Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Мисля да ида да видя прайда [re: дядo]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано01.07.12 16:00



хубаво е да има парад да може бай ганю да свикне да гледа и 'такива хора'. то това е целта-свикването. от бай ти ганя повече не може да се иска.



Тема Re: Мисля да ида да видя прайда [re: bad girl Jo]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано01.07.12 19:10



Значи целта е постигната, защото страничното внимание (по улиците) към прайда беше повече от скромно. Такива като мен следващи шествието отстрани я имаше двайсетина, я не. Спиращите се зяпачи по-скоро изчакваха да мине шествието, за да пресекат улицата за където са тръгнали, отколкото от любопитство. Повечето от случайните зяпачи снимаха с телефоните си, за да пуснат нещо във Фейсбук.

Иначе си права - на хората им трябва време да свикнат с някои неща, за да престанат тези неща да бъдат шокиращи.

Не съм ходил на контра-шествието сутринта, но според журналистите е имало само около 300 човека, което също е показателно.



Тема Re: Мисля да ида да видя прайда [re: bad girl Jo]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано01.07.12 19:12



Е аз сега кво - да организирам прайд на старите и дебелите, за да ни приемат като равни ли?

Или отделно на старите и отделно на дебелите, щото пък едните може да не искат да са заедно с другите.





Тема Re: Мисля да ида да видя прайда [re: дядo]  
Автор Deviance (Shadowchaser)
Публикувано01.07.12 19:39



С твое позволение ще ти крадна линк от темата за да го постна другаде. Много се смях, имаш талант за отразяване на новини. Бъди жив и здрав да отразиш и следващия парад



в някои живее доброто в други злото а в трети глисти

Тема Re: Мисля да ида да видя прайда [re: Deviance]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано01.07.12 20:04



Стига бе! Аз все пак съм "само" на 55, а доколкото знам парадите са през 2 години.



И защо всъщност се смя на моя сериозен репортаж?

А разрешение не ти трябва - пуснатото в нета е като писмо в бутилка, ако не си искал някой да не го чете, да не си го писал.

PS Не е лесно отразяването на такива мероприятия. Аз след като ходих 3 километра и почти тичах два, в последната отсечка ходех като току-що приобщен към мъжката част от участниците в прайда.


Редактирано от дядo на 01.07.12 20:07.



Тема Re: Как сте момичета? [re: дядo]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано03.07.12 21:58



:) Може би понякога има нужда и някои хора да бъдат консервативни? Но все пак да си довърша темичката за графитите - нарисуваха почти всички табла, дори и някои по-малки на Раковски, а някои и ги прерисуваха по няколко пъти, тоест смениха им графитите. Мисля, че има интересни сред тях, нямам представа защо не са се появили в медиите.

Редактирано от Vanilllaa на 03.07.12 22:14.



Тема Re: Как сте момичета? [re: Vanilllaa]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано04.07.12 08:14



Кои табла? "Раковска" ми е близо, ще ида да погледна, ако са в моята част, макар че... но нека първо да погледна.



Тема Защо няма клуб на импотентните... [re: дядo]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано04.07.12 16:39



и фригидните.

Ми тъй де - това е един сериозен процент от обществото, със своите радости и проблеми и с обединителен признак.

Може да се търсят допирни точки, взаимно подпомагане, клуб за запознанства.

Да са пледира, че браковете между импотентни и фригидни са едни от най-стабилните, защото не се влияят от мимолетни щения - тя не иска, а той не може - пълна хармония в сексуалния живот.

А?



Тема Сексуалното желание при лесбийките [re: дядo]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано04.07.12 16:42



Знае се, че уви, любовта вехне и меракът към собствената жена изтлява, пък и мъжките възможности не са безгранични.

При лесбийките не е необходима ерекция, ерго няма механо-психически проблем. Значи ли това, че сексуалното влечение при двойките лесбийки е непоклатимо - трийсет години с една жена и не преставаш да си лъвица в леглото с нея?

А?



Тема Открих основната разлика между ББ и Станишев [re: дядo]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано05.07.12 09:49



Дори когато лъже, Бойко Борисов изглежда така, сякаш говори истината.

Дори когато говори истината Сергей Станишев изглежда така, сякаш лъже.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.