Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Размишления..........нови [re: Aнreлoвa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано23.07.05 22:38



Живеем така забързано и толкова хаотично... Училище, университет, работа, съпруг, деца..... Изпълнили или изпълняващи задачите на живота... И изведнъж - ето ти друга задача! Как да оцелеем, физически! Физически!!! Това ли е оцеляването? На всяка цена? Не! Аз не искам да оцелея на всяка цена! Оцеляването трябва да е продължение на живота ти досега. Да е продължение на човешките ти отношения. На твоите стермежи. На твоите грижи. На твоята любов. На работата ти. Тук идва голямого препятствие... Дали ти искаш? Дали има други около тебе, които го искат? Дали нивото на знания може да ти го даде. Да започнем с тебе, с мене си. Всеки иска да продължи да живее! Затова трябва да запази духа си! Да вярва в себе си! Ако има и други, в които да вярва - чудесно! Но ако няма - сам трябва да се справи! С цена! С цена и воля, може и с инат!
Хора, които сте около нас! Вярвайте в нашето желание да се борим, припомняйте ни го, когато го загубим! Но припомняте ни го като ни припоняте, че и вие - които ни обичате - сте с нас! Помагайте ни с вашата надежда и любов! Тя ще се слее с нашата и ще стане обща и по-голяма, по-силна!
В крайна сметка ако не победи живота, ще победи любовта! Между нас! Майчина, съпружеска, на децата ни, на приятелите ни! С това чувсто може да си отидем, с това чувство може да оцелеев, това чувство ще остане!
Ще остане като победа над безсилието да се запазим физически!
Това е моята борба!



Тема Реални резултатинови [re: Baлeнтинa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано01.08.05 15:17



Здравейте! Тук в моята тема, ако мога така да се изразя. Започнах да пия Natanal от 1 седмица. Бях ви обещала да споделям всичко, което се случва с мене от момента на изпълняването на онази стара рецепта за чесновото етерично масло, а сега в добавка и Natanal. Искам да ви кажа, че приключих с една дълга и упорита гъбична инфекция. При болните от левкемия, поради отслабнала имунна система, това е често явление. Е, вече нямам гъбична инфекция. Не съм употребявала лекарства вътрешно или външно. Ето, може би едно доказателство за противогъбичното действие на чесъна и по-точно на неговата съставка Allicin. Така че, Natanal или правилно изпълнени рецепти за чеснов извлек биха свършили това, което и химическите фармацефтични препарати, а в добавка ще донесат подсилване на имунитета.



Тема Re: Левкемиянови [re: Baлeнтинa]  
Автор LlRA.. ((съзвездие))
Публикувано02.08.05 15:11



Валентина, опитах се да ти пусна бележка, но понеже ми е за първи път, не ми е ясно, получила ли си я?))



Тема Re: Левкемиянови [re: Baлeнтинa]  
Авторveneta (Нерегистриран)
Публикувано06.08.05 02:15



valentina ne se predavai mnogo e vazno da pies presno istiskan sok ot morkovi i domati pozelavam ti da ozdravees



Тема Re: Левкемиянови [re: veneta]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано06.08.05 10:39



Благодаря ти!



Тема Re: Левкемиянови [re: Baлeнтинa]  
АвторKaли (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 15:41



Вале, много си права. Не е важно само да се живее, трябва да е качествен живота. Не може сам од асъбираш рецепти за чудодейно изцеление. Прави всичко, което прецениш, че ти помага, но не се хвърляй на всичко. За съжаление миналата година почина синът ми от левкемия. Но до последно живя активно и беше щастлив. Пък и никой от така наречените "здрави" не знае колко ще живее. Пожелавам ти здраве, здраве и да не живееш само с мисълта колко. Не колко, Вале, а как!



Тема Re: Левкемиянови [re: Kaли]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано07.08.05 16:10



Мила Кали, безкрайно съжалявам за твоето момче... И се радвам, че е успял да насити живота си със смисъл. Както ти казваш, не е ясно дали здравият или болният ще си отидат. По-важно е да се живее качествено. Не е важно колко мига си живял, а от колко мига е спирал дъхат ти! Затова няма да се откажа от това, да показвам на децата си, че съм тук и сега, няма да се откажа от любовта си, няма да страня от приятели и колеги! Искам ги всичките заедно до себе си! До когато е възможно! Мила моя, пиши ни повече и ти!



Тема Re: Левкемиянови [re: Kaли]  
АвторChefo (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 19:37



Здравей Кали. Знам ,че ще ти е трудно да се върнеш назад във времето , но аз съм баща на четири годишен син болен от остра лимфобластна левкемия. Наскоро открих този клуб и толкова имам да споделям и толкова въпроси , че не знам от къде да започна. Интересува ме къде са ви провеждали лечението и ползвали ли сте някакви нетрадиционни методи , защото сина ми е с рецидив след осем месечен курс химиотерапия. В момента дозите и резултата от тях са такива ,че ме е страх да говоря. При последния ми разговор с доцентката думите и бяха '' да видим как ще мине този курс , и тогава ще мислим евентуално за трансплантация''

153028484 - това е ICQ то ми
ferdist@abv.bg - това е email а ми
благодаря че ви има



Тема Размишления...пакнови [re: Chefo]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано11.08.05 09:45



Слънчице, откакто съобщи за татко ти, много мисля. Мисля за избора. И постоянно мисля. Убива ме това мислене. Постоянната смяна на настроенията. Колко сили трябват, за да е твърд човек, да е последователен? Да забрави и да живее както досега. Аз ако не ходя на работа ще полудея. Крепи ме това, че виждам хората, че общувам с тях. Когато се усамотя и се прегърбвам. От мисли. От хиляди въпроси и един който ги обобщава : Защо?

Не се сърдете на близките си, които преживяват всичко това!



Тема Re: Левкемиянови [re: Chefo]  
Авторnova (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 21:44



Здравейте.Попадна ми една книга"Здраве от аптеката на господ"на Мария Требен.Там за левкемия и тумори пише-запарващи компреси с хвощ върху областта на черния дроб и далака,сутрин и вечер половин час преди ядене по 1 чаша чай от хвощ,а през деня по 1.5-2 литра чай от билките невен,коприва и бял равнец.Първопричината за левкемия трябвало да се търси в далака,затова трябвало и да се пият по 6 глътки на ден чай от корени от АИР.Книгата е издание на Бонкомерс-Берковица.Това го пише за големи хора, предполагам че за деца дозата ще е по-малка в зависимост от теглото.
Моята майка е с рецидив.В момента пие натанал и сега ще започва и с тия билки.Борбата е голяма,но ние ще победим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.