Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:17 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: jjewel]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано21.07.14 14:37



синьото ти отива:)

Специално за този клуб ми е ясно за какво говориш. Аз също смятам, че е по-добре да има лош ред, който да се спазва, отколкото да няма ясни (при това такива, които се спазват) правила. Празнодумието, постоянният хленч, логореята и евтин енергиен вампиризъм определено отблъскват. Относно вулгарния език също смятам, че не трябва да е безнаказан. Що се отнася до защитничките на правата на "унижените" и "оскърбените" - прекалено много лична амбиция за няма нищо.

Всички клубове до един са осъдени на по-малка посещаемост и постепенно отмиране. Не е модерирането или липсата му това което ще реанимира този начин на комуникация още повече по този архаичен начин.



Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: DarkSide]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано21.07.14 14:56



тук се комюникира изхождайки от погрешни представи и затова е напълно нормално да има огромни проблеми в комуникацията и постоянно някой да се обижда

Аз съм обидчив и ми се случва често да се обидя. Понякога дори това е драма за мен. И все пак не е задължително да се превръща в цирк или панаир.

Винаги съм си мислел, че ограничената комуникация с дразнителите е най-добро решение. Проблемът ми е, че и аз като останалите понякога искам възмездие.





Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: Rosemary]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано21.07.14 15:17



Та ето - аз съм от глупавите клубари. Кои са другите, стиска ли ти ги избориш поименно?

излишна плоска провокация



Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: Nerv]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано21.07.14 16:58



Проблемът ми е, че и аз като останалите понякога искам възмездие.

проблемът значи е че тук е невъзможно да се въздаде исканото възмездие, може единствено да се отстрани дразнителя, ама повечето от вас не са доволни само от това, те искат да се напише някъде с огромни светещи букви, че точно те са правите, а другия е кривия и той да бъде другарски осъден, порицан и морално заклеймен и триджи проклет и навеки анатемосан





Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: Nerv]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано21.07.14 17:27



`Начии, много мразя като ми се правят на интересни и ми дават акъл в стил "Аз знам повече и съм по-добра от теб, така че слушай кака си, за да станеш умна, щото си тооолкова злееее.....". ако някой реши да ми дава акъл и да ме насочи в правилната посока на мислене, то поне да го прави тактично и уважително като например : "Аз мисля, че ...... е по-разумно, защото ......."

Също много мразя да ми се отговаря с насмешка, когато съм изложела сериозна тематика.

Освен това мразя, когато някой олигофрен/ка реши да плюе по мен. И виртуално и реално става въпрос. Под плюене визирам, когато недоброжелатели решат да ме очернят без причина; говорят/пишат лъжи за мен и неистини.

Имам патологично вродена омраза към лъжи, манипулации и интриги.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: DarkSide]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано21.07.14 17:36



другия е кривия и той да бъде другарски осъден, порицан и морално заклеймен и триджи проклет и навеки анатемосан...

мда... общесвено порицан и публично най-бан.

Иначе няма удовлетволрение. Така стоят нещата.





Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: Mrany]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано21.07.14 17:47



много мразя да ми се отговаря с насмешка, когато съм изложела сериозна тематика.

Насмешка гледам да не си позволявам, особено със "сериозните". Но често ми се случва да отговарям по-лежерно и шеговито. То иначе не е много лесно да накараш някой да се зачете и най вече да го предразположиш да осмисли различно от своето - чуждо мнение.

Що се отнася за плюенето и интригантстването - съгласен съм с теб. Но е факт, че както в реала, така и във форумите се срещат доста изпечени и злостни интриганти.

Честно казано - "печелил" съм само в случаите, когато съм успял да спра навреме. Не че винаги това ми се е отдавало разбира се. И все пак във виртуала е далеч по-лесно да игнорираш някого с натрапчива психоза примерно...



Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: Nerv]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано21.07.14 18:23



За реала съм стигнала до извода, че е по-ползотворно да наблюдавам, преценявам и дистанцирам манипулативно-интригантските персони около себе си.
В противен случай без да усетя бивам или въвлечена в измислени скандали или съм наблюдател на такива.

Във виртуалното пространство единствено мога да игнорирам. Обикновено, ако персоната е нагла и нахална и продължава с интригите не издържам и се намесвам със силно грубо отношение, дори и да не съм аз потърпевшата.
Не е редно, ама понякога не мога да се сдържа и ми иде да насоля самопровъзгласилия се за Бог.

- /Това е в преносен смисъл.
Имам предвид, че интригантите се възприемат подсъзнателно за господстващи и затова си позволяват подобен вид поведение. Поне така на мене ми се струва де./

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.

Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: Nerv]  
Автор Church enemy (Faith savior)
Публикувано21.07.14 19:45



Не понасям наглите типове,заяждащи се и обиждащи когато изявиш мнения и становища.
В дира предимно нагли хора има.
Всеки на някаква степен.
Човещитията им трае от ден до пладне.
Егоцентризма и комплексарщината тук е запазена марка.
Както и дуенето и надцакването..,показването на статута и материалното.
Хора като мен ,тук има,но са единици и изключение.
Не съм светец...но не съм и изрод.
Но поне съм честен и искрен.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!


Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Church enemy (Faith savior)
Публикувано21.07.14 19:51



Къде забравихте и мен.
Нали и аз съм тъп психар и ненормалник.
Много злоба се е изливала тук по мен.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.