Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:00 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейте, милички!нови [re: Baлeнтинa]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано06.10.06 22:33



Браво Валенце, само така, колкото по-лежиш, толкова си по-болен.
Аз правя също като теб - не се спирам и наистина се чувствам добре



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Здравейте, милички!нови [re: vesela.bg]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 22:42



Браво, Валенце! Как я спретна тая екскузийка - организирано или "ентусиазирано"? Направи ли снимки на красотите /да пуснеш малко да погледаме, а?

/



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: Baлeнтинa]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 17:34



Един от моделите на генератора на Райф в списъка на лекуваните болести включва и левкемия.Става дума за устройство което може да се намери на пазара, а не за изгубения оригинален модел на откривателя.



Тема Нови изледвания - отново съм добренови [re: acтpoapт]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано19.11.06 13:56



Здравейте милички! Ето че направих отново поредните изследвания на 6 месеца във Военномедицинска академия. Всичко е стабилно. Левкоцити в норма, лимфоцити в норма, вета-2-микроглобулин в норма, желязо в норма. Левкемията си стои в стадий 0-1. Само нисък хемоглобин, но това е все още следствие от операзията на Ilius-а, но и това ще възстановя. Та това е. Всичко е стабилно. Аз се чувствам добре. Операцията вече май я забравих. Качих си отново килограмите след отслабването след оперирането - от 45 на 52. Продължавам да приемам само NATANAL - вече стана 1 година и половина.
ДОБРЕ СЪМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Това е.



Тема Re: Нови изледвания - отново съм добренови [re: Baлeнтинa]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано19.11.06 14:20



Браво!!! Много се радвам!



Тема Re: Нови изледвания - отново съм добренови [re: little_rabbit]  
Автор *jull* (непознат)
Публикувано19.11.06 18:35



...което означава, мила Валя, че си успяла да балансираш и хармонизираш енергиите в себе си! Поздравления!





Тема Re: Нови изледвания - отново съм добренови [re: *jull*]  
Авторблara (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 19:36



Чудесно! Поздравления!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Давай в същия дух!





Тема Re: Нови изледвания - отново съм добренови [re: Baлeнтинa]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано19.11.06 23:45



Браво Валя, ти си Боец! Само така.
Но......съм ти сърдита, нали обеща да се обадиш като дойдеш в София



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Нови изледвания - отново съм добренови [re: Baлeнтинa]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 14:16



Валя, мила! Целувам те!!
И аз за сега съм добре!
Моят избор е Натал и Искадор.



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: Baлeнтинa]  
АвторKkk (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 16:03



Здравейте всички.
Преди няколко седмици поставихадиагноза на майка ми остра левкемия. След като бе изследвана и в друга болница, лекарите заключиха, че левкемията й не е остра, а по-скоро хронична, приеха я в болницата и й преливат кръв, кръвна плазма. Хемоглобинът й беше нисък, но в резултат на прелятата кръв се покачи. Но това, което силно тревожи лекарите е, както се изразиха, ужасно ниското ниво на тромбоцитите (запомних като стойност 20), което не се покачвало. Защо тези тромбоцити не се покачват, за Бога? Днес разбрахме като бонус, че са й открили и миома. Лекарите искат веднага да махат тази миома (утре ще разпитвам и се надявам да разбера защо е толкова спешно), но същевременно ме предупреждават, че в момента било много рисковано заради нестабилните й показатели. Не можели да започнат химиотерапия преди показателите на майка да се нормализират. Така отново стигам до ниските и непорастващи тромбоцити. Искам да ви попитам и нещо, което може да се стори наивно, но така и не успях да си намеря отговор. Тази химиотерапия, която живот и здраве предстои, задължително ли трябва да се извършва в болнична обстановка или има вариант за домашно приемане на лекарства. Благодаря ви предварително, както и че го има този форум.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.