Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:10 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Нещо като анализ...нови [re: иpидa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано20.09.05 10:42



Здравейте всички!
Вече два месеца откакто приемам Natanal. Не примема никакви други добавки или медикаменти. Пет изследвания на Пълна кръвна картина и Диференциално броене. Примемане на Natanal с увеличаване на дозата в схема: 2 с.л. по 3 пъти дневно, 3 с.л. по 3 пъти дн., 4 с.л. по 3 пъти дн., 5 с.л. по 3 пъти дн. Хемоглобин, лимфоцити и еозинофили стигнаха нормалните стойности при 4 с.л. Затова така и ще продължа.
С това искам да ви кажа едно важно нещо - НАМЕРЕТЕ ВАШАТА ДНЕВНА ДОЗА! На какъв прием вашият организъм отговаря с положителни резултати!
И най-доброто лекарство е добро, когато е съобразено с нуждите на организма, с оптималното възприемане на лечебното действие! Едва ли ви казвам нещо ново. Но, повярвайте, не големите количества ще ни помогнат, а точните количества! Затова - наблюдавайте се, милички, ей - роднините :-) наблюдавайте вашите домашни пациенти!
За да си помогнем! За да им помогнете!
Обичам ви и стикам палци за вас и за себе си! Желая ви сили!
Валя

Редактирано от Baлeнтинa на 20.09.05 10:57.



Тема ЧЕСТИТО ВАЛЯ!нови [re: Baлeнтинa]  
АвторHинa. (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 12:54



Честито!!!!!!!!!! Откога чаках такава новина от теб! Вече се бях притеснила и все поглеждах за новини от теб. Много се радвам за теб!!!!!!!!!



Тема bravoнови [re: Baлeнтинa]  
Авторveneta (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 00:39



bravo radvam se za teb ti si silen 4ovek .



Тема Нормални кръвни показатели-УНИКАЛНО!нови [re: Baлeнтинa]  
АвторШaни (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 10:03



Да постигнеш нормални кръвни показатели с левкемия - ТОВА Е РАВНО НА ИЗЛЕКУВАНЕ!
Валентина моля те кажи ми по колко време си пила тези дози за да намериш своята! На майка ми откриха левкемия и прогнозите не са оптимистични. В втора седмица пие Натанал по 3 супени лъжици и се чувства добре, но още не сме правили кръвна картина. Значи Натанал може да се пие и в по-големи дози.
Ти как се чувстваше на 4 и 5 лъжици?
Тя го слага в чаша с вода така ли трябва да се пие?
Валентина поздравявам те!!!!!!! Желая ти здраве и щастие!!!!! Благодарна съм ти че сподели с нас резултатите!!!!!!!!!! Сега и майка ми ще има надежда!!!!!!!



Тема Re: Нормални кръвни показатели-УНИКАЛНО!нови [re: Шaни]  
Авторизпaтилa (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 14:51



"Да постигнеш нормални крьвни показатели с левкемия-ТОВА Е РАВНО НА ИЗЛЕКУВАНЕ!"
без да споря само питам-а костния мозък,как са там нещата ,Валентина?
Мой познат изкара 6 месеца с прекрасна кръвна картина,водеха го в ремисия,т.е.без болест,но в костния мозък си имаше раковите клетки-бласти макар и да бяха под 5 %?/били са 40 %преди това/.Той отказа химиотерапията, защото се имаше за излекуван,но на 7я месец болестта се върна отново и не го спасиха този път.
левкемията е много коварна болест,знам го от лекари.раковите клетки могат ад "дремят"с години някъде- в костен мозък,в някои от вътрешните органи-далак,церва,дори в клетките на тялото и пак да се изявят.Ти си млада,ако наистина си се подобрила запомни от мен:мисли за костномоз.трансплантация,тук или навън,това е най-сигурното средство,макар и това да крие риск...
Успех,мило дете!



Тема Re: Отново резултати!!!!!нови [re: Baлeнтинa]  
АвторBABET (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 14:58



БРАВО ВАЛЯ! РАДВАМ СЕ ЗА ТЕБ И ТИ ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ И УПОРИТОСТ! НИЕ ТЕ СЛЕДВАМЕ!



