Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: 1 година и 2 месеца с NATANAL - резултатинови [re: Baлeнтинa]  
Автор Бeни ()
Публикувано05.08.06 12:12



Страхотно! Много се радвам!!!
Все така да продължаваш!





Тема Re: Метдът на лекарите Карл и Стефани Саймънтъннови [re: Baлeнтинa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано05.08.06 12:12



Искам да напиша отново няколко думи тук, за този метод. Понеже сутрин съм много скована в ръцете и краката от този ревматоиден артрит - събуждам се в 6.30 и в леглото започвам лежейки с гимнастика за ръцете и краката и изобщо правя каквото мога като упражнения легнала - много е приятно - няма насилие и броене, всичко е с удоволствие и до прага на болката, после почивка и пак до прага на болката и така ... После поставям свободно ръце до тялото с отворени длани и започвам с техниката на визуализацията. Мислено говоря на клетките в органите си. На здравите благодаря и ги моля да се държат като войни и ли рицари, които хващат болните си събратя и ги извеждат от организма. В този смисъл са мислените ми разговори с органи, клетки, тяло. Много е приятно, много е релаксиращо... А и от прочетените книги за работа на човека на клетъчно ниво, надявам се да поправя грешките в тялото и органите, които сама съм си създала. Мнозина ще се подсмихнат и ще погледнат скептично на това(да не река друга дума...), но това правя аз.



Тема Re: Метдът на лекарите Карл и Стефани Саймънтъннови [re: Baлeнтинa]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано05.08.06 12:45



Браво, Валенце! Не забравяй да кажеш и за пирамидките - на незнаещите и дори на скептиците!

Всичко, което помага, трябва да се споделя /както и онова, което вреди/. Но понеже е много индивидуално, не трябва да се чакат еднакви резултати... По същата причина не бива да се заклеймяват различните методи - та нали и чрез официалната медицина не всички постигат едни и същи резултати?! Та за етиката ми е думата, но това е друга тема... Толкова много се радвам за теб! Тия дни те мислех по повод на един мой роднина, с диагноза като твоята. Вече няколко години живее с нея, но понеже е в САЩ и рядко се виждаме, не съм говорила за лечебните му методи. Самият тй е привърженик на алтернативните средства. Бях чула, че използва някакви японски водорасли...
Много, много се радвам се за теб и те прегръщам! А няма ли да го отпразнуваш с нещо "ВРЕДНО"!



Тема Спрях цигаритенови [re: jull]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано05.08.06 13:00



Збравих да кажа, че спрях цигарите. Изведнъж. Много странно. И никак не ми се пуши, забравила съм сякаш, че 10 години това правех. Не полагам никакви усилия. Просто спрях. Ама много е странно. Гледам кутиите на хората около мене, виждам как пушат около мене и ... нищо. Да ви кажа, мили момичета и момчета, всичко е в главата на човека. От там започва и там свършва. Въпросът е като я "оплескаш" да намериш после и обратния път и при това, да не е късно.
Не отричайте така наречените "алтернативни методи", те затова са наречени така - да дават и друга възможност, различна от традиционнтата или официално приетата от обществото и законноустановена. Само че, проблемът при алтернативните методи е, че са по-дълги и изискват повече постоянство. А и да се абстрахираш от коментарите на тези, които ги отричат.
Аз слушам лекуващите си лекари, но често сама вземам някои решения за здравето си.
Още ще говорим, да сме живи само, а и здрави да станем!





Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: Baлeнтинa]  
Авторgalq (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 01:55



здравейте, открих ви случайно, момиченцето на моята сестра е с диагноза остра лимфобластна левкимия, тя този месец навърши шест години, сега на 22,04,06, дай боже ще стане две години откакто е в ремисия, всички много се надяваме и вярваме, че тя ще оздравее, лекуват я в детската онкохематологична клиника в софия, професор драганов, искам да ви попитам този натанал за който чета специално за левкимията ли е и изисква ли спиране на другото лечение постоянната химиотерапия и другото прочетох, някой от вас беше писал, че приятелката й вече много години живее в ремисия, ние сме с нагласата или поне така сме разбрали, че ако минат първите две кризисни години с ремисия, без да направи рецидив, то следват следващите три, които са с поддържаща терапия и ако всичко е ок те приемат за напълно излекуван, тоест вероятността отново да се разболееш от същият този рак на кръвта е като при всеки жив човек
благодаря ви, ако сте го прочели, защото стана доста дълго, пишете ми, а забравих да ви кажа, че при нея симптоми почти нямаше три пъти в продължение на три месеца получи силни коремни болки, които траеха не повече от минута, благодаря на лекарите, че успяха бързо да се ориентират , защото в един момент бяха готови да и отстранят апендикса, само и само да са сигурни че не е той проблема, тогава ние поставихме въпроса, ами така един по един ще отстраняваме всички органи ли, и от пълната кръвна картина стана ясна страшната диагноза
благодаря ви още веднъж пишете



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: galq]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 09:53



Здрасти Галя,
синът ми е със същата диагноза- остра лимфобластна левкемия-В клетъчна.
Той е на 3г. , приключи с химията и сега е на подържаща година и половина ще пие Метотрексат и 6МР. Ние се лекувахме в Пловдив при д-р Стоянова, знам, че в София лекуват по френски протоколи, а тук по немски. Той е в стабилна ремисия, на мен ми предстои раждане до дни и ще запазваме стволови клетки при проф. Бобев.
Дай Боже, не се налага да ги ползваме!!!



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: kiko]  
Авторraля (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 22:46



здравей Кико, пожелавам ти леко раждане и дано наистина да не се наложи да ползвате стволовите клетки, нашето дете се казва Ирина и я лекува същият проф, Драган Бобев, назнам на вас какво ви обясняват, но от лекарите общо взето не получаваме кой знае каква информация, това което аз знам, но откъде не мога точно да ти кажа, защото ми е останало в съзнанието само, е че ако детето изкара двете години в ремисия и после още три години без да направи рецидив, го приемат за напълно здраво и че вероятността отново да му се случи е като на всеки друг човек, но тук във форума прочетох, че една жена живеела с левкемия вече двадесет години, какво значи това се питам, тя няма ли край тази болест
желая ти много късмет, да родиш хубаво и здраво дете, а синът ти да оздравее



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: Baлeнтинa]  
Авторgalq (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 22:54



Валентина от около десетина дена открих този клуб, но защо последно си писала на първи август, къде си обади се



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: Baлeнтинa]  
Автор alexsia (alexsia)
Публикувано04.09.06 11:34



zdraveite,deteto na moq priqtelka e bolno ot leukemia-AML.premina ximioterapiq i la4eterapiq.sega e na poddarja6to le4enie.bqx 4ela nqkade za cvete koeto lekuva rak.znae li nqkoi ne6to za nego?ili nqkoq bilkova recepta s koqto da pomognem na deteto?kakvo e va6eto mnenie za transplantaciite?



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: alexsia]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 14:19



http://www.standartnews.com/archive/2005/03/02/health/index.htm
Ето това е за цветето!




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.