Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:47 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Извинявай,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор nbb (весела)
Публикувано29.07.14 10:00



ти като каква се изживяваш тук ? Не разбра ли, че не желая да разговарям с теб ? И не за друго, а защото ми е мъчно да гледам как непрекъснато се излагаш.





Тема Благодаря ти !нови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано29.07.14 10:12



Филмът ми достави истинско удоволствие. Правилно са казали хората - всяко нещо с времето си.





Тема Благодаря ти !нови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано29.07.14 10:19



Аз също ти благодаря за отзива, макар кой знае какво да не съм направил за теб.

слабостта, тъгата и болката провокират интелигентност и следва да им отдаваме почит - Аiumi


Тема Re: Извинявай,нови [re: nbb]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано29.07.14 10:36



След като си написала няколко персонални мнения за мен в тази тема - с абсолютно непоискани коментари по мой адрес, всеки ще чете какво мисля за тебе.

Прекомерното нахалство и наглост не трябва да бъдат подминавани, нито толерирани. А ти се държиш изключително нахално и нагло. Коментираш личността ми, злоупотребяваш с коментари за здравословното ми състояние, с фантазии за личния ми живот, непрекъснато ме одумваш пред други потребители, дори, когато това е извън темата и напълно ненужно. Кълнеш като дърта циганка, което вече е отврат.

Щом определен потребител системно безобразничи на място, където чета, пиша и влизам, за да общувам, ще си търпи ответната реакция.



Тема Напротив !нови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано29.07.14 11:05



Точно от този филм имах нужда в момента. Още веднъж благодаря от цялото си сърце и душа !





Тема Знаеш линови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано29.07.14 11:38



кое ми е най-интересно - как може да пишеш за човек, когото не си виждал и не познаваш. Чудя се на акъла на тези потребители ... какво им дава това ? Като четях как един ник оплюва HomoLudens * без да знае нищо за живота му и го правеше с такова настървение... А човекът наистина през цялото време споделяще личен опит, нищо друго. Не мога да разбера такива хора... Добре, че на живо не съм срещала подобни екземпляри, а и искрено се надявам да не ги привлека към себе си.





Тема Re: Знаеш линови [re: nbb]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано29.07.14 12:10



И още нещо, което практикуваш единствено и само ТИ в този клуб:

Тук на няколко пъти съм споделяла здравословни проблеми - такъв на детето ми, за съвет и мои, за да обясня дълго отсъствие от нета. Във всеки от тези случаи изрично се обръщах към всички с молба извън конкретната тема и обсъждане да не се коментира здравето ми, нито това на близките ми. Освен, ако аз отворя тема или разговор за това. Всички клубари тук ДО ЕДИН се съобразиха, дори и тези, които нямат никаква причина да ме харесват, дори не ме понасят. Лично към тебе съм се обръщала няколко пъти със забележки да не правиш непоискан коментар за здравето ми, не ми е приятно.

Ти продължаваш, дори и в тази тема. Няма друго обяснение за това, освен, че умишлено злоупотребяваш със споделена лична информация, за да разгневиш отсрещния като злословиш по негов адрес. Начинът, по който коментираш заболяванията ми, е злословие от най-чист вид.
Това не се толерира. И си заслужава най-жестоките виртуални, а на живо и реални шамари.

Второ. Байгънясах да чета за хомолуденс. Не е твоя работа какво отношение имам към друг потребител. Това не е ничия работа - всеки е свободен да изпитва симпатии и антипатии към всекиго и да ги показва, когато счете за уместно.

Следващият признак на безочлива простащина е натрапливото флеймърство под формата на умишлено настройване срещу определен потребител на принципа: "А. не харесва Х., аз харесвам Х., следователно, А. е лош човек."

Следващият признак на безочлива простащина: дори, когато старанията ти да инсинуираш негативни коментари за потребителя А. не се увенчават с успех - тези, които въвличаш в мобинга, се въздържат от съучастие, ти продължаваш да опитваш с нови и нови потребители - докато си намериш съучастник.



Тема Скъпа,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор nbb (весела)
Публикувано29.07.14 12:50



HomoLudens* е човек, който работи с целия свят и често пътува. Със СъН сме го помолили да отдели от времето си и да дойде да пише тук, за да може и други хора да научат, че когато имаш воля и желание, можеш да постигнеш всичко. За мен също нищо не знаеш, но ме изкара курва и каква ли още не. Това, че подминавам коментарите ти, е само за да не те карам да се чувстваш неловко от глупостите, които пишеш. Мъжът ми чете от време на време и ми се чуди защо все още ти обръщам внимание. И аз понякога си се чудя, но явно се уча на търпение, защото след месец отново ще започна работа и не знам на какви екземпляри ще попадна този път. За предишната ми фирма шефът на Job Tiger ме предупреди още преди много години, че не ми е там мястото, когато търсех съвет тук в клубовете как да организирам купон по повод на професионалния ни празник. Каза ми, че тези хора там освен от алкохол от друго не се интересуват, защото той е работил в централата 2 години и да се спасявам, докато не са ме уморили. Е, аз разбрах, че е бил прав след цели 8 години и едва не умрях, защото не послушах. Безброй пъти написах, че в клубовете се уча. Ти се оказа добър учител, но наистина се надявам да не срещна подобно същество на живо, защото не съм сигурна дали ще се справя.





Тема Сърничке,нови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано29.07.14 17:13



В отговор на:


Със СъН сме го помолили да отдели от времето си и да дойде да пише тук, за да може и други хора да научат, че когато имаш воля и желание, можеш да постигнеш всичко.




Надявам се идеята ти не Е , че всичко останали, които отделяме от времето си и пишем тук сме айляци, които нямат какво кой знае да кажат, но въпреки това го правят предимно от безделничество, скука и склонност към лежерно празнодумство.

ПП

Хомолуденс, доколкото преди съм го мяркал, беше приятен и умерен клубар. Жалко, че изчезна.

слабостта, тъгата и болката провокират интелигентност и следва да им отдаваме почит - Аiumi

Редактирано от Nerv на 29.07.14 17:14.



Тема Хе-хе,нови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано29.07.14 17:27



няма да ме впечатлиш с подобни обръщения.


Не, изобщо не го мисля. Щом сме тук, значи така трябва да бъде. Що народ мина през този клуб, малко сме истински лудите, дето още пишем. Жалко за хората, които си тръгнаха, защото не могат да търпят разправии, обиди и други подобни изяви. Сигурно и аз съм допринесла с поведението си някои хора да си тръгнат, за което искрено съжалявам.
HomoLudens* не си е тръгнал по собствено желание, а няма право на достъп до този клуб. За да го получи, трябва да се помоли на модератора, а той няма да го направи. Е, има и други начини за общуване с ценни хора освен този клуб, нали така ?




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.