Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:15 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: Nerv]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано23.07.14 01:25



... е, откровена съм само... казах си какво нехаресвам, толкова ли е лошо, че да ми минава...

... освен това, лошите състояния минават след кръгче с метлата...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: DarkSide]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано23.07.14 01:28



... благодаря, Дарки... ей и от мен един поздрав...


... Faithless

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Връчвам тинови [re: alisalisa-147324]  
Автор nbb (весела)
Публикувано23.07.14 05:45



медал за най-добра манипулаторка, макар че си директно за купата.

Няма как да ме скарате със СъН-чо, колкото и да се постарахте с Дарки. Тя се усети най-после какви ги пишете. След като такъв чист човек като HomoLudens* оплюхте, няма как да не се справите и с мен. Но този път не си познала, скъпа моя ! Веднъж стомна за вода, втори път, трети път... все в някой момент истината излиза наяве. Най-сърдечно ти казах да отидеш да се прегледаш за паразити. Иначе не мога да си обясня поведението ти тук, но ти не прие написаното от мен. Скоро след това писа, че си си правила операция. Положението ти не се е подобрило, продължаваш да ни заливаш с жлъч и разни други неща, да не конкретизирам какви са. Магии не правя, въпреки че и в това ме набеди. Ти сама предизвикваш това, което ти се случва. Поеми най-после отговорност за нещата, които се случват в живота ти. Отново ти го казвам с най-добри чувства. Дано този път " чуеш " какво ти казвам.



Тема Е,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано23.07.14 11:36



все пак някои и като провокация не биха казали за себе си, че са глупави.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Е,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Rosemary (параабсолютна)
Публикувано23.07.14 11:46



E, и?
Жалко, друзья.

„...С каквато мярка меря с такава и ще ми се отмери...“


Тема Ненови [re: Rosemary]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано23.07.14 11:48



те разбрах, на мен трябва да ми се обяснява повече, не си ли забелязала?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Не,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано23.07.14 12:01



В отговор на:


все пак някои и като провокация не биха казали за себе си, че са глупави.




не сме от тях как разбий-ке!



Тема Моля те,нови [re: tova sam az Ljo Kler]  
Автор nbb (весела)
Публикувано23.07.14 14:33



напиши ми какъв е точно проблема, за да ти кажа какво да направиш. И без това трябва да влизам във форма. Вижда се краят на свободата ми.





Тема Темата на Нервнови [re: nbb]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано23.07.14 14:35



Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)
предполага обобщено, а не персонализирано спрямо конкретни потребители, лично мнение, даващо информация единствено и само за личното възприятие на отговарящия, за собствените му емоции, предизвикани в интернет-общуване.
Моят отговор на тази тема е базиран на дългогодишни впечатления, наблюдения и изводи от цялостното ми нет-общуване и не е персонализиран. Нямах и намерение да навлизам в конкретика, да цитирам никове, да разказвам случки, да обвинявам, да се оплаквам, да правя от качествената тема поредната махленска свада. Не знам с какви намерения Нерв е пуснал тази своеобразна анкета, но подозирам, че не е целял умишлена провокация за поредна клубна разпра, оплаквания на едро и дребно, изясняване на отношения, декларации по нечий адрес и прочие "благинки", съпътстващи обичайната свинщина, в която се превръщат всички теми при наличието на професионални интриганти.

За съжаление, се получи точно това - някои потребители използваха темата за разчистване на лични сметки и, накъде без поредните вайканици стил "ощипана мома" и персонални обвинения?

Причината е ясна - неспособност да се излезе от дребнотемието и личните амбиции да налагат мнението си на другите на всяка цена.
Щом представители на тази порода упорито ме провокират да навлизам в конкретика, обсъждайки пишещи от този клуб - пониково, държа да се знае, че имам доволно наблюдения и мнение за всеки един от по-дълго писалите тук. На което не приемам да се влияе или да бъде оспорвано от трето лице. Третите лица имат право само да не се съгласят или да се съгласят с моето мнение, не и да го коментират. Аз на тяхното лично мнение за определен потребител не се бъркам, нито оспорвам правото им да го имат.

На други потребители отказах, но щом nbb упорито настоява да ми прави персонална характеристика, ще и върна жеста, като посоча кое в първия ми отговор по темата по мое мнение се отнася персонално И за нея. (цитирам пълния текст в червено, а лично характеризиращото клубарката nbb в болд:

- глупостта
- невежеството
- липсата на усет за мярка
- претенцията към другите потребители: аз съм невинна овчица, всички са ми виновни и длъжни
- неспособността да се води диспут в дискусионна тема с всички произтичащи последствия от системно допускани логически грешки и умишлено ползване на различни похвати за унижаване и компрометиране на опонента



с това приключвам с отговорите към този ник, повече не желая да съучастнича в провокации, съсипващи хубавата тема.
Нерв, извини ме, че оспамих малко.



Тема Извинявай,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор nbb (весела)
Публикувано23.07.14 14:43



nerv, че ти оспамих темата. Друго няма какво да кажа.


Всъщност надявам се наистина да изпълниш този път обещанието си и да спреш да пишеш след мен, защото само се излагаш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.