Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:07 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Открих основната разлика между ББ и Станишевнови [re: дядo]  
Автор Deviance (Shadowchaser)
Публикувано11.07.12 09:03



Що бе ела там

Безсънната е добър човек и няма да ядеш бан за щяло и нещяло

в някои живее доброто в други злото а в трети глисти

Тема Re: Открих основната разлика между ББ и Станишевнови [re: Deviance]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано11.07.12 10:01



Ще видя. Може да намина.



Тема Re: Лично и общественонови [re: дядo]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано11.07.12 10:59



да

съжалявам, че няма някое майнорити, към което да се присъединиш, за да можеш да ползваш големите ни привилегии



Тема Re: Открих основната разлика между ББ и Станишевнови [re: ARlZE]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано11.07.12 11:15



глупости, липсват елементарни познания по икономика + дори и да ги има ние сме малка икономика с 0ев професионален имидж и за това за нищо не може да ги употребиш. всеки който си мисли, че с индивидуален професионален имидж може да постигне много - много се лъже като чуеш индийски програмист, израелски... специалист някъв всеки знае за какво става дума, а като чуеш български програмист, ПР, програмист за кво става дума? за нищо не става дума. индивидуално били много умни, пък никой не е чувал за тях, как става това? ей така става, че индивидуално изобщо не са чак толкова умни, то ако с едно прозрение се ставаше известен,.... ехе....

Допълнение: дори и да са индивидуално умни, когато не допринасят за имиджа на групата все едно нищо не правят и така подкопават себе си, нещо което естествено българските "специалисти" правят непрекъснато

Редактирано от Vanilllaa на 11.07.12 11:26.



Тема Re: Лично и общественонови [re: Vanilllaa]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано11.07.12 11:18



Грешиш. Отдавна със съжаление съм установил, че съм от онези 2-3% най-качествени хора, за което цял живот отнасям оплювки от останалите 97-98% посредствени и откровено калпави, но това малцинство още си няма организиран прайд, пък аз като истински негов член, не си падам по организиране на тълпите, а съм единак.





Тема Re: Открих основната разлика между ББ и Станишевнови [re: дядo]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано11.07.12 11:18



не се безпокой, не ти е проблемът в честността, те немците са 10 пъти по-патологично честни понякога от тебе, но не са така световно неизвестни и капсулирани в себе си като бг.



Тема Re: Лично и общественонови [re: дядo]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано11.07.12 11:23



имаш малко преувеличено мнение за себе си

, но щом така ти допада. аз пък си мисля, че си един от 70% вечно недоволни в бг, чието вечно недоволство се дължи на великолепното съчетание на собствена некадърност, мързел и обща икономическа и социална изостаналост на бг обществото

Редактирано от Vanilllaa на 11.07.12 11:23.



Тема Re: Открих основната разлика между ББ и Станишевнови [re: Vanilllaa]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано11.07.12 11:31



Не съм убеден, че си ме разбрала. В моята професия и с моя късмет, не ми беше проблем, че съм в БГ. Напротив - мисля, че доста добре ми се стекоха нещата. Но като служител (е, някакъв шеф, но все пак служител). Не съм си и помислял да ставам някакъв частник.*

"Частната инициатива" далеч не е е чиста прозорливост, а най-малко пък икономическа компетентност (споменала си го някъде). Тя е по скоро съвкупност от достатъчна некомпетентност в съответната област (незнание, че нещо не може да се направи), арогантност, шмекерлък и пълно незачитане на другите около теб (ако трбява ще им вземеш безплатно, по приятелски всеки "актив" (знание, умение, връзки, дори пари), за да си спретнеш печеливша сделка.

Естествено, изключенията като Бил Гейтс и Стив Джобс (доколкото изобщо са изключения, щото и те са нагли копелета) със създаването на нещо смислено за продаване, не променят общото правило.

*Всъщност докато бях една година без работа, си мислех, че бих се чувствал добре с една книжарничка, доколкото това е частен бизнес - с фиксирана отстъпка и практическа липса на възможност за кой знае какви бизнес похвати. Установих, че това би могло да ни храни с жена ми само ако сме пенсионери, като добавка към пенсиите.



Тема Re: Лично и общественонови [re: Vanilllaa]  
Автор дядo (минаващ)
Публикувано11.07.12 11:33



В случая имам едно малко предимство пред теб в даването на оценката - аз се познавам, а ти мене не.





Тема Re: Открих основната разлика между ББ и Станишевнови [re: дядo]  
Автор Liya ()
Публикувано12.07.12 01:34



една клубарка ме покани като теб в един друг клуб. В началото много ми се радваха, после някои вече не ми се радваха, после всички вкупом ме изгониха от там с тояги. - За този клуб зная добре как се случи и е пресилено това всички вкупом - бях свидетел и беше заради едно незначително малцинство, безочливо едно такова, с което клубчето още се бори, но почти са ги прогонили да си пишат глупостите в клуб 60-160


За клуб 40-50 не зная как е станало, но вярвам, че е било недоразумение...
Хайде, намини към Споделено - не че съм редовна там, но ще се радвам на есенцата ти - харесвах ги, знаеш и не само аз.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.