Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 27.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Поздравче за Hugy [re: Vanilllaa]  
Автор Hugy (паднала от Марс)
Публикувано23.03.12 13:12



Мерси,че ми припомни за Mylene Farmer...бях забравила за нея,харесвам почти всичките й песни





Тема Re: Поздравче за Hugy [re: Hugy]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано23.03.12 22:48



Редактирано от fireballl на 31.03.12 07:11.



Тема Re: Поздравче за Hugy [re: Vanilllaa]  
Автор borecom (The клубарЪ)
Публикувано23.03.12 23:46





.. мм?

The show Must go On

Тема Re: Поздравче за Hugy [re: borecom]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано24.03.12 00:35



Редактирано от fireballl на 31.03.12 07:11.



Тема Re: Темата на дядо *DELETED* [re: дядo]  
Автор дядo (новак)
Публикувано27.03.12 10:01



Мнението е изтрито от mottor

Тема Re: Темата на дядо [re: дядo]  
Автор Deviance (Shadowchaser)
Публикувано27.03.12 10:17



Все тая. Забрави го и върви напред.

в някои живее доброто в други злото а в трети глисти


Тема Re: Темата на дядо *DELETED* [re: Deviance]  
Автор дядo (новак)
Публикувано27.03.12 10:45



Мнението е изтрито от mottor

Тема Re: Темата на дядо [re: дядo]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано27.03.12 12:21



дядоооо, ще се караме тоя път, ама на друга тема.

това не е клуб на унилостите, на изцепките, на свалките (ма не знам с кой да си свалкаш, обаче може да наблюдаваш), на "ти, обаче аз", поздравчета и прочее, може и драми и мелодрами, "тя ме напусна", "тя ме отхвърли" и прочее, но тука не е място за такива като тези твои настроения. нали ти казах, че не ме кефи тоя твой имидж, да и заради това "вгледан, без надежда и помъдрял", добре, дядо, но не мислиш ли, че е досадно? знаеш, жените сме емоционални и просто няма как да получиш разбиране за това... точно тука. не че не се опитвам да разбера, ама се опитвам да ти кажа, че колко каза, че си 50? та ти дори не си на 70 или 80? а баш дядовците на толкова в някои страни си се радват на живота, усмихват се, събират се заедно и въобще си се кефят. така трябва да бъде! съжалявам, ама наистина съжалявам , че икономиката ни е толкова скапана и толкова много възрастни хора страдат у нас и са... без надежда. иска ми се да знам (но не знам все още) какво бих могла да направя за тях, за да не е така. но на теб дядо проблемите не са ти икономически, или поне не като тяхните. на 50 години някои се мислят още млади, и дори те потупват по гърба така че подскачаш с 2 м напред, което намират и за смешно освен това. фокусирай се върху работата и отношенията си с хората, ама не само тука в тоя клуб, помисли кое може да подобриш, посли малко и за външния си вид, щото тази брада не е много актуална, а сигурно и в реала поддържаш подобен имидж и си глей кефа. и после да разправяш колко са яки и добри лесбийките в клубчето, нали айде, и не ми се слушат повече мрънканици



Тема Re: Темата на дядо [re: Vanilllaa]  
Автор дядo (новак)
Публикувано27.03.12 12:33



Добре.



Тема Ванила, моля те, не чети това мнение! [re: дядo]  
Автор дядo (новак)
Публикувано29.03.12 09:52



Редно ли е човек да споделя неща, които го тормозят, натоварвайки другия с негативни емоции?

Ако не, за какво са му другите хора и заслужават ли да получават от него само приятни емоции?

Ако да, с кого може да споделя?

Ако е с непознати, това предполагаемо ще ги натовари по-малко, но пък редно ли е да споделя с непознати?

Ако е с най-близките, защо трябва да натоварва именно най-близките си, защото те предполага се ще приемат болката му най-дълбоко?

Ако се прави, че всичко му е наред, това само увеличава страданеята му.

Ако просто мълчи и преживява сам несгодите си, не натоварва ли другите с мълчанието и мрачното си изражение?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.