Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ванила, моля те, не чети това мнение! [re: дядo]  
Автор borecom (клубарЪ)
Публикувано29.03.12 11:59



*Редно е .. но е вредно. Не само за 'другия'.
*Разголването не е на мода.
*Добър въпрос .. от който всеки бяга.
*Кел файда.
*.. близки са, щото познават само отделни фрагменти от тебе ли? К'ви близки са?
*Да.
*Да.

Изобще, натурето в споделеността е все по-вяла работа. Споделяйки черните си страни, тревогите, комплексите /а кой ги няма?/, само/критичността etc. .. се самоопределяш като аутсайдер в нечии очи. А требе си кат реклама на кока-кола

ред усмивки, ред щастие да пръскаш ..

За съжаление, благите маски са рефрена. Искам много, искам цветно, искам само каймака .. да ама кУр - имаме и лоши страни.

И ако питането ти е - що не се споделя, то е щито край нас много стана негативното .. и секи се пази от натрупванията нечии.
Кел файда, ставаме маски, общуваме с маски.



Тема Re: Ванила, моля те, не чети това мнение! [re: borecom]  
Автор дядo (новак)
Публикувано29.03.12 12:19



Мдааа... така е, ама аз вече 55 години не мога да свикна и все се гърча като бял червей на рибарска кука.

Не смятам, че човек трябва да опитва до изнемога.

Не вярвам, че което не ни убива, ни прави по-силни.

Не смятам, че човек трябва да оцелее на ВСЯКА цена.

Уви, не само децата на бегълците в Америка ще станат американчета. И нашите деца - на останалите тук - стават американчета (кока-кола сапиенси).

През 1993 директорът ни англичанин ни покани двайсетина колеги у дома си на нещо като предколедно парти. Жена му с чаша в ръка обикаляше стаята, спираше пред всеки и с лъчезарна усмивка го питаше: "Как си, как е семейството?" и още преди да си отворил уста да й отговориш, вече задаваше същите въпроси на следващия.

Вече повечето българи са овладели този маниер. Някои казват, че така сме предпазвали нашите и чуждите чувства. Аз не мисля така. Мен лицемерието ме вбесява и бягам от лицемерите като дявол от тамян.



Тема Re: Ванила, моля те, не чети това мнение! [re: дядo]  
Автор borecom (клубарЪ)
Публикувано29.03.12 18:43



Мисля че ще има 'видов ден'.

Надали ще станем ние, децата ни .. чак толкоз измислени и душевно синтетични.
Таз на'ща, толкоз псувана селяшка .. южняшка простоватост, ще си се взриви в един момент. Саксонските и хладни нрави, дет ни ги натургаха, няма да сработят .. или поне не за дълго.

Имам усета, че вече има пречупване. Един пример, малко встрани но: Майките видяха еманципираните си дъщери и снахи и .. се уплашиха.

Редактирано от borecom на 29.03.12 22:19.



Тема Re: Ванила, моля те, не чети това мнение! [re: borecom]  
Автор дядo (новак)
Публикувано29.03.12 18:50



Дано да си прав, защото ако не си, моите деца ще страдат повече и от мен.

Аз имах късмет да се срещна назад в годините хора качествени, но не надменни, умни, но не хитри, образовани, но не префърцунени, интелигентни, но не използвачи, честни, но не глупави, откровени, но не нагли, свободомислещи, но не непукисти...

Вече почти не срещам такива хора, а децата ми къде съзнателно, къде чрез подражание и копиране, израснаха с моите разбирания за хората и живота.



Тема Re: Поздравче за Hugy [re: Vanilllaa]  
Автор Hugy (паднала от Марс)
Публикувано30.03.12 13:15



... Сега трябва да ми се извиниш...


