Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:11 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Да добавя -нови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано22.07.14 14:16



Блъди може да пише много красиво,

[Ако искаш] Дай ми пример за много красиво писане, за да се ориентирам.

Например покажи ми един твой красив пост или на Блъд или на Дарк, или на някой друг.



Тема Мойнови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано22.07.14 14:31



не мога да ти покажа, защото никога не съм писала така. На Блъди също, защото Дарки ги изтри. Красиво пише Ekna, Ау ти и някои други, но сега не мога да търся, защото излизам.
Хубав ден !





Тема Брех...нови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано22.07.14 15:08



... тоз Дарки и тъмните му материи. Всичко красиво у Блъд е затрил!

А останала красота е или в живия живот в който се впускаш безстрашно (изоставяйки ме

), или някъде в неоткриваемите и трудно достъпни анали на клуба...

Мерси за пожеланието - хубаво хойкане и на теб!



Тема Re: Брех...нови [re: Nerv]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано22.07.14 15:24



красивото писане беше чат с по три думи на високоинтелектОалната тема искаш ли да пием кафе, да, ама наистина ли, да бе, наистина, добре, къде, там и там, в колко часа, в толкова и толкова, ама наистина ли ще дойдеш, ами не знам, ама щото и аз май няма да мога ... и всичкото това се вихри в тема на човек, поставил реален проблем за обсъждане и търсещ съвет и съчувствие ... и като скокнаха онез ми ти юзерки с настръхнали голи гърди да защитават свещенните слова блъдски, аууууу, защо изтри чата на блъди, нямаш право да пипаш нито една от свещените му думи, как така ще го триеш, ти знаеш ли че той преди седем години, три месеца и осем дни написа едно супер смислено мнение, щом триеш чата на този най-високохуманен юзер с основателката на клуба, заначи си властолюбив и властта те е корумпирала и този клуб повече никога нмяма да е това райско място, което беше преди ти да дойдеш





Тема А тази реплика няма да ти се размине:)нови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано22.07.14 15:37



Но нали знаеш - пътят към ада е постлан с добри намерения.

***

В нозете ти – трендафил никне,
и очертава пътя преизподен.
Загадъчност е твойто име,
И адът утре ще е само спомен.

Единственото ни спасение.
Не се отчайвай ти от Мрака,
Води ни N baby води ни,
най-тъмно е преди зората!





Тема Re: Брех...нови [re: DarkSide]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано22.07.14 15:43



Мен специално Блъд ме измаря на второто- третото си изречение. И каквото и да си приказваме има вроден талант за флъд. Но явно хората имат различни разбирания. Като стана на въпрос той с едномесечен бан ли е (както четох преди време) или трябва да кандидатсва по каналния ред за ВИП-аджия? или и двете??



Тема Re: Брех...нови [re: Nerv]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано22.07.14 15:53



не помня какъв бан му сложих, щом съм бил написал че е едномесечен, значи е едномесечен ... естествено, нямам никаква идея дали е във ВИП листата



Тема Re: Мойнови [re: nbb]  
Автор tova sam az Ljo Kler ()
Публикувано22.07.14 17:30



мерси за мнението

nbb, ще ти напиша бележка по един професионален въпрос, може би ще знаеш отговора.

другите ми никове са

под възбрана за писане

Тема Re: като в мъгла:нови [re: Nerv]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано22.07.14 17:34



Доктор Ху -> Амилия Понд




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: като в мъгла:нови [re: Amelia Pond]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано22.07.14 17:43



мерси. Преди не беше ли по активна обаче?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.