Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 27.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Дискова херниянови [re: krasi_crazy]  
АвторOпepиpaн (Нерегистриран)
Публикувано26.11.06 00:00



преди месец ми оперираха хернията. не е страшно. сега е къде по-добре, но все още е рано да кажа със сигурност. Като поседя или походя малко повече почва да ми изтръпва единия крак. Айде ако има някой минал през това да сподели





Тема Re: Дискова херниянови [re: Oпepиpaн]  
Авторkrasi_crazy (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 23:13



Това значи ли,че един месец си на легло и не трябва да ходиш на работа?
Болезнено ли е веднага след операцията и може ли след това да се става или се нуждаеш от нечия помощ?Всичко с пълна упойка ли е и колко време трае операцията?Каде се оперира?Аз съм от София и ми предлагат във ВМА.





Тема Re: Дискова херниянови [re: krasi_crazy]  
Авторdada (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 08:11



ставаш от леглото още след втория час.изписват те на другия ден.нищо не боли.аз съм опериран ,с операцията нямах проблеми,но 6месеца след операцията пак ме боли кръста и краката.мисълта ми е,че операцията е дребна работа,но дали ще ти мине незнам.



Тема Re: Дискова херниянови [re: dada]  
АвторOпepиpaн (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 17:43



Абе не е добра идея да ставаш на 2рия час. Мен ме изправиха едва на 2рия ден. След това трябва много пазене. Не е нужно постоянно да лежиш, но поне месец си стой вкъщи.



Тема Re: Дискова херниянови [re: dada]  
АвторOпepиpaн (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 17:46



дада, по същия начин като преди операцията ли те боли? постепенно ли ти се върна болката?



Тема Re: Tyfiнови [re: Fermina]  
Авторdeni73 (Нерегистриран)
Публикувано01.12.06 02:15



v pavel banq ima 3 sanatoriuma- na d-rGE4EV ,milenium i jaguar e+n adresa na s-ma ge4ev e''OSVOBOJDENIE''2 O6TE INFO V GOOGLE SANATORIUM PAVEL BANIA





Тема Re: ДИСКОВА ХЕРНИЯнови [re: SUNY]  
АвторDENl73 (Нерегистриран)
Публикувано01.12.06 02:23



AZ PAK POZNAVAM HORA KOITO SLED OPERACIA PADAT V INVALIDNA KOLI4KA ILI NOSQT PAMPERSI CQL JIVOT ZA6TOTO LEKARITE NE DAVAT GARANCIA ZA USPE6NA OPERACIA AZ SA6TO IMAM DISKOVA DNES MI Q OTKRIHA,NO HODIH NA PAVEL BANQ ZA DISKOPATIQ,ITAM VIDQH MNOGO HORA VKL OT 4UJBINA-MAKEDONIA,SURBIA-S PO 2-3 NEUSPE6NI OPERACII



Тема Re: Дискова херниянови [re: Adreana]  
АвторDENl73 (Нерегистриран)
Публикувано01.12.06 03:24



AZ SKORO SE VARNAH OT PAVEL BANIA(20 12 2006)NA SVOBODEN PRIEM BQH-10LV E KVARTIRATA NO ZA SAJALENIE KOGATO SI NA KVARTIRA MOJE6 DA POLZVA6 USLUGITE SAMO NA SANATORIUMA NA D-R GE4EV A TOI ZA SAJALENIE E NAI ZLE OT TRITE SA6TESTVUV6TI V PAVEL BANIA NO I ZA NEGO I ZA DRUGITE 2 TRUDNO SE NAMIRAT SVOBODNI MESTA OSOBENO PO NOI INA4E I 3-TE SAN. RABOTQT CELOGODI6NO ZA POVE4E INFO GOOGLE SANATORIUMI PAVEL BANIA



Тема Re: Дискова херниянови [re: DENl73]  
АвторDENl73 (Нерегистриран)
Публикувано01.12.06 03:44



SORI SAITA ZA TARSENE NA SANATORIUM E GOOGLE.COMSANATORIUMI PAVEL BANIA



Тема Re: Дискова херния [re: Oпepиpaн]  
Авторdada (Нерегистриран)
Публикувано01.12.06 08:09



не ме боли по същият начин.болката преди беше остра,сега е по скоро като скованост в кръста.относно ставането след операция не е задължително да станеш на 2 час,но може.аз лично спах цял ден,станах само за да отида до тоалетна.иначе почнх да ставам на втория ден.иначе няколко дена се чувствах като извънземен-нищо не ме болеше не можех да повярвам.но уви болката започна да се връща макар и да я усещам по друг начин.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.