Този клуб по принцип ми е място за забавление,още преди време разбрах,че тук не се обсъжда сериозно, а и не очаквам скоро нещо да се промени,откакто amarilis изчезна,също и други като casjop, Rauch, Helsky и т.н.
Наистина е нереално място и не знам кога ще стане реално



Тема Re: Поздравче за Hugy [re: Hugy]  
Автор дядo (новак)
Публикувано30.03.12 13:51



"Наистина е нереално място и не знам кога ще стане реално "

Никога. Нали затова му викат виртуал.



Тема Re: Поздравче за Hugy [re: Hugy]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано30.03.12 17:42



Редактирано от fireballl на 31.03.12 07:12.



Тема Re: Темата на дядо [re: дядo]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано11.04.12 14:49



Сексът е като вкусна храна в изтънчен ресторант.

Отначало е страшно привлекателно.

После се навиваш само ако те закарат и ти платят сметката.

Накрая предпочиташ да хапнеш нещо набързо вкъщи и да се изтегнеш на дивана пред телевизора.



Тема Отговор на Ванила [re: дядo]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано11.04.12 21:55



Помолих те да си говорим тук, за да не спамим темата на Чипсен.

знаеш ли какво мисля за теб? не че е голяма новост, и сигурно не ти е за първи път да го чуеш - че си сексист, женкар (виж си мнението където нямал нищо против 30 годишна да ви обслужва двамата с жена ви), патриархален тип.

Последното е вярно и ни най-малко не се срамувам от това.

Останалите...

Какво значи сексист?

Ако значи, че правя разлика между половете - да. Не смятам, че жената трябва да се боксира, да вдига щанги, да работи в леярната на Кремиковци или кранистка например. Естествено, светът е шарен и такива изключения има и ще има, но според мен е по-добре да си останат изключения.

Женкар?

Да, обичам да съм в женска компания. Мъжете не са ми интересни, освен ако говорим за работа. Но не ми е забавно в мъжка компания. Най-добрият вариант е смесена компания с приблизително равен брой мъже и жени или лек превес на жените. Ако са само жени, аз няма да съм им достатъчен като забавление. ГОВОРЯ ЗА РАЗГОВОРИ И ПРИЯТНО ПРЕКАРВАНЕ, НЕ ЗА СЕКС!

30-годишната. Ти наистина ли нямаш грам чувство за хумор. Как е възможно това да ти прозвучи сериозно в какъвто щеш контекст!?!?!?

Бидейки патриархален, съм и серийно моногамен - ще рече, че при мен жените не се застъпват. Когато съм с една жена съм само с нея.

Закачките и лекия флирт в компания не се отнасят към изневерите, доколкото приключват с разотиването на компанията.

От това по-ясно не мога да ти го кажа.



Тема Re: Отговор на Ванила [re: дядo]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано11.04.12 22:58



не ми се спори, понякога ставам радикално феминистка, в такива моменти такива като теб предпочитам да им отговарят Hugy, Цола Драгойчева (ник) и други знайни и незнайни. та за да ти спестя още повече feminist ranting, цОЛа дРАГОЙЧЕВА, иЗБРАНО:

Цoла Драгойчева
преди 2 седмици
Другари,
Политбюро ненапразно отправи остра критика към другаря НФБ (който е и безпринципен другар, понеже всеки ден се представя с различни псевдоними в този сайт, другари - нещо недопустимо за един истински комунист). В условията на глобализация и лесна достъпност на информацията, старите методи за нанасяне на удари по световния империализъм не работят, другари! Всеки може да види в Интернет, че другарят НФБ най-безсрамно лъже, с което слага неизличимо петно върху безупречния образ на Партията:
energy.eu/
Ние не можем да не се запитаме, другари, с каква цел другарят НФБ умишлено злепоставя партийното ръководство пред широките народни маси. И ние знаем отговора, другарки и другари! Не са малко тези, които подлъгани от изкушенията на световния империализъм, умишлено злепоставят делото на ВОСР и Коминтерна, за да разколебаят прогресивния пролетариат и да го отклонят от редиците на Партията. Срам, другарю НФБ! Ура, другари и другарки! Да живее ВОСР!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.