Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:26 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: А такаааа!нови [re: Mиpo]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано31.03.03 16:44



Аз откога ти разправям, че не може всички да се прегръщат, пък ти йок.
Пробивът е направен вече.
Освен бабата, предполагам все пак, че и хлебарките не можеш да прегръщаш и не е само до техническа невъзможност.

диви ягоди цветя и мирис на трева


Тема Re: А такаааа!нови [re: Kaлu]  
Автор Mиpo ()
Публикувано31.03.03 17:08



Каква радост скъпа ми, Натали. Дай да се прегърнем сега?

Обаче, милото ми, чети ВНИМАТЕЛНО. Не казах, че не мога, а че НЕ ТРЯБВА (има си причини. Така пише в наръчника). Пък и ако мога да избера, защо да не избера някоя млада по дух и без излишни предразсъдъци с каквито е пълен Ошо клуба (теб те броя също в тази листа!). Оше повече Дейти подхвърли една интересна идея (не знам дали някой ще й повярва, че я е подхвърлила случайно)… Иначе бабчето, както и хлебарката ги схрусквам веднага.

За близките няколко часа обаче спирам с ДИРа. Ако чуете за ядрен взрив станал във Франция – на вашата карма ще тежи, защото ме разсейвате.




Тема Re: А такаааа!нови [re: Mиpo]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано31.03.03 17:29



Тюх, язък!
Пък аз тъкмо да те питам нещо, че ми е любопитно...и преди съм забелязвала, ма ето сега ми е пред очите.
Що, като има една тема по конкретен въпрос, която събужда голям интерес, ти пускаш веднага подобна?
Не че не ми е все едно в коя точно тема пиша, ама пусто любопитство...
Да не би случайно да изгубиш контрол ли, що ли...странен ми е тоя твой навик и нощем не мога да спя да го мисля...

Ама ти не ми обръщай внимание баш сега-работи си там, взривосвай...

диви ягоди цветя и мирис на трева


Тема Re: А такаааа!нови [re: Kaлu]  
Автор Hия (пак търсеща)
Публикувано31.03.03 17:37



Ами щото като се понатрупат много мнения в една тема - и натежава - и се зарежда бааавно - пък интернета все още е с пари - та за това сигурно - грижи се за нас....път ти да не спиш заради това - то се мисли денем, нощем се сънува
Прегръдка - специална и само за теб!

...заради цвета на житото...


Тема Re: А такаааа!нови [re: Hия]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано31.03.03 17:57





Честно да ти кажа, на мен от прегръдки вече ми се гади. Ма за теб ще направя изключение-и само еднократно.

А иначе-лозето не ще прегръдка, а иска мотика...

диви ягоди цветя и мирис на трева


Тема Re: Билинови [re: Kaлu]  
АвторБили (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 17:57



Здрасти Кали,
Отдавна забелязвам, че не пропускаш случай да се намесиш, за да "сдъвчеш" някого. Особено ти допадам аз.
За да не изпадаш в заблуда - никога и никъде не съм споменавала, че съм извисена. Това е твоя интерпретация. Смятам се за човешко същество, като всички останали. И нося много от грешките, които всички носят. А имам и добри страни, както ги имат и другите.
Ако съм те засегнала като реагирах за Миро, извинявай. Обаче наистина не си ме разбрала. "Тъй както гледам, Миро отдавна млъкна. Сега обаче ти взе думата...." Многоточието ми означава - преди беше Миро, сега си ти. Пълен баланс. Някъде да виждаш и думичка, че не може да пише, че не може да споделя мисли. Даже го призовах да споделя.
Останалото е - който иска да чете, да си прави изводите, да отговаря.....

da vi kaza na vsichki :EBETE SI MAIKATA
А това как ти се струва, Кали? Ако не се лъжа ти беше повдигнала темата за МОРАЛА И ОБЩУВАНЕТО. Можеш да си го прехвърлиш - там му е мястото.

Интересно, защо и ти говориш за "човека", за "негов проблем" - все в мъжки род. Дали бабичка не е наистина мъжка? Да не би да я (го)познаваш?!........

Нали няма да си помислиш, че това е твърдение? Защото не е. Само предположение, което може и да не е вярно.
Поздрави от мен.
Били



Тема Re: А такаааа!нови [re: Kaлu]  
Автор Hия (пак търсеща)
Публикувано31.03.03 18:11



Хм - единствения начин да ти се догади от прегръдки е ако след тях преминеш на следващия етап от физическото общуване за прегръдка с мъж говорим де - то за гаденето и еднократно е достатъчно
Ама права си - страх лозе пази

А пък ще си те прегърна още виднъж

...заради цвета на житото...


Тема Re: Билинови [re: Били]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано31.03.03 18:59



За сведение-досега изобщо не съм те и забелязвала, та и нямам идея кога съм те дъвкала.
Дори си мисля, че не съм ти и отговаряла-безвкусна си ми, не бой се, няма да те дъвча.

Но ти давай де, дъвчи наред...дори от постинга, на който отговарям, пак е дъвчене...много ми е интересно как не го забелязваш.
Сигурно манията ти за преследване ти пречи.


диви ягоди цветя и мирис на трева


Тема Re: А такаааа!нови [re: Hия]  
Автор Kaлu (горска поляна)
Публикувано31.03.03 19:03



Пу пу пу-опазил ме бог...що така мислиш?
Какво му е лошото на физическото общуване?
Аз си го харесвам. Не харесвам ексхибиционизма, който замества истинското общуване обаче...

диви ягоди цветя и мирис на трева


Тема Re: Курванлък и духовностнови [re: tera]  
Автор huanji ()
Публикувано31.03.03 21:44



Здравей.
Твоята случка, си я бива. Много земно, хреса ми. То и аз все питам, преди да пипам, макар и по друг повод. Абе, тънко си минала.

Не е нужно да обеснявам това, което ме питаш. По- добре да ти покажа, ако се видим някога. Не ме питай и как ще ти покажа. И аз не знам, но съм сигурен, че ще разбереш.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.