Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 28.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Темата на дядонови [re: дядo]  
Автор дядo (ентусиаст)
Публикувано01.08.12 17:16



Ванилкееее, ай си говорим, маааа! И без тва нема даже кой да та нарече п....рас.



Тема Клошаринови [re: дядo]  
Автор дядo (ентусиаст)
Публикувано05.08.12 00:13



Струва ми се, че преди кризата, условно преди 2010, практически нямаше българи, които да ровят по кофите за боклук, с много редки изключения на доста възрастен мъж или жена. Напоследък практически всеки ден виждам българи на 30-40, повечето мъже, да ровят по кофите. Някои от тях са нормално облечени и чисти и ако не ги видя с очите си, не бих допуснал, че го правят. Име и по възрастни - до към 50-60. Вижда се, че не им е случаен импулс, а редовно занимание.

Нямам представа какви са, как живеят, имат ли семейства. Мисля си, че ако това не ми се налага за да дам хляб за семейството си, не за себе си, не бих го направил и то не толкова от гнусотия, а защото си мисля, че човек стигне ли до това ниво, вече няма причини да е жив.

Вие при какви обстоятелства бихте ровили в кофите за боклук? А какво би ви спряло? Къде слагате чертата?



Тема Женската любовнови [re: дядo]  
Автор дядo (ентусиаст)
Публикувано05.08.12 22:44



Гледам филм. Жената е влюбена в мъжа. Мъжът е влюбен в жената.

Жената иска мъжът да направи нещо. Той не е съгласен. Жената го напуска. Обича го, но може да си наложи да го напусне и да страда от това. Мъжът не може да понесе страданието от липсата й и се съгласява да направи каквото иска жената.

Това не е филм. Това са наблюденията ми в живота.

Любовта на жената по-слаба ли е от тази на мъжа?

Или жената може да понася повече душевна болка в името на постигане на конкретна цел?

Или жената е сигурна, че мъжът ще се предаде и няма да й се наложи да изпитва болка?

Или жената всъщност никога не обича всеотдайно, а само в рамките на "полезното" за нея?



Тема Re: Женската любовнови [re: дядo]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано06.08.12 19:44



жените са своенравни и по-емоционални





Тема Re: Женската любовнови [re: Vanilllaa]  
Автор дядo (ентусиаст)
Публикувано06.08.12 20:38



Това го знам. Става въпрос за друго.

Ще го кажа и по друг начин. Жената се влюбва в мъж. Той също се влюбва в нея. Не е важно кой пръв е усетл тръпката. Мъжът определено напира да спи с жената. Тя (само предполагам) го иска не по-малко, но не му се отдава, отлага, отблъсква го когато стане прекалено напорист и ИЗБИРА МОМЕНТА според някакви нейни си критерии. Поне по мое време беше така.

Та става въпрос, че жената съумява и при най-силната продължителна емоция, наречена любов, да запази разсъдъка си и да дирижира нещата според интереса си.

Означава ли това, че при нея любовта е по-слаба, съответно управляема, или че жената е по-силна от мъжа, или че тя е по-издръжлива на емоционална болка, или просто жените познават по-добре мъжете и са сигурни, че отлагането и игричките от типа "аз пък не те искам" няма да отблъснат мъжа и да го загубят завинаги.

Така и така си се обадила - как е при вас, като и двете сте жени? Има ли игра на "по-силната" с "по-слабата" подобна на тази жена-мъж?



Тема Re: Клошаринови [re: дядo]  
Автор 7777n ()
Публикувано07.08.12 11:15



Понякога клошарите забогатяват :))



Тема Re: Клошаринови [re: 7777n]  
Автор дядo (ентусиаст)
Публикувано07.08.12 11:33



Да, да, да и един мармот загъва шоколадите в станиол...



Тема Петя Дубарованови [re: дядo]  
Автор дядo (ентусиаст)
Публикувано07.08.12 13:31



"...Но искам да вярвам, че има и достойни хора, хора чисти и необикновени. Ако има, то те са нещастници.”

Петя Дубарова



Тема Re: Женската любовнови [re: дядo]  
Автор 7777n ()
Публикувано07.08.12 17:12



аз съм разведен





Тема Re: Клошаринови [re: дядo]  
Автор EllenDeGeneres (alone)
Публикувано07.08.12 17:20



Дядо, защо поставяш сериозни въпроси в клуба? Има друг клуб за подобни въпроси и постинги, мисля. Какво общо имат клошарите в този клуб? Въпросът, който задаваш е болен, за всички в Чалгария, малко или много. Клошарите са едно а лесбийките съвсем друго. Защо питаш при какви обстоятелства бихме ровили в кофите за боклук, какво би ни спряло и къде слагаме чертата? Мисля, че първо ти трябва да си отговориш сам за себе си, а после да си задаваш въпросите и то не тук....

T.......................................а is a fucking bitch




МАМКА МУ....КАК МОЖЕ СВЕТА ДА Е ТОООООООООООООООЛКОВА МАЛЪК?????....

Редактирано от EllenDeGeneres на 07.08.12 17:48.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.