Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Моите мисли относно вярата!нови [re: Baлeнтинa]  
Авторниkora нe ryби нaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 12:29



ЗДАВЕЙТЕ на всички! Съжалявам че в момента нямам много време за да прочета всички мнения, но кагато мога ще го направя. ТА, искам да кажа първо на всички НИКОГА НЕ СЕ ОТКАЗВАЙТЕ - няма невъзможни неща!!!
И второ на хора с ALL или на ОЛЛ - мой много близък мина през ОЛЛ, през трансплантация и БЛАГОДАРЯ НА БОГА до сега е в отлично състояние.vgf@dir.bg- пишете с радост ще споделя и обясня.



Тема Re: Моите мисли относно вярата!нови [re: ниkora нe ryби нaдeж]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано02.04.06 22:20



Започва да ме изморява това постоянно дъвчене на различните методи, лекарства и добавки с цел търсене на нещо нередно в тяхното действие или производство.
Защо си държим такъв тон, защо се караме, обиждаме? В света винаги ще има мошеници, винаги ще има хора с пари, които могат да узаконят всичко, което си пожелаят. А като си погледнем държавата ... съвсем трагично става.
В крайна сметка всеки сам избира и решава с какво ще се лекува. За мене са важни изводите и резултатите.
Аз ще експериментирам със себе си както намеря за добре и няма да позволя на никого да ме разубеждава. Чета много статии, събирам информация, консултирам се и решавам. Тук съм, за да чуя и от другите болни за техните решения и успехи, както и да споделя своите.
Медицинското ни обслужване е под всякаква критика. Един пример: диспансеризирах се в онкодиспансера и какво беше учудването ми като разбрах, че там няма хематолог. А за да ходя на преглед при хематолог се налага да си вземам направление от личия лекар и така да мога да се добера до хематолог... И ТОВА СЕ ПОВТАРЯ ВСЕКИ БОЖИ МЕСЕЦ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ ЛИ????? КАКВО ЛИ Е ТОВА????????????????
Та така. Сами май се лекуваме в повечето случаи... Май е точен изразът "Господ да ни е на помощ..."!



Тема Отново съм тук!нови [re: Baлeнтинa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано08.04.06 13:50



Здравейте отново!
Върнах се след едноседмични изследвания във Военномедицинска академия. Чудеса не мога да споделя с вас, но мога да ви кажа, че според лекарите имам едно стабилно състояние и прилични показатели. Болестта не се развива и е в покой в стадий 0-1. Единственото нещо, на което ще въздействам е артритните прояви в ставите на ръцете си, което вероятно е следствие от началната кортикостероидна терапия.
Гледам, че са се разгорели страстите по отношение на NATANAL. Аз започвам вече 10-тия месец на приемането му и ще продължавам да го приемам. Дали има място за съмнения - съмнявайте се, това е право на всекиго. Относно идеята за модератор. Няма лошо в това, но кой трябва да е човекът, който ще поеме тази ОТГОВОРНОСТ? Да преценява кое е важно за нас , болните и кое не??? Има ли смелост някой да го прави? Или ще се провъзгласи някой, който да своеволничи. И то на място с хора с ракови заболявания. Фукла си мълчи и аз мисля, че това е добре. Защото! Каквито и разговори и караници да има тука, истината за нещата винаги е по-силна от злите намерения!
Така мисля аз!
Все още се въздържам от гласуване, защото не съм убедена в един евентуален избор на модератор тук и то правилен!
Който не е съгласен с моето мнение може да ми пише тук, да ми остави лична бележка тук или на пощата ми или на ICQ. Готова съм да отговоря!
Обичам ви и искам да се борим заедно за повече живот!



Тема Re: Отново съм тук!нови [re: Baлeнтинa]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано08.04.06 14:21



Нещо ми се струва, че мнението ти е камък в моята градинка...

Валя, ти знаеш ли какво е модератор и какви са му функциите?

Между другото теб мислех да предложа за модератор... На теб се възхищавам и от твоята смелост черпя сили.

Фукла мълчи - може би защото няма време да влиза тук. Когато се запознах с нея (преди година и половина), тя спомена, че клубовете са й странично занимание, ако шефът й я види, че е в клубовете, ще мърмори. Та, тя е прекрасно момиче, но няма време.

А този клуб има нужда от човек, който да го наглежда. Да следи за измами - от един и същи IP адрес ако има мнения от различни хора - да предупреди. Например. Или да заключва теми от рода на "Вярвайте в Бог". А не да "своеволничи" - каквото и да означава тази дума. Модераторът рядко трие теми или мнения - само когато са обидни.

Та, така...

Редактирано от little_rabbit на 08.04.06 14:21.



Тема Re: Моите мисли относно вярата!нови [re: ниkora нe ryби нaдeж]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 18:14



Валентина, радвам се че резултатите от изследванията ти са добри! Дано все така да бъде и в бъдеще!



Тема Re: Отново съм тук!нови [re: little_rabbit]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано08.04.06 23:22



Не, не хвърлям камъни в ничия градина! Не ме разбирайте грешно. Аз се опитвам да въведа ред в моите мисли и да ги изложа пред всички вас. Не обичам обидните подхвърляния. Обичам истината и честността. А най-вече откритостта. Често откритостта е предпоставка за повече уязвимост, но аз съм готова да приема и това. Днес изказах своето мнение. Знам какво е модератор. Една приятелка е модератор тук в един от клубовете и виждам как се опитва да не е пристрастна и да въвежда ред и как получава атаки от много хора. Затова и изразих съмнения относно безпристрастността на евентуалния бъдещ модератор.
Знаеш ли, мисля, че клубчето ни се развива добре. Тези теми, които наистина не интересуват болните хора, те умират. Живеят само тези, в които има хляб.
Така мисля аз.



Тема Изказването на Щеревнови [re: Baлeнтинa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано09.04.06 10:49



М.... м. на изказването и на думите на Щерев!!!!!!
Днес ставам на 45 години и в главата ми няма и мисъл за обреченост! Има само желание за борба! И за живот! Искам и ще работя! Искам и ще живея! Даже смятам и да се пенсионирам в нормалните за пенсия години! Като ни смята за обречени, защо ни лекува тогава??? Най-добре е да вземе и с неговата логика да ни прати на оня свят по-бързо, така и на държавата няма да тежим!
Та така! Не сме обречени, ние само сме болни хора, които се лекуват! След тези му думи, мисля, че обречена е само практиката му на лекар и доверието на пациентите му в него!
Ще се лекуваме и ще живеем!



Тема Re: Изказването на Щеревнови [re: Baлeнтинa]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 11:01



Честит Рожден Ден! Много години здраве, лично щастие и Късмет!



Тема Re: Изказването на Щеревнови [re: Baлeнтинa]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано09.04.06 11:07



Честит рожден ден, Валя! От сърце ти пожелавам здраве, здраве, здраве! И много щастие, късмет и успехи във всичко!



Тема Re: ЧРД ВАЛЕНТИНА!нови [re: little_rabbit]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано09.04.06 12:05



Бъди все така силна и борбена и ще успееш! Желая ти от сърце да имаш много поводи за радост през тази година!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.