Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Ошо
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Миро, Миро, Миро, Миро...нови [re: Mиpo]  
Автор huanji ()
Публикувано31.03.03 21:46



Няма да се скараме Миро, нито за тази, нито за друга жена. Освен това, ако става дума за жена, бъди сигурен, че няма да се съревновавам. Която е за мен, тя сама си идва. Никога не съм се съревновавал за жена. Всичките ще ти ги дам и пак ще те съжаля...че малко имаш...
Поздрави.



Тема Re: Билинови [re: Били]  
Автор huanji ()
Публикувано31.03.03 21:47



ОМ Нараяни ОМ.
Направи релаксация. След това седни удобно, разхлаби дрехите. Ръцете са в скута, с преплетени пръсти, гръбнака е изправен, краката кръстосани удобно. Направи дишането ритмично. Започни да повтаряш тази мантра. Наслаждавай се на танца на Нараяна. Ако изникне мелодия не я спирай, пей мантрата.
Опитай се след това да напишеш същият отговор на Кали. Просто се опитай. След това го прочети. Ще кажеш за резултата.



Тема Re: Билинови [re: huanji]  
АвторБили (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 23:26



Много ми е късно за тази вечер, Хуанжи. Но утре ще направя това, за което си писал. Макар, че отговорът мога да ти го дам и сега.
Със сигурност няма да мога да напиша същият отговор на Кали. Няма да мога НИЩО да напиша. Защото нямам какво да й кажа.
Поздрави.
Били


P.S. За да не влизам в Дао темата - имам конкретен въпрос към теб.
Когато звукът Ху премина в Ом усетих промяна в мястото. Ом удря сърдечната чакра и оттам започва да се разпростира по цялото тяло, стигайки до пръстите на ръцете и краката, изпълва цялото черепно пространство. Въпросът ми е - нормално ли е да се разпростира, или трябва да го локализирам?



Тема Re: Курванлък и духовностнови [re: Eднa лeля*]  
Авторkacaндpa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 10:50




Няма смисъл, защото който иска, ще усети и разбере за какво става въпрос.
Освен това аз не искам да съм част от веригите, които дърпат Аз-а към човешките слабости



Тема Re: Миро, Миро, Миро, Миро...нови [re: Mиpo]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано01.04.03 10:56





Ми хайде де, искаш споделяне, пък не реагираш с дни!!! Тази тема си свърши работата, пусна въдицата, рибоците се наловихме, видя се колко сме едри и дребни, златни и сребърни...
Вземи се премести в съседните теми, пък по-добре нова тема отвори, че всички са набъбнали до експлозия вече...

Прегръщането за работа ли минава?!

Дъгата


Тема Re: Курванлък и духовностнови [re: kacaндpa]  
Автор huanji ()
Публикувано01.04.03 11:24



Права си, ние сме си хора и гордостта ни е присъща. По- далече от нея. :)))
Хе Ма Дурга!



Тема Re: Миро, Миро, Миро, Миро...нови [re: Изrpeв]  
Автор Mиpo ()
Публикувано01.04.03 16:01







Тема Re: Миро, Миро, Миро, Миро...нови [re: huanji]  
Автор Mиpo ()
Публикувано01.04.03 16:23



Е, Хуанджи, ама това беше шега . Разчитам на твоето чувство за хумор, както и на това на всички останали в тази тема (защото някой станаха много сериозни по един или друг повод). Пък и те видях, че и ти се шегуваше с разни 3 буквени думички и рекох и аз ... . Но не беше самоцелно, а просто ми трябваше друг мъж в отговора ми за бабчето (жените или представящите се за такива достигат сатори като разберат, че двама мъже ще се избият за тях, та включи се в театъра). Пък се оказахме само ние с теб мъже от цял клуб в тази тема. Къде отидоха другите?

Питаше по-горе, че не съм споделил детайлни подробности по някои теми. Ами някой да ме е питал? В темата за Езотеричния секс, трябваше да обсъждам мъжка еякулация с Люсид, Соня и други жени... Само Максим се включи там, но за него Слънцето изглеждаше все още неизтощимо ... Та, се чудя защо жените изглежда, че са по смели в споделянето от нас мъжете. В тази тема, преброявам 14 различни жени + нас двамата + двама анонимковци (единия с неустановен пол) ... Ако някой има идея, може да каже ...




Тема Re: А такаааа!нови [re: Kaлu]  
Автор Mиpo ()
Публикувано01.04.03 16:36



Е, скъпа, щом не можеш да заспиш да те приспя тогава.

Туй, за което питаш, го бях рекъл под една друга форма преди почти година време в

. И като смятам, че нещо може да се ЗАДЪЛБОЧИ го вадя в нова тема съгласно горните принципи. Естествено, това не пречи на никого да извади от новата тема още по-нови теми ... Така става от дума на дума ...

Да не би случайно да изгубиш контрол ли, що ли...
Имаш в предвид, че имам контрол сега над КОЕ?

А за останалото изчакай отговора ми към Дейти. Там ще разкрия една малка тайна.

И да не си помислиш, че те прегръщам!



Тема За Бабчетонови [re: babichka]  
Автор Mиpo ()
Публикувано01.04.03 17:19



Бабе, ти май откри топлата вода с формулата da vi kaza na vsichki :EBETE SI MAIKATA! kak vi se struva tova? NASRTRAHNAHA li vi kosite? Знам накъде биеш – ти понеже си баба и се мислиш и за наша майка и искаш да си ебем майката, т.е. теб. Кажи, че искаш секс, а не го усуквай! И понеже тук има само жени, плюс Хуанджи, който е на специално мнение по правенето на секса в сегашно време (Хуанджи, тази формулировка трябва да е безупречна вече?) и май аз трябва да се заема с това твое желание? Признай си го в прав текст и не плаши Били.

Обаче горната популярна формула има и окултен смисъл (тук не сме на седянка, бабо, да задяваме момите). И ти все пак трябваше да я кажеш. Приемам, че в бързината си пропуснала и за това, те препращам към отговора ми към един дядо много подобен на теб:

.

На Били препоръчвам също горния линк и после да благодари на Бабката и да я прегърне, изпълнявайки желанието. Ок, Били?

А на теб, Бабо, ти писах по-долу. Стегни се, че на нищо не приличаш и само гаргите плашиш. А имаш потенциал!

Твой предан Говорител (виж как не случайно съм говорител, ти като не изказваш формулите докрай и на мен ми отваряш работа).




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.