Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: Nerv]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано22.07.14 19:24



Всичко понасям:))

Пия си кафето, пуша си и си ям пуканките в нета:))





Тема Принцеса Даян!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано22.07.14 19:51



Е те текиви стойностни клубарки, дека даян имат за едно-друго си заслужават.





Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: Nerv]  
Автор aiumi ()
Публикувано22.07.14 20:12



много зависи от това, как се чувствам аз в момента.

понякога ми е приятно и забавно, съзнанието ми е спокойно и отворено, и мога да приема всичко и всички,

друг път съм раздразнителна, дребнава, разстройвам се дори само докато чета чужди диалози, в които някой се надсмива, или обижда някой друг,
и когато съм в това състояние, силно ограничавам четенето и писането :)

В отговор на:

Има ли нещо, с което друг клубар може да ви нарани жестоко и как е най правилния начин да се справяме с това?




това е много особен въпрос...според мен, човек винаги сам себе си наранява.
как да се справяме? - ами ей така, като се вглеждаме в себе си, работим над себе си - щом все още някъде боли, щом губим енегрия, губим контрол...значи не сме работили достатъчно :)



Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: Nerv]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано22.07.14 21:13



... говоренето от първа инстанция, говорене на абсолютни истини, съдници, категоричност в изказа, свойско скъсяване на дистация, липса на уважение към събеседника... лошо възпитание, високомерно и демонстративно поведение...стига ли, това беше на прима виста...


П.С. обичам и харесвам Диджеите!



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Карай,нови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано22.07.14 21:28



ще го преживеем.





Тема Не моганови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано22.07.14 21:29



да ти отговоря подобаващо.


Всеки да си ходи там, където му харесва.



Тема Re: Явнонови [re: nbb]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано22.07.14 22:29



Искам публично да се извиня на СъН и HomoLudens*, че ги помолих да дойдат тук да възродим клуба, тъй като тези нежни души изтърпяха заради мен вулкан от простотия и да не казвам още какво... Но нали знаеш - пътят към ада е постлан с добри намерения.

Дрън-дрън. Двете проскубани кокошки си бяхте пренесли безкайните заяждания от реала тук, във виртуала - 90% от постингите ви бяха посветени на това.



Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: sladunka medunka]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано22.07.14 22:32



поздрав:





Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: sladunka medunka]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано23.07.14 00:45



Ако някога ми се случи да сгазя кромида и да за изпадна пред теб в:
"говорене на абсолютни истини, категоричност в изказа, свойско скъсяване на дистация, липса на уважение към събеседника... лошо възпитание, високомерно и демонстративно поведение..."



предварително моля за извинение с тази

Нарочно я избрах по-протяжна, че белким ти мине:)



Тема Re: Какво не понасяте у другите (в нет-общуването)нови [re: aiumi]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано23.07.14 00:57



губим енегрия, губим контрол...значи не сме работили достатъчно :)
То е така. Каквото сам си направи човек и жена му не може да му го направи. (Това е глупава шега преписана от клуба на чекиджиите - да не вземеш да се вържеш сега:)

Обаче не сме машини мамка му. Ич да не е аз често го губя контролът. В нета хубо ще се огранича, ама в реала не става. Как да съм хладнокръвен като никак не ми е в"кръвта"?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.