Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Блаженинови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано29.07.14 17:54



които гладуват и жадуват за правдата, защото те ще се наситят.
Блажени нищите по дух, защото е тяхно небесното царство.

В отговор на:


HomoLudens* не си е тръгнал по собствено желание, а няма право на достъп до този клуб. За да го получи, трябва да се помоли на модератора, а той няма да го направи.




Гордостта е лош съветник.

както пише в ебангелието: Искайте и ще ви се даде. Търсете и ще намерите. Хлопайте и ще ви бъде отворено.


слабостта, тъгата и болката провокират интелигентност и следва да им отдаваме почит - Аiumi

Тема Re: Скъпа,нови [re: nbb]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано29.07.14 20:06




HomoLudens* е човек, който работи с целия свят и често пътува. Със СъН сме го помолили да отдели от времето си и да дойде да пише тук, за да може и други хора да научат, че когато имаш воля и желание, можеш да постигнеш всичко.


Това по никакъв начин не обвързва със специално отношение към въпросния, когото и да било от пишещите тук.

Ако не беше толкова проста и нагла женица, 100 пъти да си съобразила, че хората, които каниш да пишат ПО ТВОЯ ИНИЦИАТИВА, са само твой ангажимент. Всеки друг потребител, БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ, нито се счита обвързан със специални чувства и специално отношение, нито е длъжен да се чувства и да изразява благодарност към тебе и поканените от тебе потребители. Особено пък, защото ТИ така си решила.

Поредният пример на системно натрапвана безочлива простащина в клуба е непрестанното ти натякване, от месеци, с повод и без повод относно потребителите Хомолуденс и Сън. Колкото и да натрапваш на хората "благодеянието" си, то е неуместно, докато и други го преценят като такова. Отделно, силно злепоставяш двамата потребители, които са писали тук по собствено желание, а не специално заради тебе. В крайна сметка, реакцията е от сдържана до отрицателна. Преценила съм, че натрапваните от тебе, особено единият, не са ми жизнено необходими, полезни или толкова важни, за да припадам от страхопочитание. Аз си оценявам пишещите по друг начин и ти или който и да било друг, няма право да ми нарушава грубо равните потребителски права с упреци и обвинения.

Хвана ли те отново безпричинно да ме коментираш с трети лица в тема, която не е за лични разпри и персонално разчистване на сметки - както осра тази с другия трол, още ще се почудиш. Поведението ти е курвенско.

Отделно, си изключително невъзпитан и нахален човек, минаваш всякакви лични граници най-безцеремонно, системно и не вдяваш нито от забележка, нито от ултиматум в прав текст, когато прекалиш.

Не ми навирай мъжа си, стой си при него и при всеки, който те търпи и няма да имаш проблеми. Но щом нахалстваш денонощно да натрапваш виртуално присъствие в общество, в което пишат най-различни хора, ще се съобразяваш с общоприетите правила за учтиво поведение на обществено място.

Махленската си простотия - практикувай в махалата.





Тема Re: Смей се, смей сенови [re: nbb]  
Автор aiumi ()
Публикувано29.07.14 20:53



а така!
обясни ми каква съм, после ме заплаши с големи страдания и лутане да гроб,

дано вече ти е олекнало на душицата!



че тя твойта хич не е лесна...



Тема Re: Дай гинови [re: crazymonkey-126377]  
Автор aiumi ()
Публикувано29.07.14 20:53



ми да



Тема Re: Сърничке,нови [re: Nerv]  
Автор aiumi ()
Публикувано29.07.14 21:22



В отговор на:

всичко останали, които отделяме от времето си и пишем тук сме айляци, които нямат какво кой знае да кажат, но въпреки това го правят предимно от безделничество, скука и склонност към лежерно празнодумство.




ами така е - тези, които ги няма, често са много по-харесвани,
защото не казват нищо, и нямат шанс да разочароват никого:)



Тема Re: Хе-хе,нови [re: nbb]  
Автор aiumi ()
Публикувано29.07.14 21:24



В отговор на:

Жалко за хората, които си тръгнаха, защото не могат да търпят разправии, обиди и други подобни изяви.




така е, тука останахме само дебилите, дето си падаме по всички тези неща накуп, че и отгоре.



Тема Re: Скъпа,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано29.07.14 21:34



да, твърде нагло използва хомолуденс за чук, с който периодично тук ни бие по тъпите тикви неразбиращи как сме го били прогонили, светния му, с оплюване и подлагане на нечовешки унижения



Тема Re: Скъпа,нови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано29.07.14 23:02



Кое не е нагло от словесните полюции на тая пача?
Може би това?:

Имам способност ли, нещо друго ли е, не знам, да виждам и знам неща, които другите не виждат още от дете ( а сега вече ги осъзнах ) и ми е мъчно, че има още много да страдате, но не виждам как бих могла да ви помогна.

Понеже, много си го изпроси вече, от месеци я гледам как си развява байрака, хората я пропускат снизходително, а то си въобрази, че може да се катери по главите на всички, сега ще си чете точка по точка на какво прилича.
И мъжът и да чете! Дето все го пробутва като най-височайш авторитет. Никой не пасе трева, всеки тук я претеглил и премерил, плюе си в пазвата и бързичко си намира работа, като му се лепне за срещи на живо.
Чудя се, защо ли?





Тема Скъпа,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор nbb (весела)
Публикувано30.07.14 03:05



и аз да ти кажа - от всички, които останаха тук, вече бих искала да се срещна само и единствено с ratna, но и тя вече не пише в клуба. Та останете си със здраве. И това не е проклятие, а благословия. Дано разбереш някой ден разликата. Искрено ти го пожелавам.





Тема Благодаря ти,нови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано30.07.14 03:09



Nerv, че се опита да ме задържиш в клуба, но не виждам смисъл повече да остана. Животът е твърде кратък, за да го пилея по този начин. Човек се чувства добре сред себеподобни, а тук не останаха много такива. Дори и маймунката забягна нанякъде. Всичко добро ти пожелавам !






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.