Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Харесвате ли Уинона Райдър? [re: titan18]  
Автор ECkaлaтop (random)
Публикувано18.04.12 15:36



това със снимките на Моника беше малко странно. но както и да е. хубаво, гони го, но той е упорит, да знаеш

Редактирано от ECkaлaтop на 18.04.12 15:38.



Тема Re: Харесвате ли Уинона Райдър? [re: ECkaлaтop]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано18.04.12 15:47



Истинската дума е "инат".

Моля да простите нахалството ми да се намеся в дружеския ви разговор, но след като така или иначе той се завъртя около мен...



Лошо няма, дядо обича да му обръщат внимание.



Тема Re: Харесвате ли Уинона Райдър? [re: дядo]  
Автор ECkaлaтop (random)
Публикувано18.04.12 16:07



"дядо обича да му обръщат внимание"

нещо, което му се случва рядко и само благодарение на много нескопосани интриги?



Тема Re: Харесвате ли Уинона Райдър? [re: ECkaлaтop]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано18.04.12 16:15



Дядо не е лаком - колкото толкова. Достатъчно добри думи получавам, за да си струва.





Тема ЗАЯВЛЕНИЕ [re: дядo]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано19.04.12 18:34



Предвид последните изцепки на Ванила и някакъв новоизлюпен титан, изпълнени с нагли лъжи и заплахи и при липсата на адекватна реакция от страна на така наречения модератор, заявявам, че не възнамерявам да отговарям и да се оправдавам на явни глупости и измислици, което по никакъв начин не може да се приема като мое съгласие с тях.

Глупостта и простотията не могат да бъдат променени с разумни средства. Единственото, което остава в рамките на закона е тяхното игнориране.



Тема Как сте момичета? [re: дядo]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано27.06.12 09:22



Топнахте ли дупЕтата в моретата?

При Сл. Тр. се подвизава една потомствена сексоложка - баба й била сексоложка, майка й била сексоложка, че и сестра й била сексоложка.

Ето как негативната мания към секса в едно семейство може да бъде впрегната за добра кауза.

Та тази Наталия Кобилкина твърди, че 65% от жените били бисексуални, но само 10% от тях си го признавали.

Вие като, така да се каже, близки до практическата страна на материята, как мислите? Какво е вашето впечатление?



Тема Re: Как сте момичета? [re: дядo]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано27.06.12 23:06



топнахме се само в местния басейн, които са близко до материята да ти отговорят, аз съм близко до истерията



Тема Re: Как сте момичета?нови [re: Vanilllaa]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано28.06.12 08:01



Да нямаш сценична треска за парада?



Уорлик щял да бъде в първата редица.

С тази мазно-глуповата физиономия не знам дали ще ви е от полза или във вреда.



Тема Re: Как сте момичета?нови [re: дядo]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано28.06.12 09:28



мисля, че това ще е интересно, че Уорлик ще го предвожда. Те и без това парада го подкрепят обикновено посолствата, а нашите политици не ходят там.

В полза ще е защото никой няма да смее да метне бомбичка, иначе влиза в дебелите папки на FBI, макар че може и някой да се обърка, но се съмнявам. Мисля, че от ВМРО предприеха някаква по-ранна кампания, явно за да не ходят на самия парад.



Тема Re: Как сте момичета?нови [re: Vanilllaa]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано28.06.12 10:02



Това с предвождането беше моя закачка. Той само бил казал, че ще участва. Макар че ако участва, рангът му предполага наистина да е в първата редица.

"В полза ще е защото никой няма да смее да метне бомбичка, иначе влиза в дебелите папки на FBI..."

Това е логично, но едва ли е близко до умовете на онези, които биха хвърляли бомбички. Може би не е зле, някой от вашите активисти да го подшушне на някоя медия.

Някакъв дядо поп се беше изказал, че подходяща изява на отношение към това "светотатство" би била хвърлянето на камъни. Не знам дали се е сетил, че ако това се случи, той би трябвало да носи отговорност за подстрекателство, пък и в нашата държава не съдят за убийство, камо ли за рекъл-казал.

В Щатите каузата ви е във възход. Гледам разни предавания - Дейвид Летерман, Елен Дедженеръс, Джо Стюарт, Кати Грифин, Уанда Сайкс - темата присъства практически във всяко предавне или комедийно участие, с определена подкрепа за гей обществото.

Чудя се колко време ще сте на гребена на вълната. От 50-те до 70-те години темата беше расизмът срещу негрите. Като че ли стигна някаква кулминация с убийството на Мартин Лутър Кинг и полека-лека заглъхна. Законово и политически доста неща се промениха, но негрите и изобщо неевропеидните американци и до сега в мнозинството си или възприемани абстрактно, си остават втора категория.

Всъщност, възможно ли е изобщо в дългосрочен план човечеството напълно да преодолее "резервите" си към различните - расови, етнически, религиозни, сексуални...?

Може би когато напълно се омешаме и стане практически невъзможно да кажеш кой какъв е и сексът остане само като забавление, а разможаването се канализира в медицински процедури.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.