Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Мисля да ида да видя прайда [re: дядo]  
Автор fireballlМодератор (все същия)
Публикувано05.07.12 22:13



Ох, моля те, не вкарвай дезинформация, защото аз бях там.... не бяха 700, а поне 2000 човека... и позволи ми да знам как изглежда тълпа от 2000 човека... и не ми казвай, че си си направил труда да ги преброиш лично...
За тези, които не са гледали новините....



Беше страхотно... наистина купон... чакаме ви догодина! Прайда се провежда всяка година, а не един път на две......



Тема Re: Мисля да ида да видя прайда [re: fireballl]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано05.07.12 23:24



Аз също бях там и също знам как изглежда група от 2000 човека.

Институтът, в който съм работил беше точно 1000 (+/- 20) човека и за осем години не веднъж (по-скоро двайсетина пъти) съм ги виждал събрани на едно място. Прайдът определено беше по-малък от такава група.

Но щом модераторът твърди, че са били 2000 (подкрепен от абсолютно точните ни и винаги коректни журналисти) няма да споря.

Нека се споразумеем на 10 000.

Колкото до купона, нищо не мога да кажа за частта след шествието, но самото шествие определено беше по-вяло от социалистическите манифестации дори в края на осемдесетте. Като махнем подгряващите две-три момичета и две момчета на камиона, в останалото шествие епизодично някои правеха танцови движения или подвикваха нещо, но не повече от пет-шест човека във всеки един момент.

Иначе, на лицата на голямото мнозинство имаше усмивки и свежо излъчване, макар, че усмивките на някои бяха леко притеснени, като че ли очакваха някой да им се изсмее. Никой не го направи.

Прочее, на тези които не са ходили, можеш да разправяш и твоята версия, но на мен не ми я разказвай. АЗ БЯХ ТАМ.



ПП Погледнах пак филмчето. Кадърът в минута и 9 секунди (1:09 ) показва малко повече от половината шествие. На стоп кадър лесно може да се преброят приблизително хората.

В кадрите след 1:35 добре се вижда, че хората не са повече от 6-7на условна редица, а редиците са през метър и половина - два метра. За 2000 човека шествието би трябвало да е дълго 400 до 600 метра, за да си го представиш - това означава, че камионът трябваше да е бил вече пред градинката с трибуната, когато краят на шествието е навлизал пред Народното събрание. Добре знаеш, че шествието беше далеч по късо - приблизително дължината на диагонала пред полукръга на хотел "Радисон", което е към 120-150 метра.

Просто не ми е гот да ме наричат лъжец.


ППП Бе не, че ни ми е гот, ами направо мразя да ме наричат лъжец.


Те ти снимка.



Това е целият прайд. Вляво не се вижда, но е веднага водещият камион, защото след него вървеше тоя с байрака на пръчката, а малко по-назад другите с големия байрак. Вижда се и докъде свършва шествието. Когато ми изброиш тук 1000 (не 2000) човека, ми се обади.

Снимката от тук



Айде лека нощ, че ме ядоса!

Редактирано от дядo на 06.07.12 00:04.



Тема Малко остананови [re: дядo]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано06.07.12 10:01



"Съжителството равно на брак, предлагат от ГЕРБ"

От тук до еднополовите бракове е една крачка.



Тема Re: Мисля да ида да видя прайданови [re: bad girl Jo]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано06.07.12 12:10



Ние знаем, че има "такива хора" и сме свикнали да ги гледаме, не се безпокой.



Most Germans own a second property.
It is called Greece.


Тема Re: Мисля да ида да видя прайданови [re: дядo]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано06.07.12 12:12



Хаха, дядото дезинформатор.



10 000 е добре, на мен ми звучи точно.

Most Germans own a second property.
It is called Greece.


Тема Re: Мисля да ида да видя прайданови [re: дядo]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано06.07.12 12:17



Е аз сега кво - да организирам прайд на старите и дебелите, за да ни приемат като равни ли?
............................

Ето това е добра идея.
Докладът за развитие на човека на ООН от 2004 наистина сочи, че има предразсъдъци към старите и към дебелите, както и към старите дебелаци или дебелите старци.

Изобщо, има предразсъдъци към всеки, който не е здрав, млад, от бялата раса, богат, образован, красив и успешен. Който не попада в тая категория е съвсем свободен да си организира прайд.



Most Germans own a second property.
It is called Greece.


Тема Re: Открих основната разлика между ББ и Станишевнови [re: дядo]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано06.07.12 12:20



Дори когато лъже, Бойко Борисов изглежда така, сякаш говори истината.

Дори когато говори истината Сергей Станишев изглежда така, сякаш лъже.

................................

Да, това е истина.
Още израелските ПР-и на Станишев на парламентарните избори 2009 му го казаха горе-долу същото. И за това "прозрение" взеха 1,5 млн. евро (или лева бяха, не помня)...

Most Germans own a second property.
It is called Greece.


Тема Re: Мисля да ида да видя прайданови [re: ARlZE]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано06.07.12 13:04



Ти сега ме хвърли в терзания.

Аз стар дебелак ли съм или дебел старец?

Всъщност, като се замисля, май просто съм нисък за килограмите си.

Ще създам прайд на ниските, над 180 см. В САЩ ще се наричаме "вертикално предизвикани" (vertically chalanged), както е прието да се наричат такива хора при тях.

Какво ще кажеш? За да не се измъкнеш с "Ми де да знам - не съм те виждал", само на теб ще кажа, че на снимката на прайда, този дето се опитва да снима голямото хоризонтално знаме отгоре, с вдигнати ръце съм аз.

Само да не ме издадеш на мацките, че ще ме разкоспирират.



Тема Re: Открих основната разлика между ББ и Станишевнови [re: ARlZE]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано06.07.12 13:08



Това беше жестоко от твоя страна.



Винаги съм знаел, че съм талантлив в много отношения, но не умея да си продавам таланта (и с книгата ми е така - два месеца - 30 продадени, 65 подарени).



Тема Re: Мисля да ида да видя прайданови [re: fireballl]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано06.07.12 17:11



Това пове като 700 ли т извучи или като 2000?

"София прайд" премина под надслова "Човешките права са моя гордост"
Близо 1000 души се включиха в петото издание на "София прайд" в столицата. Шествието тръгна от паметника на Съветската армия, мина по булевардите "Вас... "


От тук



Все си мисля, че американските журналисти са по-точни от нашите момиченца с такъв етикет на визитките.

Та кой вкарва дезинформация?

Няма нужда да казваш "Извинявай, дядо!".

Достатъчно е: "Може да съм сбъркала, от вътре трудно се преценява цялото."




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.