Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Левкемиянови [re: Eли]  
Автор * ()
Публикувано23.06.05 10:05



Тази, която аз познавам, дори ми каза, че много дължи на болестта си. Е, не че това би бил начинът, който би предпочела, за да стане друг човек. Каза ми много твърдо, че най-важното било човек да не допуска тъгата, страха и самосъжалението да го завладеят. И е винаги усмихната.


Редактирано от * на 23.06.05 10:05.



Тема Re: Левкемиянови [re: *]  
Авторvalentina (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 11:03



iskam da vi popitam levkimiata rak na kruvta li e?kakvi sa realnite posledici ot nea t.e.simptomi,vuzmognoli e da uni6togi pokazatelite na imynnata sistema?



Тема Re: Левкемиянови [re: valentina]  
АвторBaлeнтинa (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 13:20



Да, адашке, така по-популярно наричат левкемията. Това е злокачествено заболяване на кръвотворните органи. Бих казала, че основното в това заболяване е свързано със срив на имунната система. Последиците за организма са, че той не може да се справя с оздравителния процес на всяко заболяване. При левкемия се умира от друго, поради невъзможността на организма да победи заболяването - заболяване на дихателната система, на сърдечно-съдовата, отравяне на кръвта и т. н. Понякога борбата за оздравяване на едно просто одраскване продължава седмици и месеци..... За мене левкемията е синоним на опасност неизвестно откъде! Да внимаваш да не се простудиш, да не се нараниш, изобщо понякога си мисля, че единствения начин да се опазиш е да живееш под похлупак. Да, ама не! Живееш нормално и се бориш с всяко нещо!
А симптомите са най-общо : загуба на тегло, подуване на лимфните възли, обриви, синьолилави петна по краката, подкожни кръвоизливи, анемия и още и още.... В нета и в справочниците има много популярни обяснения. Но ако те интересува нещо конкретно и мога да ти отговоря - питай!



Тема Благодаря!нови [re: Baлeнтинa]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано23.06.05 17:42



За обстоятелственото обяснение, Валентина

За съжаление, пускам в гуугъл ключови думи и не откривам нищо конкретно за такива заболявания Няма ясни обяснения, няма изписани признаците, нищичко - само отнесени изречения, писани по някакъв друг повод и вмъкнати в случаен текст ...

Оказва се, че левкемията е нещо като СПИН?



Тема Re: Благодаря!нови [re: Любoпитcтвaм]  
АвторBaлeнтинa (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 18:52



Кажи ми какви езици ползваш и ще ти напиша места, където ще намериш обяснение за левкемията. От една година сърфирам по тази тема.....



Тема За жалостнови [re: Baлeнтинa]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано23.06.05 22:34



Само английски и то на непрофесионално (гимназиално) ниво, засега.
За руски текстове мисля, че мога да си намеря помощ, останалото да го разбера сама - с четенето и самостойния превод се справям долу-горе ...

Идеята ми е тук да се пускат текстове, а не аз да ги чета лично за своя употреба, за да бъде полезен форума, както на случайно минаващи, така и на хората, които четат и пишат тук! Но бих могла, ако е по силите ми, да преведа полезна информация и да я пусна тук ... Заради това търся.



Тема По повод рецептата за ракнови [re: Любoпитcтвaм]  
АвторBaлeнтинa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 11:36



Здравейте! Бях доста заинтригувана от съобщението на "@" - Рецепта за рак. Впечатлена съм от съобщенията за успешното и прилагане. Предполагам на всички е известно, че чесънът е един имуностимулатор. По важно е правилното извличане на полезното от него. Липсата на завиране на водата е важно нещо при прилагането на рецептата. Вероятно така се запазват някои полезни летливи вещества.
Започнах да я прилагам върху себе си и ще се радвам да споделя успехите си с вас, ако има такива!

Каквото трябва да се случи - то се случва!



Тема Re: Валентина, има по-добро лекарство!нови [re: Baлeнтинa]  
АвторHинa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 16:44



Валентина,
Има много по-мощно лекарство на базата на чесън, което се продава в аптеките и резултата е изключителен. Аз имах карценом на белия дроб в начален стадии и след като пих NATANAL около година СЕ ИЗЛЕКУВАХ НАПЪЛНО. В края на май тази година бях на контролни изследвания - белият дроб ми е чист, а кръвните маркери вече са ми в норма. NATANAL е с основно съдържание на пресен чесън и шест билки в много силна концентрация. Тази рецепта в сравнение с него е като чайче. Ако искаш го пробвай.
Докато го пих, изчетох доста неща за пресния чесън и съм сигурна, че помага. Сега вече не пия NATANAL, защото съм абсолютно здрава!
NATANAL се продава в аптека "Елей" срещу главния вход на раковата болница в София и едно шише струва 9 лв. За рак трябва да пиеш максималната доза, на всяко шише си има упътване. На тел. 02/ 859-50-20 приемат поръчки по пощата за страната, където в аптеките няма NATANAL.
То е ново лекарство и се произвежда в ограничено количество, затова трудно се намира и още не е известно. От сърце ти желая успех!




Тема Re: Валентина, има по-добро лекарство!нови [re: Hинa]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано03.07.05 13:03



А здрави хора могат ли да го пият? И по принцип може ли да се каже, че яденето на чесън може да се яде профилактично против рак?



Тема Re: По повод рецептата за ракнови [re: Baлeнтинa]  
Автор White Raven (grachesht)
Публикувано03.07.05 13:05








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.