Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема ??Re: Методът на лекарите Карл и Стефани Саймънтъннови [re: Baлeнтинa]  
Автор Dimana64 (непознат )
Публикувано03.06.07 18:19



Здравей Валя,

Аз от скоро съм тук е сега чак попадам на този твой постинг.
Би ли поствала моля те заглавието на книгата на Саймънтън и на кое издателство е.

Благодаря!
Д.



Тема За Димана 64нови [re: Dimana64]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано04.06.07 12:55



Здравей, Димана! Не съм намерила превод на Саймънтън на български, четох книга от тях на руски в интернет "Психотерапия на рака" , от нея са и преводите тука - ето линка на книгата -
http://www.rak.by/cgi-bin/article.cgi?a=164

Редактирано от Baлeнтинa на 04.06.07 12:56.



Тема Re: За Димана 64нови [re: Baлeнтинa]  
АвторДимaнa (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 16:44



Здравей Валя,

Благодаря ти - и аз я четох там, но ми се щеше да си я имам на български.
Ще почакаме.

Поздрави,
Д.



Тема НАРОДНА РЕЦЕПТАнови [re: Юлия 48]  
Автор *jull** (())
Публикувано10.07.07 13:12



В броя от 9 юли т. г. на в. "Доктор" е описан случай на жена, излекувана от левкемия с народна медицина. Използвала е различни средства, но най-същественото е следната рецепта:
80-100 блатни кокичета киснат 45 дни на тъмно в 1 л домашна гроздова ракия. Пие се по 1 суп. л. на гладно 3 пъти на ден.





Тема Re: НАРОДНА РЕЦЕПТАнови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано10.07.07 16:25



Пресни или изсушени трябва да са блатните кокичета?

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: НАРОДНА РЕЦЕПТАнови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано10.07.07 16:58



Не пише. Потърсих набързо други рецепти с блатно кокиче, но не открих. Може и да има, но аз не попаднах. Мисля, че е възможно да се пита в редакцията на в. "Доктор" - има "телефон на читателите".





Тема Re: НАРОДНА РЕЦЕПТАнови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано10.07.07 19:10



Изникнаха ми няколко въпроса, моля ви да си ги изясня...
Колко време се пие? Имам предвид като се изпие този 1 литър, прави ли се втора доза или се почива.
Блатното кокиче къде се намира - в блатата, гората, по полето?
Домашното кокиче не върши ли работа?

И понеже сега кокичета няма - смятам да го направя /не за мен а за една приятелка/ със сухи кокичета от билковата аптека /ако има разбира се/.
Та, колко грама сухо кокиче, представляват тези 100 бр. истинско живо кокиче.
Аз нали съм по експериментите, смятам да опитам със сухи, но...колко да сложа на 1 литър ракия?

Това става нещо като Нивалина, който е мощен имуностимулант, ако не се лъжа! Пък е и доста скъп препарат!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Редактирано от vesela.bg на 10.07.07 19:12.



Тема Re: НАРОДНА РЕЦЕПТАнови [re: vesela.bg]  
Автор пoпи (непознат )
Публикувано10.07.07 23:31



Има и една рецепта със семена от син минзухар , не знам подробности също за левкемия.Аз почнах да вземам кордицепс преди близо месец и на последното изследване бластите са ми намалели.



Тема Re: НАРОДНА РЕЦЕПТАнови [re: пoпи]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано11.07.07 00:21



Винаги се радвам да чуя такива новини!



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: НАРОДНА РЕЦЕПТАнови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано11.07.07 01:02



Не мога никъде из Интернета да намеря рецепта с кокичета - нито с обикновени, нито с блатни. Във всички случаи това са различни видове и не са взаимозаменяеми. В статията пишеше конкретно за блатното кокиче. Не става дума дали е свежо или сушено. Споменава се само, че се пие на серии от 35 или 45 дни, което означава, че се правят и почивки. Но колко - не знам. Затова си мисля, че не пречи да се поиска чрез редакцията връзка с тази жена - Иванка Минчева от Монтана.
"Чудодейното изцеление" са потвърдили д-р Катя Ананиева и доц. Атанасова от Медицинска академия (София). Жената е била в ІІІ стадий на болестта, най-безнадеждният случай в болницата - с тежки кръвоизливи и едва ли не ежедневно кръвопреливане...
А, и още нещо, което чувам за първи път и което едва ли се отнася само за лечението на левкемия! Жената е убедена, че много са й помогнали няколкото "серии" по 15 дни, които тя е прекарала в... пилчарник с новоизлюпени пиленца! След като научило за тази народна "рецепта", семейството й веднага обзавело пилчарник и Иванка изцяло се пренесла там - живяла денонощно с пиленцата, гушкала ги, говорела им, абе, направо си станала част от тях. Когато влязла, била в много тежко състояние, а на 15-ия ден, когато излязла, почти летяла, преизпълнена с огромна жизненост! Счита, че е поела от тяхната енрегия (т.нар. обмен на енергии!)...
Жената се лекувала и с цветотерапия - в случая с червен цвят. Обличала се в червено, гледала червени цветя, а когато си затвараля очите, пак си представяла червени цветове.
Пише, че помагала на много хора - дори при спешни случаи им давала своето лекарство от блатно кокиче.
Затова мисля, че може да се потърси контакт с нея и тогава всичко ще се изясни.
Да добавя само, че от поставянето на диагнозата са минали...33 години!






Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.