Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Живее ми се, защото обичам!нови [re: veneta]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано28.09.05 10:45



Хора милички, днес ми е трудно...
Грижете се за близките си, помагайте им, обичате се, обичайте другите, много е важно! ..... Искам да живея и ще се боря за това! Моля ви, борете се, заради себе си, заради близките си, заради любовта ... направете гооооооо ...........



Тема Re: Нормални кръвни показатели-УНИКАЛНО!нови [re: Шaни]  
Авторизпaтилa (Нерегистриран)
Публикувано28.09.05 11:17



Госпожо,тревогите по майка Ви явно са Ви довели до истерия,щом сте толкова нападателна...Вие защо мислите,че не искам момичето /Валентина/да се оправи,да оздравее?Желая й го от все сърце,както и на майка Ви,така и на всички хора,които страдат.Дай Боже наистина вече да има лекарство,което помага в борбата с рака,дано това да е Натанал,за който всички тук говорят.Като не е имал шанс моя близък,нека да имат късмет други хора в бъдеще,аз им го желая от сърце...
Просто съм човек,който обича да гледа нещата от двете страни и прекалено много съм слушала и чела за чудотворни лекарства,които най-после ще победят рака...Но това не се случва.За тази коварна болест още нищо не се знае със сигурност и макар че алтернативната медицина помага на хората повече от другата,-това го виждам пред очите си и не го оспорвам-според мене всичко е Божа работа-на който е писано,оцелява,на който не е...
Желая на всички Ви късмет щастие и да победите болестта.На Валентина,на Ващата майка и на всички хора,защото го заслужават-да са живи и здрави.



Тема Госпожонови [re: изпaтилa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано28.09.05 11:42



Нарекла сте се изпатила. Вярвам , че е така. Благодаря ви за съмненията. И аз имам такива, но нали знаете ... при липса на алтернатива... човек избира нещо, алтернатива. Искам да опитам, искам да вярвам. Усилията ми ще покожот. На мене. На другите - ако мога да съм им полезна.



Тема Re: Левкемиянови [re: Baлeнтинa]  
Автор vendeta (непознат )
Публикувано06.10.05 09:45



Здравей те!Радвам се,че ви има(но не и че сте болни).Много ми е трудно!Вече незнам как да се справиа с депресията и отчаянието,които са ме налегнали.Хлапето ми е болно от Остра лимфобластна левкимия,вече ще стане една година,минахме първите 5 курса химия и трябваше да почваме лъче-терапия,но на контролната миелограма се установи,че сме направили рецидив в костния мозък бласти над 25% и трябваше да продължим химията.До тогава се държах,но вече не издържам психически.Имам чувството,че бавно но сигурно полудявам.Незнам как да си върна вярата и надеждата,че всичко ще се оправи......,а и хилядите въпроси които,сигурна съм всички вие си задавате,съвсем влошават нештата.Преди две седмици ни казаха,че пак сме в ремисия,Господи,разплаках се от радост.Извинявай те ако съм ви разочаровала,но това остана в душата ми-страх,отчаяние и празнота.Не ми останаха сили!Пожелавам ви Успех на всички в борбата за живот.Бай e-mail: vendeta_1@abv.bg icq: 319190171



Тема Здравейте, отново!нови [re: vendeta]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано11.10.05 18:38



Привет на всички в клуба!
Ето ме отново с вас! Прирах се от посещението си във ВМА. Състоянието ми е стабилно. Резултатите от изследванията са прилични. И така - продължавам с NATANAL-а. Борбата продължава!!!!



Тема Re: Здравейте, отново!нови [re: Baлeнтинa]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано12.10.05 09:10



Продължавай все така!
С теб съм!



Тема Re: Здравейте, отново!нови [re: Baлeнтинa]  
АвторБAБET (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 09:03



РАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ! ЩЕ УСПЕЕШ! СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ НЕ УСПЯХ ДА ТЕ ВИДЯ - ИЗВИНИ МЕ, ИМАХ ПРОБЛЕМИ



Тема Re: Здравейте, отново!нови [re: Baлeнтинa]  
АвторHинa. (Нерегистриран)
Публикувано13.10.05 11:55



ЧЕСТИТО! ЦЕЛУВКИ И УСПЕХ! ТИ СИ НАШАТА ГОРДОСТ! НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ ДА ВЛЕЗЕШ В КЛУБА НА ОЗДРАВЕЛИТЕ!!!



Тема Re: Левкемиянови [re: vendeta]  
Авторami (Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 17:27



каква истерия и депресия. Не ги допускай. Децата всичко усещат, макар че не винаги го показват. Детенцето ти трябва да е спокойно, щастливо, обичано и ако е нужно окуражавано в следващия курс и следващото посещение в лъчетерапия. А, ти каквото и да ти струва не се отчайвай. всичко ще бъде наред
Моята дъщеря се разболя 2001 година, вече 4 години аз живея с тази диагноза. Нейното лечение продължи 2.5 години, две години изследвания, вливания и т.н., вие знаете. От една година не сме на лечение. Тя вече забрави какво е било, а за нея наистина беше ужасно, сигурно за всички деца е било така и вапреки всичко тя вече забрави всичко. Те, децата, са невинни същества, бързо забравят, ти няма да забравиш бързо и лесно. Но, КУРАЖ. Както ми каза в началото на лечението една лекарка "ЛЕВКЕМИЯТА СЕ ЛЕКУВА"
Успех



Тема Re: Левкемиянови [re: Baлeнтинa]  
Автордapинa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 08:59



мила валентина.аз сам от русе.трябва да те питам нещо важно.тел.ми е 0888477772.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.