Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: galq]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 14:26



Галя, левкемията при децата и възрастните е много различна. Обикновено при тях е хронична, а при децата е остра. Острата има лечение- напълно, докато хроничната просто подържат ремисия- може и дълги години. На възрастните не им вливат дози като на малките, при децата са тройно по-високи тъй като тяхните организми могат да го издържат.



Тема Ето ме - отново оживяхнови [re: kiko]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано10.09.06 13:32



Здравейте милички от нашия форум. Нямаше ме от известно време. Имах проблем. Получих "илиус" - препритане на червата. Беше сложно и .... претърпях операция. Днес ме изписаха. Много съм слаба още. Влязох само да ви поздравя, тези дни ще прочета което сте писали и според силите ще ви пиша.
Валя



Тема Re: Ето ме - отново оживяхнови [re: Baлeнтинa]  
Авторkитaйckи пopцeлaн (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 14:08



Добре дошла , разбира се, че ще оживееш...


Преодоляла си още едно препятствие. Живот, какво да се прави. Пожелавам ти бързо възстановяване и никакви здравословни проблеми отсега нататък:)



Тема Re: Ето ме - отново оживяхнови [re: kитaйckи пopцeлaн]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 14:55



Боже, Валенце, как ти дойде и това на главата! А аз си мислех, че си почиваш някъде - я на Хаваите, я на Хималаите!

СЪжалявам, че се е наложило да минеш през такова изпитание. Ще се наложи ли следоперативна терапия или всичко приключи? Желая ти бързо възстановяване!



Тема Re: Ето ме - отново оживяхнови [re: Jull]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 16:52



Здравей, Валя! Господ като реши, праща много изпитания на един и същ човек...Важното е да минават..като се съвземеш пиши как стана тая работа...по каква причина...ако ти се говори...Късмет и бързо възстановяване!!!



Тема Re: Ето ме - отново оживяхнови [re: здp1]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано10.09.06 23:46



Валя, да не е от много секс?

Ах ти палавнице такава Ще се възстановиш, сигурна съм. Пиши като се почувстваш по-добре

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Ето ме - отново оживяхнови [re: vesela.bg]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 17:53



Валя, как си...Как се възтановяваш....Обади се да не се тревожим...



Тема По-добре съм!нови [re: здp1]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано23.09.06 13:41



Благодаря ви, милички, за загрижеността! Възстановявам се бавно, чревната проходимост и балонирания ми корем се успокояват, но бавно, явно ще трябва да имам голямо търпение. Само дето съм много гладна... като видя храна и се разтрепервам. А трябва да хапвам по малко и често. Надявам се да стана добре скоро и да си върна предишния ритъм!
Поздрави от мене! Обичам ви!!!



Тема Re: По-добре съм!нови [re: Baлeнтинa]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 14:13



Боже, Валенце, изкарах си акъла като не се обади толкова време! Радвам се, миличка, че си по-добре! Пращай отвреме-навреме по една

, за да знаем, че си на линия. Стискам ти палци и до скоро!



Тема Здравейте, милички!нови [re: Jull]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано06.10.06 21:36



Привет от мене! Да се похваля, няколко дни на почивка - Велинград и Банско. Планината е страхотна! Да ме беше видяла от някъде хирурга - доктор Костова, как с прясно зашития корем стигнах о подножието на връх Пирин... после издрапах по разни камънаци до едно езеро и само влошаването на времето ме накара да си тръгна и да пропусна драпането до още две езера в Пирин! Ама страхотно е и как зарежда само тая планина.... догодина пак съм там!




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.