Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Обяванови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано03.04.03 21:25



Какво общо имат въпросите с "Разнасянето като пръскачка из лозе"? Май никога не схващаш.



Тема Re: Обяванови [re: huanji]  
Автор Mиpo ()
Публикувано07.04.03 18:30



Ама аз ако схващам нямаше да те питам. Та, бъди търпелив с мен и ОБЯСНЯВАЙ



Тема Re: Обяванови [re: d8a]  
Автор Mиpo ()
Публикувано07.04.03 18:41



Дейти, не ревнувай Били. И с теб сме били в такива отношения .

Ако само следваш инструкциите ми, както казваш, то те са пределно ясни. Отговарям, ако и ти отговаряш! Това, че нямам фиксирана ценностна система, не значи, че не мога помоля за нещо конкретно. И в момента точно така учтиво те помолвам, ако искаш да ти отговоря, да ми отвърнеш с ВЗАИМНОСТ. Все пак не те задължавам, просто ти предлагам. Та, да видим, кой го е страх да отговаря. Аз те чакам, скъпа Дейти. И съм съгласен, че въпросите са ти съвсем с тон в темата. Но бъди в тон и ти с нея. Не темата е важна, а хората в нея!




Тема Re: Обяванови [re: Mиpo]  
Автор d8a (silent)
Публикувано07.04.03 18:49



Thanks, but NO thanks!

Не искам да ти отговарям именно защото каквото и да ти кажа ти не ме разбираш /май ще трябва да последваш примера на Кали и да си извадиш първо бананите от учите, че поне да можеш да слушаш като хората :)))/

Когато почнеш да слушаш, разбираш и определяш нещата с истинските им имена, тогава може пак да си помисля за молбата ти.

До тогава, адиос по темата..Дейти

Редактирано от d8a на 07.04.03 18:50.



Тема Re: Обяванови [re: d8a]  
Автор Mиpo ()
Публикувано07.04.03 19:08



Приемам . Аз бих аргументирал отговора си (кое как е станало точно), но понеже каза чао и спирам.

Бързият ти отговр ми на помни за един виц много подходящ, но да не задълбаваме излишно... И да оставим пилота и стюрдесата в самолета от този виц на спокойствие ...

Слъчев ден, Дейти



Тема Re: Обяванови [re: Mиpo]  
Автор jut (sun love)
Публикувано07.04.03 19:25



Не ми харесвате! Обладали са ви тъмните сили....



Тема Говори за Jutнови [re: jut]  
Автор Mиpo ()
Публикувано07.04.03 19:40



Аз от колко време те кандърдисвам да внесеш повече светлина, ама ти все не щеш! Казваш какво казва Лао Дзъ по-горе, но нито дума какво казва Jut по-подробно.

Аз тъмните сили ги обичам. На времето говорихме със Соланита, че съм прегръщал Дявола. Светлите сили също го обичам много ... А пък най-обичам родителя им на тъмните и светлите сили!

Jut, слушам те с внимнаие. Говори за Jut.




Тема Re: Говори за Jutнови [re: Mиpo]  
Автор jut (sun love)
Публикувано07.04.03 20:42



Най- после ключа на Вселената - ОБИЧАМ !!! Поздравления!!!!

Jut се блъска все още в стените на МАЙА, но от врвмв на време излита и при "Родителя"

Иначе в мир със себе си, усмихната,весла,щастлива,добра - самата Любов

Преживяла много, научила много.....останала Любовта и Слънцето

Вървя по слънчевата пътека на Създателя /без техники/
За друго не си заслужава да се събуждаме

Питай на всичко отговарям



Тема Re: Говори за Jutнови [re: jut]  
Автор huanji ()
Публикувано07.04.03 22:35



Може ли да попитам? Кой е родителя? Как го видя?



Тема Re: Говори за Jutнови [re: huanji]  
Автор jut (sun love)
Публикувано08.04.03 00:45



Само се усеща... Ако нямаш място за него в себе си, как ще го разпознаеш като усещане навън, как ще се получи сливането?
Както Любовта носиш в себе си и я разпознаваш в някой.
Той Родителя ти я е дал, просто я извикай, усети я, и ще отидеш при Него, защото той е и самата Любов.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.