Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Клошаринови [re: EllenDeGeneres]  
Автор дядo (ентусиаст)
Публикувано07.08.12 17:29



Здравей Елен. Радвам се да те видя. Наистина.

Аз съм отговорил за себе си: "Мисля си, че ако това не ми се налага за да дам хляб за семейството си, не за себе си, не бих го направил и то не толкова от гнусотия, а защото си мисля, че човек стигне ли до това ниво, вече няма причини да е жив."

Питам вас, защото не пиша в други клубове (макар че в последната седмица опитах отново - безуспешно). Оказва се, че вие сте най-толерантни към мен.



Защо да не питам лесбийките за сериозни неща? Вие не сте ли като всички други хора, с единствената разлика в сексуалната нагласа?

Добре, имам един въпрос лично към теб и ще уважа мнението ти по него. Обещавам.

Аз ли съм пречката в този клуб да пишат лесбийки?



Тема Re: Женската любовнови [re: 7777n]  
Автор дядo (ентусиаст)
Публикувано07.08.12 17:31



Може би причината е, че даваш неадекватни отговори на въпросите.





Тема Харесвате ли Ева Лонгориянови [re: дядo]  
Автор дядo (ентусиаст)
Публикувано08.08.12 15:25



Не гледам "Отчаяни съпруги", а и не си спомням в кои други филми играе, но я гледах в няколко срещи с Дейвид Летерман и Крейг Фергюсън.

В едната, с Дейвид, беше в костюм с къси гащета. Боже какъв крак има тази жена, а определено е над 40. Освен това има страхотно излъчване - свежест, непосредственост, сладка простота, звънлив и заразителен смях...

Е, от ваша гледна точка?



Тема Антон Страшимировнови [re: дядo]  
Автор 7777n ()
Публикувано09.08.12 10:24



"Харесвам хората, когато са нещастни"

Антон Страшимиров





Тема Re: Харесвате ли Ева Лонгориянови [re: дядo]  
Автор 7777n ()
Публикувано09.08.12 10:25



Коя е тая бе?





Тема Re: Женската любовнови [re: дядo]  
Автор 7777n ()
Публикувано09.08.12 10:30



Може би първопричината е в теб,че даваш неадекватни(за този клуб) теми



в интернет не се държа адекватно,на живо е съвсем различно...там съм като ченге под прикритие
тук идвам само за бъзици,особено с теб



Тема Re: Клошаринови [re: дядo]  
Автор 7777n ()
Публикувано09.08.12 10:34



Тя май ти каза нещо такова... "T.......................................а is a fucking bitch "





Тема Re: Женската любовнови [re: 7777n]  
Автор дядo (ентусиаст)
Публикувано09.08.12 10:51



Щом ти харесва да си милиционер, аз съм последният, който ще тръгне да те съди...



Тема Re: Антон Страшимировнови [re: 7777n]  
Автор дядo (ентусиаст)
Публикувано09.08.12 10:52



Кой е този?



Тема Re: Харесвате ли Ева Лонгориянови [re: 7777n]  
Автор дядo (ентусиаст)
Публикувано09.08.12 10:53



За коя питаш?




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.