Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Чела съмнови [re: White Raven]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано03.07.05 15:29



В книги за разделното хранене и лечебните свойства на някои храни, че чесънът доста помага при ракови заболявания.
Както и различни плодове и зеленчуци - те пък подсилват организма витаминозно.

Докато дишам, надявам се!


Тема Нина?нови [re: Hинa]  
АвторBaлeнтинa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 17:29



Нина, вече от няколко места чувам и чета за това ново лекарство. Никъде нищо официално не пише за него, не откривам и нищо за фирмата производител. Надявам се да сте прави за действието му, всички вие, които сте го употребявали. Ще опитам и аз, но заедно с него ще си продължа "чайчето", както ти го наричаш. В случай от повече глава не боли. Само искам да те попитам, понеже ще трябва да си броя стотинките, 1 шишенце за колко време стига??? По моите изчисления при 100 милилитра и по 3 супени лъжици на ден - ще стига за 6-7 дни, което прави 5 шишенца за месец. Правилно ли си правя сметките, все пак трябва да планирам и разходите си. За съжаление средствата са нещо ограничено...
Благодаря ти предварително за отговора! Ще го чакам!

Каквото има да се случва - то се случва! Валентина



Тема Re: Нина?нови [re: Baлeнтинa]  
Авторnatanal инфopмaция (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 09:59



Здравей Валентина,
Ето какво знам по въпроса. Фирмата е НВ Хербал - София с тел. 02/859-50-20 и офиса й се намира в к-с Бели брези /откъм бул. Гоце Делчев/ в София. За Натанал има няколко публикации в печата, последната е в в. Всичко за жената от 12.05.2005 г. Имат е mail natanal@vip.bg и казаха, че в момента правят страница и очакват скоро да е готова.
Natanal е нов и произвеждат ограничени количества, защото технологията била специална с която се запазват всички свойства на пресния чесън, а цехът им е малък. По тези причини не правят широка реклама. Тe май въобще не правят реклама. Докато бях в офиса дойдоха от италианското посолство за поръчка. Имат и упътване на италиански. Много хора го взимат и за други заболявания, освен рак.
Що се отнася до това, по колко шишета ще пиеш, зависи степента на заболяването и килограмите. Моят карценом беше в начален стадии, но понеже бях много уплашена първите 6 месеца пиех по 3 супени лъжици три пъти дневно, а после започнах да пия по 2 супени лъжици 3 пъти дневно. Аз съм слабичка. И все пак ми излизаше по повече от 10 шишета на месец. Не знам, но може би поне по 1 супена лъжица 3 пъти дневно трябва да пиеш. Ти сама си решаваш. Ако още нещо те интересува пиши ми на nina_iv@dir.bg На мен ми излизаше около 140-100 лв. на месец, но не съжалявам. Сега съм здрава и щастлива от това!
В раковата болница лекарката ми предлагаше много по-скъпи немски лекарства и билкови капсули на тян-ши, предлагаха ми и един център в Банкя на ужасни цени, добре че и аз като теб нямах пари и избрах natanal.
От сърце ти желая успех!



Тема Защо е така......нови [re: White Raven]  
АвторBaлeнтинa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 20:59



Толкова е трудно....
Когато в такива трудни моменти смяташ, че любимия чонек ще поиска по-силно да е с тебе, да сте заедно.
А на мене ми беше казано, че отсега нататък оставам сама.
Жестоко е да те смятат вече, тоест да не те смятат вече за жив, да те приемат за обречен и да не виждат смисъл в общуването с тебе.......
В какво ли да вярват и как по-лесно да живеят такива като мене.



Тема Re: Защо е така......нови [re: Baлeнтинa]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано06.07.05 22:46



Валя, това , което казваш е много жестоко. Моля те регистрирай се или ако имаш айсик\ номер ме добави- от профила ми. Бих искала да те подкрепя в този момент.



Тема Re: Защо е така......нови [re: Baлeнтинa]  
АвторHинa. (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 15:05



Валя, дръж се. И с мен беше така, много плаках. Но сега съм здрава и си имам друг приятел, който ме обича повече и не го беше срам да дойде с мен на последните издледвания. Като разбрахме, че вече съм здрава ме изнесе на ръце от болницата.
Виж какво намерих http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi?cmd=Retrieve&db=pubmed&dopt=Abstract&list_uids=15158086&query_hl=1 това е статия за положителен резултат на лекуване на левкимия с чесън.
Дръж се, и на твоята улица ще изгрее слънцето.



Тема Re: Защо е така......нови [re: Hинa.]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано08.07.05 08:45



Благодаря ти, Нина, за думите и за информацията! Направих търсене и аз и се оказа, че има ного изследвания с доказана връзка и действие между съставките на чесъна и левкемията! Продължавам да търся и ще се опитам тука да предложа по-систематизирано информацията.
Толкова съм благодарна на всички, които писаха в тази тема на клуба! Това страшно ми помага! Иска ми се и други като мене да се включат тука. Но явно всеки взема решението индивидуално. Аз ще продължа да пиша, дано има смисъл и полза от това!

Много любов и светлина желая на всички!
Каквото има да се случва , то се случва!



Тема Re: Защо е така......нови [re: Baлeнтинa]  
Автор Oцeлял (непознат)
Публикувано08.07.05 09:52



Валя!Най-напред да ти пожелая успех в преодоляване на изпитанието ти .Аз се разболях миналата година и след едногодишна борба успях да се справя с болестта и трябва да ти кажа ,че много ми помогнаха и контактите с други хора в моето положение.Чрез интернет влязох във връзка и с други онкоболни,с много хора се срещнах и въпреки химиотерапиите -пътувах и осъществих и контакти на живо.Не съм се затварял в себе си и срещите ми помогнаха да си изясня какво ме чака и психически се подготвих за всичко което ме чакаше.
Аз едва днес видях ,че е създаден този клуб и вече смятам да пиша тук и да бъда полезен с каквото и както мога .Много хора ми бяха полезни,искам и аз да съм полезен и се моля Бог да помогне на всички.
На теб ти пожелавам успех и се радвам,че си регистрирана за да може понякога да кореспондираме и чрез бележки.



Тема Валентинанови [re: Baлeнтинa]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано08.07.05 12:58



Много се радвам, че се регистрира!

Това, че все още малко хора пишат в клуба е защото той не е известен. Съвсем новичък е, почти никой не знае за него, а и не излиза на първата страница с клубове. Но много се радвам на всеки нов прякор, който видя А и те се увеличават новите никчета, малко по малко

Докато дишам, надявам се!


Тема Re: Валентинанови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор Oцeлял (непознат)
Публикувано10.07.05 12:23



Ubeden sym,4e ako klubyt izliza na pyrwa stranica 6te se uweli4at pi6tetite w nego.Az go otkrih sywsem slu4ajno kato 4owyrkah iz klubowete i se iznenadah priqtno i se radwam 4e ima takyw klub.Kogato se razbolqh trysih kontakti s hora w moeto polojenie i uwi--be6e mi mnogo trudnno da gi namerq za6toto sywsem obqsnimo horata se zatwarqt w sebe koeto mislq 4e e pogre6no.No dobre wse pak 4e sy6testwuwa we4e podoben klub i pozdrawleniq naj-setne sa uprawata na dir.bg
syjalqwam za latinicata ,nqmam nawika da pi6a na neq,no tuk ne uspqh da namerq kredora




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.