Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: НАРОДНА РЕЦЕПТАнови [re: пoпи]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано11.07.07 10:19



на коя фирма земаш кардиоцепс



Тема Re: НАРОДНА РЕЦЕПТАнови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано11.07.07 14:08



Заинтересувах се, защото Нивалина се препоръчва за всички автоимунни заболявания /рака също се води автоимунно заболяване, както и диабета и множествената склероза и т.н/ затова не се учудвам на действието на тази рецепта. Само че тази рецепта е в пъти по-евтина от Нивалина...

Цветотерапия? Ми аз си обожавам червеното - дори и днес съм в червено


За обмена на енергии също съм съгласна - ама в пилчарник????? Предпочитам кучетата....Тези, които си гледат котка или куче - знаят какво е....
Това също е обмен на енергии...

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: НАРОДНА РЕЦЕПТАнови [re: kattt_1]  
Автор пoпи (непознат )
Публикувано11.07.07 15:10



ювента 66 от аптеката на графа близо до попа 90 капс. за 9.75 стигат за 2 седмици



Тема Re: НАРОДНА РЕЦЕПТАнови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано11.07.07 15:20



Едва ли обаче е случайно, че "рецептата за обмен" е с току-що родени създания - при тях вероятно енергийността е в пъти по-висока! Идва ми наум да я сравня с тази на покълващите семена... При това не енергията на един, а на 5000 организма (!), развиващи се с шеметна скорост (за да достигнат зрелост до няколко месеца). Умът ми дори не го побира - за каква енергийна мощ само става въпрос!... Мисля, че тук повече могат да кажат биофизиците.





Тема Re: НАРОДНА РЕЦЕПТАнови [re: пoпи]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано11.07.07 15:56



"Ювента" е вносителя на Кордицепса, а аптеката е "Ремедиум" зад Нотариата

Както писах преди време - направих сравнение на този Кордицепс с онзи дето го продават по 60 лева за 60 капсули. Едно и също е и на цвят и на мирис и на вкус Въпрос на играта с цените е за сметка на нас....
Ще дам още един пример - вит.Е, който пия е на фирмата GNC, които наскоро са на бълг. пазар. Първата опаковка я купих от същата аптека Ремедиум зад Нотариата на цена 10,64 лв. за 90 капсули. Същата опаковка във фирмения магазин на GNC купих за 11,76 лева.
Зададох тъпия въпрос, защо във фирмения магазин е по-скъпо - не можаха да ми отговорят

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: НАРОДНА РЕЦЕПТАнови [re: vesela.bg]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано11.07.07 17:50



http://www.tnt-21.com/bg/herbs/

аз купих от този кардицепс - към 10лв беше
Какво мислиш за него?



Тема Re: НАРОДНА РЕЦЕПТАнови [re: kattt_1]  
Автор пoпи (непознат )
Публикувано11.07.07 19:04



Май е още рано да има ефект , след някой друг месец,времето ще покаже.Аз пия чай от полски хвощ,който също помагал при левкемия.



Тема Живакът, левкемията и още...нови [re: *jull**]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано27.08.07 10:36



Съобщено бе за случаи с пациенти, при които след отстраняване на всички амалгамни пломби се стига до излекуване на левкемия и болестта на Хочкинс, възстановяване на зрението след 23-годишна слепота, успешно лечение на умерено и силно главоболие, упорствало в продължение на 50 години, излекуване от артрит и възстановяване след цялостно разстройство, придружено от умора и депресия. Намалете до минимум здравословните проблеми свързани с амалгамните продукти, като се откажете от нови пломби, съдържащи живак и разгледайте възможността да замените старите такива пломби, доколкото, разбира се, това е възможно по препоръка на вашия зъболекар.

Ето и цялата статия:
http://www.nanocom-bg.com/test/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=5

След прочитане настатията веднага изтичах до огледалото да погледна имамли още амалгамни пломби по зъбите си. Оказаха се две... И тях ще сменя. Нали знаете, че надеждата умира последна......



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: Baлeнтинa]  
Авторmak (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 17:51



Здравеи пиши ми ще се опитам да ти помогна marin33@mail.bg



Тема съмнявам сенови [re: mak]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано14.11.07 09:18



С едно търсене в Гугъла видях, че "marin33@mail.bg" има пуснати обяви в десетки сайтове с информация за лекуване "на рак, диабет, безплодие, бъбреци, хронични, хормонални,срес,депресии,очни,чревни,чернодробни,белодробни и много др. заболявания,енергийно зареждане на вода . С предварително записване."
Нямам вяра на подобни неща. Занимавам се с езотерика и знам много неща, но това ми звучи фалшиво.




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.