Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: и аз си мислех по едно време [re: дядo]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано12.03.12 23:55



ти пък как набързо ме сложи в кюпа...




Тема Re: и аз си мислех по едно време [re: TRlNlTY]  
Автор дядo (новак)
Публикувано13.03.12 09:19



Не бе, ти поне имаш някаква потенциална възможност да си в кюпа, а аз никаква.





Тема От днес официално съм дядо [re: дядo]  
Автор дядo (новак)
Публикувано15.03.12 09:43



От днес официално съм дядо.

В трамвая едно момиченце на 11-12, още като ме зърна да се качвам, стана и ми отстъпи мястото си.

Помня и кога станах чичко. Чакам асансьора с две момичета - едното на 12-13, другата на 5-6. Като влязоха, голямото придърпа малкото:

- Направи място на баткото!
- Той не е батко, а чичко - леко стеснително, но твърдо прошепна малкото.
- До каква възраст е батко? - полюбопитсвах аз.
- До 25 - след кратък размисъл ми отговори малкото.

Бях навършил 26 преди месец.



Тема Re: и аз си мислех по едно време [re: дядo]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано15.03.12 16:42



е да, тука си прав



сега поласкана ли да се чувствам или да взема да се обидя



Тема Re: От днес официално съм дядо [re: дядo]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано15.03.12 16:45




аз пък помня кога от какичката станах жената - пак така от едни деца, играещи пред блока, едното каза: направи място да мине жената - стана ми много тъпо, щот си казах - , а после се засмях, защото в крайна сметка тези деца от съсъдния вход израснаха пред очите ми, няма как те да пораснат, а аз да си остана какичка



Тема Русия - закон срещу хомосексуалността [re: дядo]  
Автор дядo (новак)
Публикувано17.03.12 19:24



Според цитираното в новините на Нова ТВ, в Русия е влязъл в сила закон срещу пропагандирането на содомията, педерастията, лесбийството и транссексуалността и откритата проява на такива наклонности.

Очаквам закон за забрана на парадирането с черна кожа и кафяви очи.



Тема Re: Русия - закон срещу хомосексуалността [re: дядo]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано17.03.12 22:36



Редактирано от fireballl на 18.03.12 19:53.



Тема Re: Русия - закон срещу хомосексуалността [re: TRlNlTY]  
Автор дядo (новак)
Публикувано17.03.12 23:28



Не знам какво конкретно имаш предвид, но РУсия е уникална държава. Първо, не трябва да се забравя, че под Русия, въпреки разпадането на Съветския съюз, все още трябва да се има предвид конгломерат от десетки националности. След като в една Белгия например, на пъпа на Европа има национално-отцепнически тежнения, какво може да се мисли за Русия.

Второ, ако предположим, че в Европа донякъде се е развила някаква форма на демократично мислене (не като държавна политика, а именно като мислене), то в Русия са много далече от това ниво, бих казал столетия.

В Русия има страшно интелектуално разделение между свръх интелигентни хора (микро-малцинство) и свръх прости хора (огромно мнозинство). От тази гледна точка, въпреки всички брожения срещу Путин, Русия не би оцеляла в близките стотина години без някаква форма на диктатура. Всяка преждевремененна свобода там ще създаде невъобразим хаос.

И все пак, от една страна, да забраниш хомосексуалността в наше време е доста... глупав ход, а от друга, едва ли точно това представлява истински проблем за Русия.

Поне както цитираха постулатите на закона, той преследва не толкова проявите на безнравнственост под формата на публично поведение, колкото самото явление хомосексуалност, което е тъпичко.

Понеже доста се интересувам от бита на американските и руските затвори, знам, че в Русия затворниците са над 2 милиона, което ще рече близо един процент. В тези затвори има цяла "класа" от така наречените "опущеные" - изнасилени мъже, които имат "гей" стаж с години. Какво ще ги правят по новия закон? Ще им удължат наказанието ли? В женските затвори лесбийството също е масово явление.

По принцип законите, създавани в бившите соц страни имат за основна цел да обслужат нечии конкретни (не на цялото общество) интереси. Просто не мога да предположа, кому е дотрябвал точно този закон точно сега.



Тема Re: Русия - закон срещу хомосексуалността [re: дядo]  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано18.03.12 00:44



Санкт Петербург, а не Русия.

Nobody can be exactly like me. Even I have trouble doing it. Tallulah Bankhead


Тема Re: Русия - закон срещу хомосексуалността [re: sometimes_somewhere]  
Автор дядo (новак)
Публикувано18.03.12 09:35



Може нещо да не съм доразбрал, но използваха думата "закон", а законът обикновено се отнася до цялата страна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.