Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 21.09.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Amber Heardнови [re: Kotence_8-210649]  
Автор дядo (пристрастен)
Публикувано11.12.12 20:18



На живо, искам да кажа като мърдаше по телевизията, а не на снимка, беше много по-готина. Има много чар в нея, който фотографията не показва. Държи се много освободено, но не курвенски (аз не си падам по професионалистките).

А аз какво съм? Ами дядо съм. Всъщност още нямам внуци, но на моите 55 бих могъл да имам. А иначе, ако портретът можеше да показва същността и душата на човека (както в "Портретът на Дориан Грей"), то този в подписа ми ме показва на 100%, макар че просто изобразява "Старец с бастун".



Тема Re: Amber Heardнови [re: дядo]  
Автор Kotence_8-210649 (непознат)
Публикувано11.12.12 21:32



Ами пожелавам ти да имаш внуци!Дай тема някаква интересна да си говорим





Тема Re: Amber Heardнови [re: Kotence_8-210649]  
Автор дядo (пристрастен)
Публикувано11.12.12 21:55



Ами знам ли какво ти е интересно.

Аз съм дядо, ти, като гледам, си младо.

Моите размишления са все старчески и скучни.

Ти откъде изникна? Не съм те мяркал наоколо. Освен това проявяваш симпатия към мен, което не е характерно за този и другите дирски клубове.



Тема Re: Amber Heardнови [re: дядo]  
Автор Kotence_8-210649 (непознат)
Публикувано11.12.12 22:55



Ами новорегистрирана съм, почетох тук-там и реших, че процентът за отговор е най-голям.Просто се опитвам да завържа приятелски разговор, а междувременно събирам кураж да пусна поредната "обява", но не мога да си формулирам мисълта(това са деликатни неща за мен). Един Господ знае каква тъпотия ще ми роди главата, по-добре да поразмишлявам малко преди това. Не мисля, че си скучен поне от няколкото неща, който прочетох писани от теб ми допаднаха, пък и избора не ми се видя много голям(като активност когато се регистрирах) и писах

Така че давай смело занимавай ме, защото скоро сигурно няма да го измисля!



Тема Re: Amber Heardнови [re: Kotence_8-210649]  
Автор дядo (пристрастен)
Публикувано12.12.12 22:25



Така поставен въпросът, от мен се очаква да кажа нещо много умно, пък аз вече даже не знам кое е умно и кое не, та да оставим нещата да си вървят както дойде.





Тема Re: Amber Heardнови [re: дядo]  
Автор Kotence_8-210649 (непознат)
Публикувано12.12.12 22:32



Да пък и това е вече май постинг чат трябва нова тема.



Тема Re: Темата на дядонови [re: дядo]  
Автор дядo (старо куче)
Публикувано27.12.12 15:56



- Защо искате да емигрирате от България?

-Ами вижте, преди хомосексуализма се наказваше със затвор , след това с принудително лечение, после станахме демокрация и се приемаше за нормално... После започнаха гей-паради... а аз гледам да се махна преди да е станало задължително!



Тема Re: Темата на дядонови [re: дядo]  
Автор дядo (старо куче)
Публикувано27.12.12 16:02



Шефо собрал работниците и им вика:
- Имам лоша вест. Ради економската криза ќе мора да отпушта некој од вас.
- Мене не можете, ја сам национално малцинство и ќе ве тужа ако ме отпуштите - вика циго.
- Ја сам жена. Одма ќе ве дам на суд поради шовинизам - рекла секретарката.
- Само покушајте, па ќе завршите на суд поради расна дискриминација - јавил се и муслимано.
- Само пробајте па ќе ве суда ради дискирминација поради годините - рекол 70-годишнио водач на групата.
Сега сите погледи се завртели накај младио, бел здрав работник. Он на момент се замислил и тихо рекол:
- У последно време ми се чини дека сам геј !!!



Тема Джоди Фостърнови [re: дядo]  
Автор дядo (старо куче)
Публикувано14.01.13 14:03



Още едно потвърждение на наблюдението ми, че след 50-те човек започва да отдава по-голямо значение на собствените си принципи, отколкото на мнението на обществото.






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.