Тема Re: Нормални кръвни показатели-УНИКАЛНО!нови [re: изпaтилa]  
АвторШaни (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 15:26



Изпатила що за човек си ти?! Защо успеха на Валентина те дразни?!!
Болеста се лекува стъпка по стъпка!!! Валентина е направила първата! Колко хора мечтаят за такава стъпка знаеш ли!!!
Мислиш ли че лекарите на Валентина не знаят какво да правят та ти да им кажеш??? Всички имаме познати умрели от рак. Във всяко тяло и на здравия човек има дремещи ракови клетки!
Най-хубавото в този клуб е взаимопомощта!
Защо ти смазваш покълналата радост и надежда?!!
Добре че не си до майка ми да и даваш подобни "съвети"



Тема Re: Нормални кръвни показатели-УНИКАЛНО!нови [re: Шaни]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано26.09.05 22:24



Дами, дами, моля ви!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Защо са тези думи и защо така нервно? Моля ви!
Ще обясня за себе си първо. Шани, аз наистина си правя само обикновени кръвни изследвания откакто пия NATANAL. Следи ги хематоложката в града ни, при която ходя. Пълна кръвна картина и диференциално броене. През месец май излязох от кортизоните. Сега съм бец медикаменти. От 2 месеца и половина пия само от NATANAL- а. Левкоцитите ми се движат от нормални до 14,5; лимфоцитите от 75 вече трета седмица са в нормата - 38. Според хематоложката - по отношение на левкозата кръвта изглежда много добре. След седмица се надявам на по-сериозни изследвания и тогава ще кажа повече. Стернална пункция не се прави току така често , а и струва 100 лева за да си поискам и да си я платя. Вероятно ще има и друга пункция, но това не го решавам аз. Като се върна от Военномедицинска академия ще ви кажа ако има новини. По-важното е, че движението на показателите стана месец и половина след започване на NATANAL. Аз нямам алтернатива. Това сега го казвам на другата госпожа. За левкемията, от която страдам няма никакво лечение, не се прави присаждане на костен мозък. Не се прави. Това е. Лечението идва в 3-4 стадий, но това не е лечение, а прилагане на един препарат, който само те отдалечава с месеци от края. Чела съм по върпроса. От проследените пациенти половината са умрели, другата половина са влезли в някаква ремисия за някакъв период, но следствията от препарата върху други органи ... създават други проблеми.
Та, да обобщя. Аз имам В-клетъчна хронична лимфоцитна левкемия. Най-лошата прогноза е 2 години, най-добрата 10-12. Така пише в книгите. Няма лекарство, няма присаждане на костен мозък. Минах през хомеопатия, през билките на бай Димитър от Каменар, през меда и билките на бай Филко от Шумен и други. На други са помагали, но при мене не стана. Сега ще опитам с NATANAL. Нещо става с кръната ми картина, затова ще продължа. Решението си е мое. Четох за алицин и тази левкемия в един научноизледователски институт. Защо да не опитам да потвърдя техните експерименти. В моя полза.
Ще ви пиша тука за всичко, което става.
Но моля ви, нека не се караме. Виж, за спора съм "за" и за светите от практиката.
Много хипарски ще ви прозвучи, но ... хора, обичайте се повече!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Нормални кръвни показатели-УНИКАЛНО!нови [re: Baлeнтинa]  
АвторШaни (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 16:01



Валентина, кажи ми точно как пиеш Натанал. Майка ми го слага в чаша с вода. Така ли трябва защото аз мисля че трябва да се пие чисто? Как се чувстваш на 4 лъжици?
Ще ти бъда благодарна ако ми отговориш.



Тема Re: Нормални кръвни показатели-УНИКАЛНО!нови [re: Шaни]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано27.09.05 17:49



Шани!!! Никаква вода. Останах на 4 лъжици 3 пъти на ден. Защото се оказа, че тогава резултатите на лимфоцитите ми са в нормата - около 38 последните 3 седмици, а левкоцитите варират от 11 до 14,5. Натанал се изпива наведнъж преди хранене и половин час след това не се приема нищо.
Не е толкова неприятно. Една дъвка или малко магданоз и вече не миришеш на нищо. Това е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.