Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:19 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Русия - закон срещу хомосексуалността [re: дядo]  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано18.03.12 14:47



Ето тук: http://winnipeg.ctv.ca/servlet/an/local/CTVNews/20120317/canada-baird-russia-propaganda-law-120317/20120317?hub=WinnipegHome

Nobody can be exactly like me. Even I have trouble doing it. Tallulah Bankhead


Тема Re: Русия - закон срещу хомосексуалността [re: sometimes_somewhere]  
Автор дядo (новак)
Публикувано18.03.12 15:49



Прегледах записа на новините. Да, в репортажа се казва "...в Санкт Петербург влезе в сила закон, който...", но на мен ми се е запечатал анонса на репортажа и думата "ЗАКОН", който не виждам как ще се отнася само до един град.

Явно става въпрос за местна наредба или указ, но нашите журналисти отдавна не правят разлика между термините, които употребяват.





Тема Re: Русия - закон срещу хомосексуалността [re: дядo]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано18.03.12 18:05



e, дядо, що не си каза от самото начало за какво си влезал в тоя клуб, а ни "баламосваш" през цялото време. кажи си, че си помешчик или там квото си, и си дошъл да ни рекламираш Русия и особено забраната на coming out-а там,

аз отдавна говоря, че този клуб не е място за геополитически манипулации, то не бяха руски салати и какво ли не още. и мога да ти кажа, че единствено, за което си струва да се говори за нещо руско в този клуб са Тату, Земфира и тук-таме нещо друго в музиката. Но пък вие си продължавайте с Тринити интересния разговор... или как се стига от "обратните" до "ми те там са много зле,
не приличат на хора...
явно се е наложило да влезе тоя закон,
като някаква крайна мярка", чудничко

Редактирано от Vanilllaa на 18.03.12 18:13.



Тема Re: Русия - закон срещу хомосексуалността [re: дядo]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано18.03.12 18:14



а някакъв тапет (wallpaper) дали нямаш от събитието да си го сложим на десктопа?



Тема Re: Русия - закон срещу хомосексуалността [re: Vanilllaa]  
Автор дядo (новак)
Публикувано18.03.12 18:32



Не обичам да ме подозират, че имам сестра курва и просто показах, защо съм се заблудил, че става въпрос за всерусийски закон.

Точно за да не си мислиш ти и другите като теб, че съм си измислил новината, за да всявам смут тук.

Уви, каквото и да напиша, твоят отговор винаги ще бъде: "Ами да, щото сестра ти е курва!".





Тема Re: Русия - закон срещу хомосексуалността [re: Vanilllaa]  
Автор дядo (новак)
Публикувано18.03.12 18:34



Може и да греша, но мисля, че на такъв клуб повече му прилича обсъждането на една такава новина, отколкото отчаяния вопъл: "Има ли нещо за ебане тук?".

Както казах - може и да греша.



Тема Re: Русия - закон срещу хомосексуалността [re: дядo]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано18.03.12 19:07



нецензурните думи в коментара ти на какво да ги отдада, на мъдростта осенила те с годините?



Тема Re: Русия - закон срещу хомосексуалността [re: дядo]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано18.03.12 19:07



тоя отчаян вопъл ти ли смяташ да го нададеш?



Редактирано от Vanilllaa на 18.03.12 19:09.



Тема Re: Русия - закон срещу хомосексуалността [re: Vanilllaa]  
Автор дядo (новак)
Публикувано18.03.12 19:19



На вродената ми и затвърдена с годините искреност.

Смяташ ли, че ако бях употребил друга дума или символи в думата, това наистина щеше да промени смисъла на изречението или щеше да го направи по-благозвучно?

Не понасям демагогията.



Тема Re: Русия - закон срещу хомосексуалността [re: Vanilllaa]  
Автор дядo (новак)
Публикувано18.03.12 19:23



Уважението ми към събеседника ме кара да отговарям на мнението му, освен ако то очевидно не се нуждае от отговор.

Уверявам те, че съм виртуоз в заяждането и сарказма, но съм решил, че тук няма да прилагам тези си умения, така че някои твои коментари към мен ще оставям без отговор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.