Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Дай примернови [re: aiumi]  
Автор nbb (весела)
Публикувано23.07.14 20:13



Ще ти бъда много благодарна. Освен тези два-три случая, когато целенасочено съм й показала какво прави с другите хора, не само с мен. Можеш да погледнеш и другите й изяви в клуба, ако не си предубедена.





Тема ето ти пример:нови [re: nbb]  
Автор aiumi ()
Публикувано23.07.14 20:55



В отговор на:

ако не си предубедена.




ах, колко удобно! - така щедро си ми предоставила 2 варианта за избор:
- или да дам отговор, който да ти хареса,
или да се озова в групата на "предубедените"...

е, не, благодаря, аз няма да участвам - отговаряй си сама, това поне го можеш.



Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: aiumi]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано23.07.14 21:22



слабостта, тъгата, болката и т.н. са основен източник на интелигентност, и е редно да им отдаваме дължимата почит :)

Бахмааму!!!

Това е много интересна мисъл, която на прима виста отхвърлих, после, на 5-тата секунда след отрицанието много ми пасна. За съжаление не мога да я инкорпорирам в цялостната и красота поради ограниченията в софуера на дир-а.

слабостта, тъгата и болката провокират интелигентност и следва да им отдаваме почит - Аiumi


Тема Да,нови [re: aiumi]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.14 04:07



права си, владея го това - мога да говоря и сама съм себе си, нямам нужда от друг събеседник, за да му черпя от енергията.


Би ли прочела отново



Тема Така,нови [re: aiumi]  
Автор nbb (весела)
Публикувано24.07.14 04:25



наспах се, тихо е навън и мога да пиша дълго.


Имала ли си време да следиш изявите на ник Алиса ? Намери си малко и прочети. Едва ли има клуб в Дир-а, в който потребителите да не са изпищели от нея. За мен нейните изяви са логични - тя е тип прожектор по Хюман дизайн и няма достатъчно собствена енергия и търси начин да я получи. Да, но е избрала погрешния начин, защото на хората взе да им писва от нея и всеки, който е сърбал попарата й, започва да става силен и да й дава отпор. И изведнъж нашият агресор ( насилник ), започна да се превръща в " горкият аз ". Предполагам си чела за властните драми. Безброй пъти й подавах ръка за помощ, но тя вместо да се замисли върху това, което пиша, се опитва да ме захапе и не само мен. Не оплю ли HomoLudens* без никога да го е чувала и не знае нищо за него и живота му ? Накарах този човек да дойде в клуба, защото всеки от нас има да научи много от него, а какво се случи ? Беше оплют и накаран да се защитава за това, което е. Не се ли случи същото със СъН ? Да ти давам ли други примери ?
Нали си чувала, че обикновено повредата е в нашия телевизор. Всеки съди за другите според себе си или поне аз съм така. Това ми е донесло куп неприятности в живота, но аз установих, че не мога да бъда друга или поне не искам, може и да мога, знам ли... Ще продължавам да вярвам на 100 %, че хората са добри и ще търся зрънцето доброта у всеки. А казват, че когато търсиш, намираш. Безкрайно много харесвам Алиса, тя има страхотни качества, но изявите й в клуба не мога да приема. Явно животът й не е лек, но това не й дава право да унижава събеседниците си, защото всеки от тях е и човек, а не само ник.
Да продължавам ли да пиша ? Мога до безкрай да го правя, макар че се въздържам, защото виждам, че колкото съм по-многословна, толкова повече не ме разбирате.



Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: Nerv]  
Автор Church enemy (Faith savior)
Публикувано24.07.14 05:40



Значи в този клуб ,пък и в дира има народ какъв ли не?
Всичко си има предистория.
Ако внимателно се загледай в тенденциозността на писане на определени никове които не ми се споменават сега..ще забележиш че винаги са с упрек и съвет към другите.
Винаги са с някакво чуство на превъзходство.
Незнам поради какви причини егоцентризма им е толкова огромен,както и егото...но те живеят с мисълта да поучават.
И да ти казват в какви големи грешки и заблуди си.
Не са един или двама тук.
По скоро обратните на тях са изключение..
Факт е,че с почти никой не съм се заял и заяждал без да ме е предизвикал.
Когато изкажеш мнение,биваш нападан,
Понеже не живееш и не разсъждаваш по определени калъпи.
Ако съм искал да живея по общоприети догми,отдавна съм щял са го направя,и живота ми може би щеше да е доста по-безконфликтен.
Но нямаше да е моя живот,а нечии друг.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!


Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Church enemy (Faith savior)
Публикувано24.07.14 05:44



Ами не си попитала нормално.
Тя да те отговоря нормално.
Никай не обича нравоучигери като теб,
Все още ли не чаткаш къде е проблема?
В теб самата.
Твоите помии към мен са винаги с цел уязвяване,засягане и затъпкване в земята.
Но с мен не става,не разбра ли?
Аз не съм като някои женски никове тук които ти козируват.
Или пък мъжки.



Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!

Тема Re: Е,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Church enemy (Faith savior)
Публикувано24.07.14 05:46



От провокативната Алиска ..голямата умница,по-голям акъллия няма.
Винаги съм се отвращавал от характепи като нейния.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!


Тема Re: Е,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Church enemy (Faith savior)
Публикувано24.07.14 05:49



Алисия..извод..самокритики..чуство за вина...в едно изречение...ай сиктир бе..


Приятно ми е Гагарин.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!

Тема Re: Явнонови [re: nbb]  
Автор Church enemy (Faith savior)
Публикувано24.07.14 06:02



За последното изречение не съм много съгласен.
Ако очакваш бог с жезъла да ги тресне,се лъжеш.
Сега чакам и аз ,да видя в моя личен живот...ще тресне ли бог някой извисени шзродчета вегетарианци заради обидата и стореното към мен?
Искам да видя,да бъда свидетел.
Но нищо досега...
Та ще има да почакаш.
Както и аз.
Ако сам не ги реваншираш...не съм сигурен за онова отгоре че не е сляпа Темида!!!

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.