да им отдаваме почит - Аiumi

Редактирано от Nerv на 25.07.14 22:41.



Тема Загуба на временови [re: aiumi]  
Автор nbb (весела)
Публикувано25.07.14 22:59



е общуването помежду ни поне на този етап. Остани си със здраве !





Тема Re: Загуба на временови [re: nbb]  
Автор aiumi ()
Публикувано25.07.14 23:20



фръц!





Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: Nerv]  
Автор aiumi ()
Публикувано25.07.14 23:24



В отговор на:

Понякога дори и само един гадняр създава непрриятното усещане за пълна гадост.




да бе, съгласна съм - както е казал народа
"лъжичка лайна разваля цяла каца мед"

уф, нещо взех много често да споменавам меда напроследък...мед, мед, мед,
какво ли означава...
психоаналитика ми ще се види в чудо пак.



Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: aiumi]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано25.07.14 23:28



Сигурно е свързано с опрашване или барем с прашки:)

слабостта, тъгата и болката провокират интелигентност и следва да им отдаваме почит - Аiumi


Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: aiumi]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано25.07.14 23:38



... бе, те не са ли по принцип мълчаливички тез психоаналитиците... да не ходих при поведенчески терапевт...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Смей се, смей сенови [re: aiumi]  
Автор nbb (весела)
Публикувано27.07.14 05:19




Радвам се, че ти е толкова весело. Само че ти отново описа себе си, защото аз никога не съм се фръцкала. Имам способност ли, нещо друго ли е, не знам, да виждам и знам неща, които другите не виждат още от дете ( а сега вече ги осъзнах ) и ми е мъчно, че има още много да страдате, но не виждам как бих могла да ви помогна. Прав е HomoLudens * - нищо друго не мога да направя освен да ви обичам и да се моля по-бързо да прогледнете, ако въобще ви е дадено да се случи в този живот.



Тема Re: Смей се, смей сенови [re: nbb]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано27.07.14 08:40



Имам способност ли, нещо друго ли е, не знам, да виждам и знам неща, които другите не виждат още от дете ( а сега вече ги осъзнах ) и ми е мъчно, че има още много да страдате, но не виждам как бих могла да ви помогна.

Искаш ли да ти обясня заради кои точно дразнещи и неприемливи неща във виртуалното ти поведение окончателно затвърдих мнение за тебе - безочлив простак. Това представляваш.



Тема Re: Дай гинови [re: aiumi]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано27.07.14 16:10



аз съм спокоен и миролюбив човек.

Наистина ли?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.